Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik TrafficMonsoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik TrafficMonsoon (/Temat-Dziennik-TrafficMonsoon-126708)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Dziennik TrafficMonsoon - wachow - 04-01-2016 13:02

Witam moi drodzy zarobkowicze. To mój pierwszy dziennik na tym forum. Chcę tu opisywać swoją pracę z TrafficMonsoon.

Póki co hajs z internetów robiłem przy pomocy facebooka i allegro z wynikiem ok. 400/mc. Chcę takie właśnie pieniądze miesięcznie inwestować na początek w TM.

Dziś założyłem konto na TM, przelałem pieniądze na PayPal i jak tylko będą już do dyspozycji to kupuję na początek 2 Adpacki. Na razie chcę wszystko reinwestować co zarobię, z prostych wyliczeń za 23-25 dni będę mógł kupić kolejnego 1 Adpacka, a także na początku lutego zainwestować kolejne pieniądze zarobione na FB/Allegro.

Istotną kwestią w TrafficMonsoon jest to, że można zarabiać także bez własnego wkładu. Im więcej wyklikasz płatnych reklam tym większy jest nasz zarobek. To zarobek po kilku sekundach w tym serwisie.


[attachment=3489]


Będę co kilka dni aktualizował dziennik, kolejny wpis jak kupie pierwsze 2 Adpacki.


Jest to dobry biznes, gdzie ludzie zarabiają na tym na prawdę konkretne pieniądze i jeżeli chciałbyś je robić z Tobą to odezwij się, bo wiem, że razem możemy dużo zdziałać!!!
Masz pytania - pisz na priv. Wszystko wytłumaczę i przedstawie Ci jak ułatwić sobie życie! W 50 dni masz 110% tego co zainwestujesz! Wszystko legalnie i niesamowicie łatwo się odbywa! Możesz zarabiać także bez inwestycji - spróbuj a nie pożałujesz!! Za samo klikanie w reklamy można wyciągnąć 0,5 - 1$ dziennie!!!
Wszystko na priv!


https://trafficmonsoon.com/?ref=wachow - jeżeli chcesz żeby moje zarobki były większe to rejestruj się z tego linku (z góry dzięki). Rejestrując sie z niego masz ode mnie pełne wprowadzenie, wsparcie i pomoc.

Czysty link: https://trafficmonsoon.com


RE: Dziennik TrafficMonsoon - paweuq - 04-01-2016 13:13

Nie lepiej pójść w MPA?


RE: Dziennik TrafficMonsoon - wachow - 04-01-2016 13:16

(04-01-2016 13:13)paweuq napisał(a):  Nie lepiej pójść w MPA?

Na razie jestem świeży w tej kwestii. Sporo czytałem o TM i na razie tu ulokuje swe hajsy z internetu.


RE: Dziennik TrafficMonsoon - paweuq - 04-01-2016 13:31

W MPA masz paczki po 1$. Wiec możesz mieć 100 paczek, która odrazu pracują.


RE: Dziennik TrafficMonsoon - Zaperr44 - 04-01-2016 13:47

Z takim wkładem szybciej TM padnie niż ty coś zarobisz Jerk


RE: Dziennik TrafficMonsoon - Noozer - 04-01-2016 13:53

Tak jak poprzednicy zapraszam z takim wkładem do MPA Wink


RE: Dziennik TrafficMonsoon - wachow - 04-01-2016 14:05

Nie wiem ile czasu Wy już działacie w internetach i robicie wielką kasę, że inwestycja 400 zł/mc, które zarabiam i inwestuje w TM to dla Was śmieszne pieniądze. Dzięki za wsparcie, ku** zerowe.

(04-01-2016 13:47)Zaperr44 napisał(a):  Z takim wkładem szybciej TM padnie niż ty coś zarobisz Jerk

To ile Ty wkładasz w serwis TM żeby nie padł? Pożycz 4tys. zarobie to Ci oddam i TM się utrzyma.


RE: Dziennik TrafficMonsoon - war43 - 04-01-2016 14:09

Ludzie Ci doradzają, polecają inny serwis, który daje znacznie większe możliwości przy mniejszym wkładzie, a Ty jeszcze się czepiasz?
Trochę to bez sensu Wink


RE: Dziennik TrafficMonsoon - Fallriv - 04-01-2016 14:42

2-3 adpacki zupełnie starczą Wink Nie słuchaj tylko działaj, sam zacząłem od 3 paczek i obecnie mam już 11, potem to idzie lawinowo jak z górki. Nie trzeba zaraz wkładać tysięcy złotych, a TM na chwilę obecną rokuje dobrze, także nie ma się z czym spieszyć.


RE: Dziennik TrafficMonsoon - Zaperr44 - 04-01-2016 18:00

(04-01-2016 14:05)wachow napisał(a):  Nie wiem ile czasu Wy już działacie w internetach i robicie wielką kasę, że inwestycja 400 zł/mc, które zarabiam i inwestuje w TM to dla Was śmieszne pieniądze. Dzięki za wsparcie, ku** zerowe.

(04-01-2016 13:47)Zaperr44 napisał(a):  Z takim wkładem szybciej TM padnie niż ty coś zarobisz Jerk

To ile Ty wkładasz w serwis TM żeby nie padł? Pożycz 4tys. zarobie to Ci oddam i TM się utrzyma.

Spokojnie nie denerwuj się Smile
Chodzi mi o to że to bez sensu co miesiąc dokupywać kolejną paczkę bo nic z tego nie będziesz miał lepiej wejść do MPA bo tam są mniejsze koszta.