Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. (/Temat-PTP-Czyli-dobry-zarobek-dla-poczatkujacych-126701)



PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - AlexExample - 04-01-2016 03:21

Aż w końcu przyszedł czas na zrobienie poradnika. Omówię tutaj jak zarobić na promocji PTP, czyli płatnego promowania. Zrobię to na przykładzie sejfika, na którego serdecznie zapraszam.(RefBack, napisz PW)
A więc zacznijmy od tego że potrzebujemy nasz link PTP. Możemy go znaleźć w sekcji. Zarabiaj-Promowanie PTP.
Wybieramy link drugi czyli ten za 0.4 kredyts. Gdy już go mamy, kupujemy reklamę. Przechodzimy do sekcji reklam i wybieramy gwarantowane wejścia. Służą one praktycznie tylko do promocji PTP. Kupujemy 2500 wejść, 6 sekund wyświetlania. Wyjdzie to około 1.5 zł. Sposób zapłaty to z konta lub subkonta (najlepsze rozwiązanie) Teraz czekamy aż reklama zacznie pracować. Z moich obliczeń wynika, że zarobimy na tym 1.83 zł (dochód z takiej reklamy. oparte o moje dochody) Co daje całkiem dobry rezultat. Możemy powtarzać ten proces powtarzając kupno reklamy i się trochę wzbogacić.
Jak na pierwszy poradnik, myślę że wyszło dobrze.
Dziękuję Smile


RE: PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - skocznowaty - 06-01-2016 17:45

leci +


RE: PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - WrongWay - 06-01-2016 18:01

Ile czasu zajmuje zdobycie profitu? Można mieć kilka reklam naraz? Smile


RE: PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - Kleju93 - 06-01-2016 18:14

Jak chcecie, to link "multi" mogę umieścić tutaj: http://surf4web.eu/promo.html?ref=kasabezwysilku

Cena?
Jedyne 2 zł za 100 000 wejść w link, a jeśli chcesz zapłacić tylko za unikalne wejścia (jedno wejście z IP na 24 h), to możesz zakupić 10 000 wejść UV za jedyne 3,99 (wejścia nonUV dostajesz gratis, co daje około 350-400 tysięcy wejść łącznie)

Jak kupić?
Pisz pw Smile

Płatność paypal / konto bankowe

Dlaczego to piszę?
A to akurat proste... Chcesz dużo zarabiać na ptp, to musisz mieć dużo wejść.


RE: PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - Damianoss - 06-01-2016 19:53

(06-01-2016 18:01)WrongWay napisał(a):  Ile czasu zajmuje zdobycie profitu? Można mieć kilka reklam naraz? Smile
Możesz mieć ile chcesz Smile Około 2-3 tygodnie.


RE: PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - Vindow - 06-01-2016 20:26

Hmmm ile może kosztować takie 2500 wyświetleń?
Dodam jeszcze, że żeby wypłacić "kredyty" trzeba kliknąć w reklamy na stronie jakieś 200 - 500 razy pokerface


Odp: PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - Sahya - 06-01-2016 21:15

A czemu nie brać ptp za 1 credit?

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2


RE: PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - Damianoss - 07-01-2016 00:10

Sahya, Bo za 1 kredyt 90 % nie akceptuja. Wiec jest nie oplacalne. Vindow, mozesz wysla smsa za 1 zl i juz nie musisz Smile Jezeli bd miec duzo kredytek to bd na plus


RE: PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - satoshiner - 24-01-2016 14:39

Coś mi tu nie gra... gdzie znajdę ofertę 2500 wejść za 1zł?

[Obrazek: 6opdur.png]


RE: PTP - Czyli dobry zarobek dla początkujących. - Matiz3k90 - 02-02-2016 06:32

(24-01-2016 14:39)satoshiner napisał(a):  Coś mi tu nie gra... gdzie znajdę ofertę 2500 wejść za 1zł?

[Obrazek: 6opdur.png]
Masz poniżej ,,Stwórz własną konfigurację,,

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka