Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Angry Coins - gra (bug!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Angry Coins - gra (bug!) (/Temat-Angry-Coins-gra-bug-126693)



Angry Coins - gra (bug!) - repmeh - 03-01-2016 23:52

Znalazłem grę Angry Satoshi (coś podobnego do Angry Birds) gramy myszką i strącamy paczki. Mamy do przejścia 5 rund (całość zajmuje około 5 minut), za każdą rundę dostajemy jakieś satoshi (za wszystkie rundy w okolicach 400 satoshi). Wypłaty na faucetbox. Możemy w to grać nieograniczoną liczbę razy oraz bez ograniczeń czasowych. A teraz najlepsze. Gdy zakończymy grę to aby wypłacić pieniądze musimy podać adres BTC, oraz kliknąć przycisk. Ale owy przycisk się buguje i znika dopiero po 2-3 sekundach. Więc jeżeli zdążymy w niego kliknąć np. 10 razy to wypłaci nam 10x400 czyli 4000 satoshi! Nie jestem pewien czy zalicza refy (10%), ale jakby ktoś chciał wesprzeć to wrzucam:

Reflink Lol
Czysty Undecided


RE: Angry Coins - gra (bug!) - kukiz87 - 04-01-2016 00:51

Albo coś żle robie albo u mnie nie działa , wklejam szybko adres i klikam send jak najszybciej wiele razy i obrazek jest zaraz ze 375 Satoshi i moj adres bitcoin


RE: Angry Coins - gra (bug!) - szy1sw - 04-01-2016 01:01

Próbowałem kilka razy i nic nie przesyła(nawet tej podstawki). Może coś źle robię, nwm nigdy nie miałem styczności z bitcoinami


RE: Angry Coins - gra (bug!) - repmeh - 04-01-2016 01:05

Trochę źle wyjaśniłem, wybaczcie... Klikamy w ten przycisk na samym końcu, potem wyświetla nam się ekran z podaniem bitcoina i dopiero w tamten przycisk kilka razy...
Tak to wygląda na moim faucetbox'ie:
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Angry Coins - gra (bug!) - cczarek123 - 04-01-2016 02:05

Niestety, ale prawdopodobnie błąd został naprawiony.
[Obrazek: 141PNG_snraqsa.png]
Zarobki przez 15 minut


RE: Angry Coins - gra (bug!) - Depsi - 04-01-2016 02:14

ten bug chyba fixed już jest bo u mnie nie działa.


RE: Angry Coins - gra (bug!) - repmeh - 04-01-2016 09:07

Potwierdzam, bug został naprawiony, ale zawsze zostaje gierka Wink


Angry Coins - gra (bug!) - Hybrid1990 - 07-04-2020 06:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.