Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linkowanie wewnętrzne. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Linkowanie wewnętrzne. (/Temat-Linkowanie-wewnetrzne-126678)

Strony: 1 2


Linkowanie wewnętrzne. - WuJeKuBa - 03-01-2016 21:08

Witam Serdecznie! Wiem, że linkowanie wewnętrzne polega na linkowaniu w treści wpisu (fraza + podlinkowanie) nawiązując do głównego wpisu oraz czasem należy wrzucić na końcu link do innego wpisu i ma to wyglądać jakby to robił człowiek.

OK to mamy już za sobą. Ale co każdy artykuł mam tak linkować? Czy np. co drugi artykuł?

Dajcie znać będę wdzięczny Wink


RE: Linkowanie wewnętrzne. - MaLiN - 03-01-2016 21:15

Robot google odczytując jeden link, wchodzi w niego. Im dalej zajdzie na czeluścia Twojej strony, tym więcej informacji zbierze, a jednocześnie dłużej indeksuje stronę, co może mieć pozytywne wyniki na pozycjonowanie. Huh

Możesz spróbować dodać taką opcję (w zależności co to za strona) "zobacz pozostałe artykuły" - często zauważysz to na dole artykułów Wink Z tego co wiem, to również jest linkowanie wewnętrzne.


RE: Linkowanie wewnętrzne. - WuJeKuBa - 03-01-2016 21:29

Najlepiej to chyba we wpisie linkować, co nie? Tongue A więc mogę każdy artykuł linkować do głównego wpisu/artykułu, zgadza się? Bo to jest blog/strona podf sub/premium sms i glowny wpis/artykul jest o aktulanych konkursach i linkach/linku wlasnie do sub/premium sms Big Grin


RE: Linkowanie wewnętrzne. - MaLiN - 03-01-2016 21:33

Ponoć najlepiej. Trochę nie rozumiem jak chcesz linkowac każdy artykuł do głównego wpisu/artykułu. Chodzi Tobie o główną stronę, czy główny artykuł, który się wyświetla jako główna strona?


RE: Linkowanie wewnętrzne. - WuJeKuBa - 03-01-2016 21:37

Po prostu nawiązując do tego głównego artykułu

Główny artykuł.


RE: Linkowanie wewnętrzne. - MaLiN - 03-01-2016 21:40

Nie musisz też robić tego zawsze na siłę. Warto dopasowywać to tematycznie do artykułu, którego chcesz dać odnośnik.


RE: Linkowanie wewnętrzne. - WuJeKuBa - 03-01-2016 21:43

OK. W takim razie będę dawał linkowanie, gdy znajdę artykuł w sieci bardzo podobny do artykułu głównego. OK, ale ile ma być tych artykułów w skali 0/5 ? Bo zmieniam artykułu z sieci zdanie po zdaniu po 500 słów pon.-piątek, a sobota i niedziela to linkowanie (np. na forach itd.) Więc podaj Wink Będę ci wdzięczny Wink


RE: Linkowanie wewnętrzne. - MaLiN - 03-01-2016 21:47

Nie ma na to złotego środka, rób tyle ile jesteś w stanie, ale też nie na siłę Wink


RE: Linkowanie wewnętrzne. - WuJeKuBa - 03-01-2016 21:50

Jestem w stanie tyle ile trzeba i tak pon-piatek pisze te artykuly, wiec wiesz.. wiec dam w takim razie 2/5 artykulow z linkiem wewnetrznym bedzie we wtorek i w czwartek, będzie git? Big Grin Bo sobie plan rozpisałem, bo bez planu, to sam nie wiem co mam robić Big Grin


RE: Linkowanie wewnętrzne. - MaLiN - 03-01-2016 21:56

Zobacz jak to robi konkurencja + weź pod uwagę, czy taki użytkownik zauważy link i w niego kliknie