Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
''fanpejdż'' swojego bloga, warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: ''fanpejdż'' swojego bloga, warto? (/Temat-fanpejdz-swojego-bloga-warto-126676)



''fanpejdż'' swojego bloga, warto? - Max998 - 03-01-2016 20:35

Cześć! Smile

Jak myślicie, warto zakładać ''fanpejdż'' swojego np. bloga? Z modami, crackami, kodami itp.? Oczywiście blog w tematyce uploadu - wypełnij ofertę i pobierz.

Co prawda tak chyba można dotrzeć do większej grupy ew. odbiorców z tym, że może być problem z komentarzami.. Wiadomo wielu polaków już tak ma, że jak widzi okienko z ofertami do wypełnienia od razu je zamyka a i jak ma okazję załącza komentarz, że to pewnie złodziej/oszustwo/nic tam nie ma i tego się tylko obawiam, że może zalewać fala takich komentarzy moje wpisy/posty.
Co prawda u mnie 99% jest działających no ale typowy polak wie lepiej przed pobraniem/zobaczeniem na własne oczy. Szkoda, że Facebook nie wymyślił jeszcze opcji wpisów z możliwością wyłączenia komentarzy tak by nikt nie mógł tego skomentować a jedynie polubić. Facebook to jedna z najlepszych możliwości promowania swojej strony/produktu.


RE: ''fanpejdż'' swojego bloga, warto? - djram - 04-01-2016 07:51

Do momentu kiedy na fejsie jest prawie cały świat to jasne, że się opłaca. Przecież komentarze można usuwać. Więc nie wiem w czym problem Big Grin

+Wg mnie problem z real contentem jest taki, że łebek pobierze ci tego działającego hacka/cracka dalej wrzuci gdzieś na innego forum i zamiast pobierać od ciebie to będą pobierać z innego miejsca. Dla tego jeśli chodzi o zarobek na ppa to najlepiej fake, ponieważ każdy będzie szukał bo nie będzie plik nigdzie dostępny i zawsze komuś to pobranie wpadnie