Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona gamingowa dobrym pomysłem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strona gamingowa dobrym pomysłem? (/Temat-Strona-gamingowa-dobrym-pomyslem-126670)

Strony: 1 2


Strona gamingowa dobrym pomysłem? - mateusz307 - 03-01-2016 18:54

Witam,
mam pomysł, żeby stworzyć stronę o nowościach związanych z grami. Jak myślicie czy takie coś by wypaliło? Strona typowo dla gier multiplayer takich jak Counter-Strike, League of Legends czy Dota 2.

Który według was jest lepszy pomysł? Jeżeli chodzi o gry multiplayer to myślę, że bardziej przyszłościowy. Jednak do tych stron potrzebował będę redaktorów i pewnie z tym będzie problem. Jeżeli chodzi o konfigurację i modernizację strony to raczej nie będę ponosił kosztów, szablon kupiłem gotowy, a strona na wordpressie. Prezentuje się fajnie, a w razie problemów to raczej sam je rozwiąże.

Może jest ktoś na tym forum chętny do bycia redaktorem?


RE: Strona gamingowa dobrym pomysłem? - WujRock - 03-01-2016 19:09

Nie jest to coś oryginalnego, ale myślę, że z dobrą promocją możesz średnie dniówki zdobyć Wink


RE: Strona gamingowa dobrym pomysłem? - MistGun - 03-01-2016 19:13

Sporo się zrobiło ostatnio takich na facebooku i w sumie lepiej się czyta na fb.


RE: Strona gamingowa dobrym pomysłem? - Madroxx - 03-01-2016 19:17

@up

Dokładnie - można powiedzieć, że nisza już trochę wypalona Tongue


RE: Strona gamingowa dobrym pomysłem? - mateusz307 - 03-01-2016 19:57

Nie chodziło mi o nisze, tylko ogólnie czy jest możliwe się wybić.


RE: Strona gamingowa dobrym pomysłem? - MistGun - 03-01-2016 20:02

(03-01-2016 19:57)mateusz307 napisał(a):  Nie chodziło mi o nisze, tylko ogólnie czy jest możliwe się wybić.

Ehh... musiałbyś przygarnąć jakiegoś stremera mniejszego, albo najlepiej 2 z np. lola i cs. Wtedy może na fb by ci się udało.


RE: Strona gamingowa dobrym pomysłem? - Criss323 - 03-01-2016 20:21

A jak na takiej stronie można by zarabiać?? Mam troche inny pomysł ale nie chcę zakładać nowego wątku


RE: Strona gamingowa dobrym pomysłem? - radek0389 - 03-01-2016 20:24

Reklama kontekstowa, programy partnerskie, przy wielkim ruchu jakieś gifty, własne kubki, koszulki itp. Możliwości monetyzacji jest wiele. Ale problem, to ten ruch zgromadzić.


RE: Strona gamingowa dobrym pomysłem? - kuli - 03-01-2016 20:28

Trzeba linki na forach pozyskiwać. Dasz 100 i nie bedzie efektu to dasz 1000 i moze bedzie lepiej.


RE: Strona gamingowa dobrym pomysłem? - mateusz307 - 04-01-2016 11:16

Bardziej w google bym pozycjonował.