Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera nie jest łatwo... ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera nie jest łatwo... ;) (/Temat-Od-zera-nie-jest-latwo-126643)

Strony: 1 2 3


Od zera nie jest łatwo... ;) - Michał11118 - 03-01-2016 13:52

Witam, na początek coś o sobie, jak się pewnie domyślacie mam na imię Michał, mam 18 lat, kontakt z pierwszymi stronami o zarabianiu miałem jakieś 5 lat temu. Zaczynałem na innym forum, lecz nie wiadomo co się z nim stało i tak oto znalazłem się tutaj Wink
Zaczynałem od pewnie jak większość od refbacków, buxów itp, następnie było Microworskers oraz próby z własnym blogiem i FireCash. Skończyło się na tym, że chęci opadły i jedynie po 2 latach nabiłem 10$ na mikropracach.

Od listopada 2015r. postanowiłem wrócić z większym rozpędem. Założyłem nowego bloga, wreszcie go dopieściłem i powrót do FireCash. Jednak bez promowania na YT niewiele osiągnę, ale trudno.

W tym samym czasie zarejestrowałem się na StudentsWatch, TM, Toluno, Clixsense, a trochę później na MyPaingAds.

Kapitał początkowy wynosił około 3$ pozostałe z poprzednich "astronomicznych zarobków" Rolleyes

Na dzień dzisiejszy wpadła pierwsza wypłata z TM równa 2$. W ten sposób posiadane 5$ wrzuciłem w adpacki na MyPaingAds. Od 5 adpacków z 17 grudnia dobiłem do 8.
[Obrazek: trafficmo_snrshrq.png]

Oczywiście w między czasie dalej klikam na TM oraz wypełniam ankiety na pozostałych serwisach. Plan jest taki by uzbierać 50$ i wejść na TM.

Nie jest to może jakiś szał, ale staram się jak mogę Smile

Jeśli ktoś byłby chętny na rejestrację w którymś z serwisów to zapraszam, służę pomocą Wink

MyPayingAds
TrafficGoals
ClixSense
StudentsWatch
TrafficMonsoon
AdsPayPro Darmowe 10$
Recyclix Darmowe 20 Euro


RE: Od zera nie jest łatwo... ;) - Miedziany - 03-01-2016 13:54

Powodzenia! Także jestem w MPA więc zapraszam do swojego dziennika Wink


RE: Od zera nie jest łatwo... ;) - Noozer - 03-01-2016 14:03

Nie opłaca się wchodzić z kwotą 50$ w TM Smile
Już lepiej inwestuj w MPA.


RE: Od zera nie jest łatwo... ;) - Michał11118 - 03-01-2016 14:48

To lepiej się skupić na razie na jednym serwisie czy przerzucić część gdzie indziej? Np. mxrevshare?


RE: Od zera nie jest łatwo... ;) - Noozer - 03-01-2016 14:55

Ja na twoim miejscu skupiłbym się na jednym i później inwestował w inne Wink


RE: Od zera nie jest łatwo... ;) - Michał11118 - 23-01-2016 18:16

Niestety MPA stało się wielką niewiadomą, więc pieniędzmi nadchodzącymi w najbliższych dniach ze Studentswatch, Clixsense i TM wejdę w MXRevshare Wink


RE: Od zera nie jest łatwo... ;) - majkelpl - 23-01-2016 18:56

W TM warto wejść z min 10 paczkami. Dlaczego? Bo przy wejsciu z 1 paczką, musiałbyś się naprawdę napracować i uzbierać dużo poleconych żeby móc uzbierać na kolejne adpacki w krótkim czasie i żeby to ruszyło z kopyta. A mając ich juz conajmniej kilka, można powoli reinwestować w kolejne zanim padną Smile Bo przy jednej paczce baaardzo długo zajmuje dozbieranie na kolejną która padnie po 50 dniach.

Jak wiadomo czas to pieniądz, więc warto pomyśleć o czymś co przyniesie szybciej zysk a ewentualnie pózniej ruszyć z kopyta

niemniej jednak trzymam kciuki za imiennika Smile


RE: Od zera nie jest łatwo... ;) - Czaq - 23-01-2016 18:59

Zacznijmy od tego czy w TM w ogóle jeszcze warto wchodzić. Polecam sprawdzić wątek ogólny o TM w dziale HYIP.
Pozdrawiam


RE: Od zera nie jest łatwo... ;) - majkelpl - 23-01-2016 19:13

Na wszystkie informacje od osób, które nie są w tym programie trzeba patrzeć przez przymróżone oczy bo osoby, które są w tym programie i mają tam tych swoich sponsorów - na pewno dostaną taką informacje gdyby coś zaczeło się psuć. Z tego co sie oriętuję to TM ma dość spory zapas srodków bezpieczeństwa do wypłat a żeby firma nie traciła pieniędzy na prowizji z paypala oraz żeby skończyć z codziennymi napaściami oszustów korzystających z multikont - powstaje Tm Bank. Instytucja bedzie weryfikować każdą osobę przez bardziej szczegółową rejestrację co powinno poprawić kondycje firmy.

W każdym bądź razie ludzie powinni przestać "krakać" bo nie ma żadnych konkretnych informacji na niekorzyść. Jeżeli ktoś inwestuje w tego typu programy powinien być świadomy ryzyka. Samo słowo "inwestycja" zawiera w definicji "ryzyko" Smile

koniec spamu, powodzenia autorowi Smile


RE: Od zera nie jest łatwo... ;) - full2000 - 24-01-2016 01:21

powodzenia!Smile