Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) (/Temat-Kto-nie-ryzykuje-szampana-nie-pije-126641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - tomek019 - 11-04-2016 09:08

Ciekawe zmiany zaszly ostatnio w MX . Mysle ze dzieki tym zmiana wiecej ludzi zacznie przybywac do programu. Ja osobiscie mimo zakupionych matryc skupilem sie po zmianach na wiekszej ilosci paczek .
Ps: dzialasz teraz jeszcze w jakichs innych Revsharach ?

tapnięte


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 13-04-2016 17:02

(11-04-2016 09:08)tomek019 napisał(a):  Ciekawe zmiany zaszly ostatnio w MX . Mysle ze dzieki tym zmiana wiecej ludzi zacznie przybywac do programu. Ja osobiscie mimo zakupionych matryc skupilem sie po zmianach na wiekszej ilosci paczek .
Ps: dzialasz teraz jeszcze w jakichs innych Revsharach ?

tapnięte

Miałem działać w TM no i poklikałem tylko w te cash linki i trafiłem na MXR Smile


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 24-04-2016 23:07

mxrevshare:
[Obrazek: image.png]


Postanowiłem zaryzykować (nazwa tematu zobowiązuje Jerk) i wbiłem do Amazing 5 w celu podwojenia wkładu a kto wie może jeszcze tam "posiedzę" dłużej Wink
[Obrazek: bjb.png]

Resztę wrzuciłem do kolejnego projektu Big Grin Oto Trafficwavesurfing, paczuszki już od dolara, a naliczenia około 5% dziennie Wink
[Obrazek: wts.png]





Każdy lubi luksus to chyba oczywiste,
każdy chciałby się wpisać na najbogatszych listę,
Mieć życie zajebiste żyć bez ograniczeń,
że kiedyś mnie to spotka po cichu na to liczę...


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - tomek019 - 25-04-2016 06:09

Tez dzialam zarowno w TWS jak i Amazing 5. W sumie jakby zaczac wyliczac to jeszcze w Mxrevshare, Future Ad Pro, Trafficmonsoon, My Ad Cubes takze nie narzekam Big Grin

tapnięte


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - olekn1 - 25-04-2016 06:59

Jest ryzyko jest zabawa Jerk

Powodzenia Wink


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - bartek21 - 25-04-2016 07:17

Albo szpital albo sława Huh


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - tomek019 - 25-04-2016 08:36

Zawal albo Dostatek Big Grin

tapnięte


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 27-04-2016 22:35

(25-04-2016 07:17)bartek21 napisał(a):  Albo szpital albo sława Huh
chyba będzie szpital gdyz Amazing5 padł i poszedł spor, do tego wyplata z payzy completed od 28 marca to już zgrzany jestem, no ile to można czekać, tiket już poszedł, ogarnę drobne to zadzwonię do buraków z banku co oni to robią...

Miałem wbić do SUV-FUNDS na próbę z 24 ojro na kilka dni ale dałem do TWS Wink


mxrevshare:
[Obrazek: image.png]


Trafficwavesurfing:
[Obrazek: bjb.png]


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - tomek019 - 27-04-2016 22:43

Ja tam wtopilem w Amazing niestety Smile ale na STP sie raczej sporu nie da zalozyc Smile

tapnięte


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - Dziq - 28-04-2016 06:31

A te adpacki to przynoszą po prostu większy zysk za reklamy czy same nabijają hajs? Bo nadal tego nie do końca rozumiem. Big Grin