Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) (/Temat-Kto-nie-ryzykuje-szampana-nie-pije-126641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 20-02-2016 18:47

mxrevshare:
[Obrazek: image.png]

Miła wiadomość na mejlu Wink

betfair:
mam cudowny dar i znowu trafiłem na ustawiony mecz w francuskiej lidze...
przy wyniku 1:2 dałem już na cashouta bo wiedziałem że się coś kroi...
Klasyczny przykład łamaka do tego aż w bonusie nie jedna a dwie czerwone kartki Big Grin
to ten mecz http://www.flashscore.pl/mecz/YZ9veikC/#szczegoly-meczu
+
źle kliknąłem w nocy na drużynę i miałem dać 2:1 a dałem 1:2 i musiałem ewakuować się przy stanie 0:2 po pierwszej połowie (dobrze bo mecz się skończył 1:2 i by wszystko poszło... ) i znowu 137e heh facepalm

w nocy spać nie umiałem i obstawiłem jeszcze dwa mecze kosza które mi przyniosły 26e do tego kilka dzisiaj meczyków na plus (znowu pograłem na over 0.5 Wink ) +

[Obrazek: ptc.png]

+ jeszcze z dwa, trzy mecze dzisiaj będą Wink

+ zakończenie dnia Wink
[Obrazek: ptc.png]

no i bilans to ~260e Wink odrabiamy, odrabiamy Cool Cool Cool


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - tomek019 - 21-02-2016 12:11

MXRevshare ogolnie rosnie w sile Wink
tez tam dzialam Wink
[Obrazek: 34322.jpg]

bukmacherka mi nie podeszla ;/


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 21-02-2016 17:25

@ tomek019 no rośnie rośnie, teraz to idzie w dobrym kierunku, oby tak dalej Wink Ja nie gram na normalnym buku ale na giełdzie zakładów i nie w "tradycyjne taśmy po kilka spotkań" Wink


mxrevshare:
[Obrazek: image.png]

+++

MXF
[Obrazek: ptc.png]


betfair:
300e na tą chwile (Real dal zarobić 16e Wink )

hmm kto rano wstaje... hmm no właśnie gdybym wcześnie wstał obstawił bym mecz który planowałem od wczoraj i by była lipa z lekksza bo akurat takim wynikiem się on zakończył także albo by ubyło dużo z konta albo wszystko heh Big Grin


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - zet - 21-02-2016 17:47

Gratki za MXF , juz niedaleko do celu.


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 22-02-2016 18:44

mxrevshare:
[Obrazek: image.png]


na FB Janus dał ankietę, poniżej wyniki na ta chwile...

"Czy chcesz żeby 5 reklam zewnętrznych zostało dołączone do obowiązkowego obejrzenia? Ilość dziennych reklam do obejrzenia nie uległaby zmianie czyli 5 reklam zewnętrznych i 5 reklam Milioniare. "

PL grupa
[Obrazek: image.png]


Oficjalna
[Obrazek: image.png]



betfair:
322e Wink


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 23-02-2016 18:57

mxrevshare:
[Obrazek: image.png]


mejlowa wiadomość:
Cytat:Dzisiaj chciałbym podać kilka faktów i wiadomości o naszej działalności...
Ponieważ czas to pieniądz będzie bardzo krótko:

1. Mamy już ponad 9,000+ członków (bez procesora PayPal)
2. Naliczenia 2,5%
3. $ 86.000 + prowizji wypłaconych
4. $ 517 000 + wartości zakupionych adpacków...

...Dobra wiadomość: Zakup adpacków za pośrednictem Perfect Money jest bez prowizji czyli 0%... procent...

...Nie tak dobra wiadomość: Od dziś dodajemy opłaty 5% do wypłat za pośrednictwem Perfect Money. Dlatego że niektórzy z naszych członków MXRevShare, traktują naszą firmę jak wymiana pieniędzy między procesorami, czyli kupują adpacki lub inne usługi za pomocą Payza, STP lub OKpay.... a wszystkie wypłaty realizują na PM.

Chcemy budować ogromne rezerwy dla naszej długoterminowej stabilności na wszystkich procesorach czyli Payza, STP, OKPAY i Perfect Money. Dlatego jesteśmy przekonani, że robienie zakupów z Perfect Money przy prowizji 0% i 5% opłata za polecenie wypłaty na PM przyczyni się do stabilizacji i równowagi naszych transakcji i za pośrednictwem Perfect Money dla naszego długofalowego sukcesu na rok 2020 i kolejne lata....

... Wystarczy zacząć od zakupu 5 adpacków (bez względu na to jakiej wartości czyli Mini, Medium lub Millionaire)...

Polecam również produkty Jamesa czyli książki, nagrania, i filmy inspiracyjne. Dostaniesz je w naszych ośmiu programach matrycowych MX

Powiedz tak dla sukcesu!



betfair:
0 4 Angry Angry Angry


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 26-02-2016 00:03

mxrevshare:
[Obrazek: image.png]

[Obrazek: heh_mxf.png]

zamknięta matryca MXF przy bardzo dobrym zespole Wink


[Obrazek: nas.png]

następna w drodze hmm Wink


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 01-03-2016 12:57

mxrevshare:
[Obrazek: image.png]


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 03-03-2016 00:09

mxrevshare:
[Obrazek: image.png]


RE: Kto nie ryzykuje, szampana nie pije :) - maszhajs - 04-03-2016 15:22

mxrevshare:
[Obrazek: image.png]

jak widać ciągły reinwest Wink