Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik !! Zarób tysiące na kryptowalutach !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik !! Zarób tysiące na kryptowalutach !!! (/Temat-Poradnik-Zarob-tysiace-na-kryptowalutach-126639)



Poradnik !! Zarób tysiące na kryptowalutach !!! - Make it - 03-01-2016 12:38

1.Nazwa przedmiotu : Witam , mam na sprzedaż poradnik jak zarobić tysiące na kryptowalutach
2.Opis przedmiotu : Zwrot ceny możliwy jest jeszcze pierwszego dnia
Zakupić poradnik mogą maks 2 osoby ( więcej osób = mniejsze zyski , a jeden cwany lis i innym zyski zabierze ) ,,, Treść poradnika moge zmieścic na 1 stronie bo nie ma osoby która sie nie połapie co zrobić Smile Wszystko w prostych 5-6 punktach
Zyski >. posiadając 2 btc zarobić można około 0.4 btc na jednej transakcji
Można wykonać około 2 transakcje dziennie
Po analizie na długi okres czasu ważność poradnika oceniam na około 2 tygodnie , czas to pieniądz
Maks wyciągnąć będzie sie dało około 15-20 tys , Lub więcej , to zależy

3.Zdjęcia :
4.Kontakt :
5.Cena : 800 zł Pierwsza osoba , 1100 zł druga osoba
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Mbank / Bitcoin

Przesłałem to jako nisze do MLN'a
[/quote]

Z bitcoinami nie miałem styczności, ale w mojej ocenie wycena tego jest duża. Może zamiast samej niszy zrób z tego poradnik i go sprzedaj?[/quote]
Niewiem jak zacytować pw XD

Oczywiście Mikro poradnik ( który miał być tylko niszą ) poprowadzi cie przez całość za ręke

Nie ma tutaj mowy o żadnych programach typu ponzi , itp


RE: Poradnik !! Zarób tysiące na kryptowalutach !!! - piotrekprorok - 03-01-2016 12:46

Ponownie usuwam Twój temat. Pomimo tego, że napisałem Ci na pw o złym dziale - Ty nadal to robisz. 20% warna.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.