Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i innymi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i innymi (/Temat-Czas-zaczac-zarabiac-w-2016-roku-z-TrafficMonsoon-i-innymi-126637)

Strony: 1 2


Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i innymi - omisiu - 03-01-2016 12:23

Witam Was wszystkich w Nowym Roku i oby lepszym od poprzedniego!

Zaczynam zarabiać pieniądze w internecie. Ale pisząc ten temat nie może być inaczej prawda??

Nigdy nie miałem smykałki do zarabiania pieniędzy w internecie. Same przeszkody, kłody pod nogami i te sprawy. Do grudnia 2015. Postanowiłem zainwestować realnie zarobione i odłożone pieniądze. Pierwszy temat jaki znalazłem to bezpieczna inwestycja u @nitram Jest dobrze a nawet bardzo dobrze już pierwsze $11 zarobione i kontynuuję współpracę z nitramem- czekam na więcej!
[Obrazek: Stockpair_01_2016.png]

No i wczoraj zacząłem swoją przygodę z TrafficMonsoon. Zacząłem zarabiać bez wkładu własnego ale na dniach zainwestuję ciężko zarobione pieniądze aby zarabiały jeszcze więcej! Na razie będzie to ~1000zł. I reinwestycje na kolejne AdPacki w TM. Mam nadzieję na satysfakcjonujący zysk.

Najlepsze w TM jest to, że można zacząć zarabiać bez własnego wkładu. Im więcej wyklikasz reklam tym większy masz zysk. Nie w skali dziennej ale już miesięcznej kilka$ już wpadnie

[Obrazek: TM_01_2016.png]


Teraz powinienem wyznaczyć sobie cel i minimalne dzienne zarobki??

miesięcznie $400- na co jeszcze nie wiem. Na zwrot inwestycji

A więc Bilans $11,32/400

Jeśli ktoś chciałby zacząć inwestować z nitramem jak i ja to zrobiłem to jest namiar:
http://zarabiam.com/Temat-Zarob-100-150-zlotych-w-30-minut-bez-ryzyka-mozesz-tylko-zyskac-100007

A to jest link do TM: https://trafficmonsoon.com/?ref=m93ad - pomogę i wprowadzę
Czysty link: https://trafficmonsoon.com

Jeśli macie jakieś propozycje inwestowania słucham uważnie. Nie chcę się ograniczać. Interesuje mnie na razie niski stopień ryzyka.
Pozdrawiam i życzę kokosów


RE: Czas zacząć zarabiać w 2016 roku! - mpn - 03-01-2016 12:43

Powodzenia i obyś wyszedł na + Wink


RE: Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i Stockpair. - MaLiN - 03-01-2016 21:49

Tak się zapytam, ze stockpair ktoś się kontaktował z Tobą w j.angielskim czy może pracuje u nich jakiś polak? Wink


RE: Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i Stockpair. - omisiu - 04-01-2016 00:57

(03-01-2016 21:49)MLN napisał(a):  Tak się zapytam, ze stockpair ktoś się kontaktował z Tobą w j.angielskim czy może pracuje u nich jakiś polak? Wink

Nie nikt się ze mną nie kontaktował


RE: Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i Stockpair. - kernst - 04-01-2016 10:42

ze mną w języku ang. Smile


RE: Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i Stockpair. - omisiu - 04-01-2016 22:44

Witam! Dzień 4

Dziś dużo się nie zmieniło

Stockpair- zleciłem wypłatę pieniędzy- Będą na Skrillu to się pochwalę

TM reklamy $0,20

A więc Bilans $11,42/400


RE: Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i Stockpair. - omisiu - 05-01-2016 22:49

Witam! Dzień 5

Doszła wypłata ze stockpair na czysto (po odjęciu prowizji za wpłatę na skrilla) wyszło 5,36

TM reklamy $0,50

A więc Bilans $11,70/400

Mam nadzieję, że od czwartku wszystko ruszy z kopyta! Czekam wciąż na kasę z funduszu inwestycyjnego i zaczynam zabawę!


RE: Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i Stockpair. - omisiu - 06-01-2016 22:54

Witam! Dzień 6

Trzech Króli przyniosło pierwszą wypłatę!

Oto 100 a dokładniej 120 zł zarobione z nitramem w stockapir. Na portalu było $11 po lichwiarskim przewalutowaniu wyszło około 20 zł do tego obiecane 100 zł za uczestnictwo! Doskonały kontakt, niedużo pracy, bez przymusu. Jak miałem czas to graliśmy, nie miałem to nie graliśmy. Wszystko na luzie... pełnym luzie

[Obrazek: stockpair_skrill_100z_06_01_2016.jpg]

80 zł to poczet na kolejną przygodę z nitramem- a właściwie z osobą, do której zostałem przekierowany.

TM reklamy $0,75

A więc Bilans $30,75/400

To co mam w tym momencie na skrillu posłuży jako kolejna inwestycja na tych samych zasadach jak u nitrama proszę link do tematu na forum: http://zarabiam.com/Temat-Zarob-100-150-zlotych-w-30-minut-bez-ryzyka-mozesz-tylko-zyskac-100007

Jeśli kogoś przekonałem do zainwestowania u nitrama może mu o tym powiedzieć- podać poleconego- będę wdzięczny (odezwijcie się- odwdzięczę się! )

A teraz czas spać bo jutro czas do pracy. Tej realnej (oby już niedługo) żartuję lubię tych świrów z pracy!

Pozdrawiam i dobranoc!


RE: Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i innymi - omisiu - 10-01-2016 10:11

Witam! Dzień 10

Dłuższa przerwa spowodowana powrotem do pracy. Wszystko na szczęście wraca do normy i już podsumowuję!

W końcu zainwestowałem w TM i kupiłem z marszu 5 adpacków

[Obrazek: TM_10_01_2016.jpg]

Stan na dzisiaj. Już jestem w niebo wzięty wynikami. JEszcze nigdy nie zarobiłem niczego śpiąc a reklamy i owszem. Zaraz idę do pracy a moje fundusze też będą pracowały. Nie ma to jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu!

A więc bilans $38,85/400

Od poniedziałku powineniem zacząć typowanie w innym serwisie z tradingiem.

Pozdrawiam i i miłej niedzieli!


RE: Czas zacząć zarabiać w 2016 roku z TrafficMonsoon i innymi - explrlz - 10-01-2016 10:41

Powoli i do celu!Smile Szukaj sobie poleconych do TM bo one max duzo daja Big Grin