Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grabimy buka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Grabimy buka (/Temat-Grabimy-buka-126607)



Grabimy buka - BluesMan94 - 02-01-2016 22:53

Witam serdecznie.

Dużo słyszałem o tym forum, ale jakoś nigdy nie było kiedy się zarejestrować, odkąd gram u buka postanowiłem, że będę tym dzielił się z nimi.

Tak zakładam tutaj temat, w którym będę stawiał swoje typy, którymi będę się dzielił.

Będą to głównie single, czy też LIVE typy, które siadają mi najlepiej.

Prowadzę także sprzedaż typów, oczywiście nie jakieś fixy, srixy czy inne gówna, w takie coś bawi się dzieciarnia która chcę wałować ludzi. Ja będę proponował jasne zasady. :

1. Pewne single, czy typy LIVE, można się po nie zgłaszać na PW czy tutaj w temacie.
2. Typy podaje na PW, a osoba która je "zakupi" wysyła screen z potwierdzeniem obstawienia tego zakładu
3. Jeżeli zakład wchodzi, ty wpłacasz na moje konto skrill (preferuje tylko to konto) % od wygranej, ew. konkretną kwotę, to będzie do ustalenia, nie chcę milionów, sprzedaje tanio, bo i typy nie są po 20.00 kurs, dogadamy się.
4. Jeżeli typ zawodzi, automatycznie za darmochę dostajesz odemnie drugi typ, jeżeli wchodzi cała kasa dla ciebie i wychodzisz na plus.

To tyle, dziś powinienem wrzucić dwa/trzy single na noc.


RE: Grabimy buka - Hybrid1990 - 02-01-2016 22:54

na forum obowiązuje zakaz podawania płatnych typów czy zrzutek, więc zwijaj sie stąd czym prędzej


RE: Grabimy buka - piotrekprorok - 02-01-2016 22:55

Jeszcze jeden temat i wylatujesz.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.