Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak ograbić buka? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak ograbić buka? (/Temat-Jak-ograbic-buka-126606)



Jak ograbić buka? - BluesMan94 - 02-01-2016 22:47

Witam, jestem nowy na forum, na bukmacherce znam się nieźle, w szczególności na sportach zimowych czy piłce nożnej.

Przychodzę z ofertą płatnych typów, lub ew. darmowych singli. Jak to będzie wyglądać?

Każda chętna osoba zgłasza się do mnie na PW lub w temacie, i ja podaje dany typ, który warto zagrać, jeżeli trafiamy to % od wygranej leci na moje konto skrill (preferuję z wiadomych względów), jeżeli ktoś nie posiada to jakoś spróbujemy się ugadać, jeżeli przegrany, kolejny typ daje całkowicie za free, tak i wilk syty i owca cała, i wy zarobicie i ja trochę dorobię do miesięcznych dochodów.

Jeżeli będzie to miało ręce i nogi, to można pomyśleć o jakieś grupie, współpracy by wyciskać od buków jak najwięcej kasiory.

Zapraszam. Oczywiście będę starał się dzielić swoimi typami by nie wyszło, że jestem kolejnym zj**usem który chcę wykorzystać naiwniaków, tym bardziej, że oferuję płatność po trafionym kursie, więc tylko ja mogę na tym stracić bo ktoś może mnie wyruchać.

Pzdr i zapraszam do współpracy, wszak u buka gramy w jednym celu, wyciskać Go jak cytrynę.


Jak ograbić buka? - piotrekprorok - 02-01-2016 22:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.