Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dieta - Bodychief - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dieta - Bodychief (/Temat-Dieta-Bodychief-126581)



Dieta - Bodychief - Pocket - 02-01-2016 16:17

Cześć, planuje skorzystać z usług firmy Body Chief i ich diety 3000kcal w rozszerzeniu do 3500kcal za opłatą +5pln/day

Jestem ektomorfikiem ważę 65kg moim celem jest budowa masy.
Lenistwo nie pomaga mi w robieniu posiłków, więc chciałbym skorzystać z tej diety.

Oczekuje na wasze opinie o tej firmie o jedzeniu jakie dostarczają itp.

http://bodychief.pl/diety


RE: Dieta - Bodychief - Stworkowaty - 02-01-2016 16:25

Jedzenie wygląda estetycznie, znajomi którzy ćwiczą sztuki walki z Berserker Szczecin Team są zadowoleni z tego cateringu więc chyba można polecić. Smile


RE: Dieta - Bodychief - Czaq - 02-01-2016 17:44

Juras równiez poleca Wink


RE: Dieta - Bodychief - Pocket - 02-01-2016 19:33

Da sie na tym zarciu zbudowac dobra mase? Tongue


RE: Dieta - Bodychief - Stworkowaty - 02-01-2016 19:40

3500 kcal przy Twojej wadze to jest porządna nadwyżka kcal czyli bardzo dobra masa, jak nie będziesz kręcił za dużo cardio ew. w ogóle zostawisz cardio w spokoju póki co to napewno przytyjesz. Smile

A jedzenie mają ogarnięte, naprawdę, aż ślinka leci jak się patrzy na to jedzenie. Smile


RE: Dieta - Bodychief - Pocket - 02-01-2016 20:07

No i super o taką odpowiedź mi chodziło Tongue
Cardio nie robie tłuszczyk nie wchodzi Tongue
Ogólnie we wrześniu zaczynałem z wagą 55kg.
Teraz już jest 65 na czczo =D


RE: Dieta - Bodychief - TomaszTrak - 20-01-2017 11:15

Weź po pierwsze jedz dobre a nie plastikowe jedzenie. Zamów sobie paleo albo południową z dietykiety, są z organicznych produktow, tłuszcze i białko zrobią swoje!


RE: Dieta - Bodychief - OnOff - 29-03-2017 13:14

Te kalorie to są liczone na jeden posiłek?


RE: Dieta - Bodychief - Alfreda - 27-09-2017 12:33

Owszem, taki catering to dość droga sprawa, ale odpadają zupełnie zakupy i gotowanie - czyli rachunki też trochę niższe. Codziennie coś innego, jest różnorodność. Kalorie policzone, makro się zgadza Smile Jeszcze nie korzystałem, ale coraz bardziej skłaniam się ku tej opcji.