Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować pieniądze? (/Temat-W-co-zainwestowac-pieniadze-126570)

Strony: 1 2


W co zainwestować pieniądze? - Stachu - 02-01-2016 12:58

Siema!
Mam dość sporo (jak dla mnie) pieniędzy i chciałbym je w coś zainwestować, żebym mógł je pomnożyć. Jakie macie propozycje? Myślałem o zamawianiu rzeczy z aliexpress w celu sprzedaży ich na alledrogo, ale myślę, że jest to już oklepane...


RE: W co zainwestować pieniądze? - thomasward - 02-01-2016 13:04

Masz odpowiedni dział od tego, czyli Inwestycje - Dyskusja Ogólna.

Ode mnie polecam dywersyfikację inwestycji. Drobną część władowałbym w jakieś ponzi, część w HYIPy a resztę w Bitcoina. Co do sprzedaży nie polecam, o ile nie chcesz zakładać DG. Wszystko właściwie zależy od tego na jak długo ma być to inwestycja i jak wielkie ryzyko chcesz ponieść.

Dlaczego ponzi? Mała kwota przy odpowiedniej strategii może dać kosmiczne rezultaty.

Dlaczego HYIPy takie jak TrafficMonsoon czy MyPayingAds? Tego typu piramidy finansowe długo wytrzymują i da się na nich zarobić i zrobić nienajgorsze ROI.

Dlaczego Bitcoin? Do końca tego roku powinien sporo urosnąć, oczywiście to bardzo ryzykowny i zmienny rynek, ale w tym roku spada liczba generowanych BTC a popyt będzie powoli rósł, więc jeżeli zadziała prawo popyt-podaż to cena wzrośnie.


RE: W co zainwestować pieniądze? - rachman - 02-01-2016 19:39

Myślę że BTC to dobra opcja. Pewnych w inwestowaniu nie ma - im większy zysk tym większe ryzyko.
Sprzedawać zakupiony towar - pamiętaj że to wymaga rejestracji działalności gospodarczej a na alledrogo czasami wyłapują chcących dorobić więc byłbym się zastanowił nad tym Wink
Możesz też spróbować recyclix - inwestowanie w "śmieci" Wink Jest na forum temat.


RE: W co zainwestować pieniądze? - MistGun - 02-01-2016 19:46

Bitcoiny i HYIP jak coś moge ci pomóc z HYIP


RE: W co zainwestować pieniądze? - radek0389 - 02-01-2016 19:49

(02-01-2016 12:58)Stachu napisał(a):  Siema!
Mam dość sporo (jak dla mnie) (...)

Jak można polecić Ci coś konkretnego, skoro nie wiemy jaka wartość kryje się pod pojęciem "jak dla mnie" Smile ?


RE: W co zainwestować pieniądze? - MistGun - 02-01-2016 19:53

(02-01-2016 19:49)radek0389 napisał(a):  
(02-01-2016 12:58)Stachu napisał(a):  Siema!
Mam dość sporo (jak dla mnie) (...)

Jak można polecić Ci coś konkretnego, skoro nie wiemy jaka wartość kryje się pod pojęciem "jak dla mnie" Smile ?
Jest napisane że 1000 zł


RE: W co zainwestować pieniądze? - avrice - 02-01-2016 20:06

Wszystko zależy od tego, co tak naprawdę będzie Cię interesowało. Kiedy wchodzisz gdzieś jako nowy to zazwyczaj dowiadujesz się wszystkiego po kolei na dany temat. W przypadku inwestycji, która nie wymaga dużo myślenia proponuję HYIP-y, w których tak naprawdę to wystarczy wpłacić i raz dziennie kliknąć parę reklam. Na chwilę obecną najbardziej stabilny pod względem działalności jest Trafficmonsoon. Jednak nie jest korzystne wrzucenie całości w jedną inwestycję jak napisał kolega wcześniej. Warto wejść w kilka programów, to pozwoli Ci na minimalizowanie ewentualnych strat.

1000 zł to dość mało na start przy handlu na allegro. Będziesz zamawiał małe ilości, co zmniejszy Twoją marżę i jednocześnie wydłuży okres zwrotu.

Mimo wszystko od Ciebie zależy, w którą stronę pójdziesz. Szukaj, a znajdzieszWink


RE: W co zainwestować pieniądze? - radek0389 - 02-01-2016 20:11

(02-01-2016 19:53)MistGun napisał(a):  
(02-01-2016 19:49)radek0389 napisał(a):  
(02-01-2016 12:58)Stachu napisał(a):  Siema!
Mam dość sporo (jak dla mnie) (...)

Jak można polecić Ci coś konkretnego, skoro nie wiemy jaka wartość kryje się pod pojęciem "jak dla mnie" Smile ?
Jest napisane że 1000 zł
Dobra, teraz zauwazylem w info pod tematemSmile.
To ja polecam domenę+hosting pod konkretna nisze, potem kupon adwords i za resztę reklama, wkład się zwróci a strona do zarabiania pozostanie.


RE: W co zainwestować pieniądze? - xOceanFirex - 05-04-2016 18:09

Jeżeli znasz się na webdeveloperce to zainwestuj tam.
Polecam tez inwestycję w siebie ( kursy programowania itd. )


RE: W co zainwestować pieniądze? - full2000 - 12-04-2016 14:36

Jeżeli niczego nie znalazłeś to odezwij się do mnie na priv Smile