Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami (/Temat-GETAGIFT-pl-Nowy-POLSKI-serwis-z-nagrodami-126534)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - makecash - 12-04-2016 22:12

Powodzenia życzę oby jeden z najlepszych!


RE: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - GETaGIFTpl - 13-04-2016 08:58

Dziękujemy! :-)

Mam taką nadzieję.

#Topic


Za 2 dni 0 imprez i obijania się!
O godzinie 19 MUSISZ BYĆ na Getagift.pl Smile



RE: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - Takimyk - 13-04-2016 20:30

Nie mogę się zalogować, zarejestrowałem konto, email nie dotarł, możesz napisać coś więcej o programie partnerskim ?


RE: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - GETaGIFTpl - 13-04-2016 20:48

(13-04-2016 20:30)Takimyk napisał(a):  Nie mogę się zalogować, zarejestrowałem konto, email nie dotarł, możesz napisać coś więcej o programie partnerskim ?

Witaj! Czy można wiedzieć, w którym serwisie posiadasz konto pocztowe? Sprawdzałeś folder SPAM?

Logowanie będzie włączone od momentu startu.

Co do programu partnerskiego i innych informacji. Wiemy, że nie możecie się doczekać, ale prosimy o wytrwałość. To już niecałe dwa dni..

Pozdrawiamy!


RE: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - Takimyk - 13-04-2016 21:14

Używam płatnej skrzynki ghostmail.com, dochodzi mi na nią większość wiadomości, nawet od sieci reklamowych wszędzie widzianych jako spam, więc nie powinno być problemu i tak sprawdzałem w spamie.

Nie wiem czy to jakaś tajemnica ? Napisz po prostu ile zlicza z refa (bo o ile pamiętam tylko taka forma będzie dostępna) i czy jest do tego przypisane jakieś ciasteczko, jeżeli tak to jaka jest jego żywotność. Jak będziesz realizował wypłaty prowizji ?


RE: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - GETaGIFTpl - 13-04-2016 21:32

(13-04-2016 21:14)Takimyk napisał(a):  Używam płatnej skrzynki ghostmail.com, dochodzi mi na nią większość wiadomości, nawet od sieci reklamowych wszędzie widzianych jako spam, więc nie powinno być problemu i tak sprawdzałem w spamie.

Nie wiem czy to jakaś tajemnica ? Napisz po prostu ile zlicza z refa (bo o ile pamiętam tylko taka forma będzie dostępna) i czy jest do tego przypisane jakieś ciasteczko, jeżeli tak to jaka jest jego żywotność. Jak będziesz realizował wypłaty prowizji ?

Witaj ponownie! Co do tej skrzynki, nie spodziewaliśmy się, żeby ktokolwiek z niej korzystał. Twoje konto zostanie aktywowane ręcznie.

Nie, to nie jest tajemnica. Nie wiemy, czy rozumiesz dobrze filozofię naszego serwisu. Nie zarabia się u nas pieniędzy, a zbiera punkty, które można wymienić na nagrody.

Co do systemu partnerskiego (u nas to po prostu system poleconych) - profitem będą punkty w serwisie oraz dni Premium.


RE: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - Takimyk - 13-04-2016 21:37

No widzisz, to właśnie źle zrozumiałem, myślałem że będziecie mieć coś dla webmasterów. W taki razie nie trudź się i usuń od razu moje konto, nie mam czasu na takie zabawy i nie będę z niego korzystał.
Życzę Ci żeby biznes prężnie się rozrastał Smile może w przyszłości pomyślisz o jakimś programie partnerskim, wtedy chętnie skorzystam. Pozdrawiam.


RE: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - GETaGIFTpl - 14-04-2016 00:32

(13-04-2016 21:37)Takimyk napisał(a):  No widzisz, to właśnie źle zrozumiałem, myślałem że będziecie mieć coś dla webmasterów. W taki razie nie trudź się i usuń od razu moje konto, nie mam czasu na takie zabawy i nie będę z niego korzystał.
Życzę Ci żeby biznes prężnie się rozrastał Smile może w przyszłości pomyślisz o jakimś programie partnerskim, wtedy chętnie skorzystam. Pozdrawiam.

Nie ma problemu, konto usunięte.


RE: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - GETaGIFTpl - 15-04-2016 18:04

[Obrazek: fh94Wbv.png]


RE: GETAGIFT.pl - Nowy POLSKI serwis z nagrodami - snd0cff - 15-04-2016 18:14

jakby ktos chcial sie rejestrowac to zapraszam: https://getagift.pl/?ref,1372