Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysły na dodatkowy zarobek. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysły na dodatkowy zarobek. (/Temat-Pomysly-na-dodatkowy-zarobek-126517)

Strony: 1 2


Pomysły na dodatkowy zarobek. - Max998 - 31-12-2015 23:39

Witajcie!

Od pewnego czasu myślę nad dodatkowym sposobem realnego zarobku tj. jakaś praca dodatkowa gdzie zawsze wpadnie te 20zł., 30zł., 50zł. Myślę tutaj o nie wiem jakiś pomocach w odśnieżaniu czy coś takiego.

Jakie macie pomysły na taki dodatkowy zarobek od ludzi za wykonanie danej rzeczy?

Ja myślałem już nad -

''podwózką'' czyli za np. 30zł. transport swoim samochodem z punktu A do punktu B, odbieranie z dworca itp. ale nie wypaliło - 12 osób odwiedziło moją dobrze opisaną ofertę ze zdjęciami samochodu w ciągu 2 dni.

Naprawą PC czyli np. instalowaniem/usuwaniem danego oprogramowania, pomocą w instalacji gier (zdarzają się takie tuki co nie umieją), usuwaniem wirusów itp. Ale ogłaszając się z takim pomysłem na olx.pl dostałem owszem kilka wiadomości ale 1 gość nie chciał dać więcej niż 20zł. za zainstalowanie systemu znowu kto inny napisał, że nikt normalny nie da mi swojego sprzętu do domu (w sumie trochę racja i nie każdy ma laptopa..) a mimo wszystko siedzieć u kogoś te czasami 2-3 godziny podczas instalacji tak dziwnie i ogólnie trochę strach. Szkoda bo wiem, że za takie coś można śmiało brać z 50zł. za daną instalację itp.

Złomu zbierać nie będę puszek to samo - kiedyś za worek ok. 3kg. w czasach młodości dostałem 2,10 gr.. Więc to dobre dla żulika co mu na piwo trzeba 2 złote. Chciałem wozić pizzę swoim samochodem to też stawi śmieszne i najczęściej zwrot za paliwo to też 20-30zł. dziennie..

Teraz tak siedzę i myślę coby tu robić by ktoś płacił na moją ''usługę''.
Na FireCash coś mi już nie idzie (słaby miesiąc) a marzy mi się sprzęt PC a ten kosztuje 3,200zł.. Obecnie mam już uzbierane 530zł. własnymi siłami więc zawsze coś.

Pomysły jakieś macie?
Można się podzielić i tak każdy mieszka w innym mieście/województwie.. Smile


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - hecker37 - 01-01-2016 21:02

Zalezy jaka masz wiedze z danego materialu ale udzielanie korepetycji to jest fajny sposob na zarobek ;-)

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - Max998 - 01-01-2016 21:27

No tak, dla chcącego i 50zł./h no ale orłem nie byłem i nie jestem..

Zastosowałem dwie opcje i ogłosiłem się ponownie na olx.pl, założyłem nawet stronę na fejsie, która ma już 30 osób ''fanów''.

1 opcja - pomoc związana z komputerami (instalacje, pomoc w doborze, czyszczenie itp.) ceny od 50zł. do 30zł.

2 opcja - transport moim samochodem na terenie miasta (30zł.) lub poza miasto (40zł.). Założyłem sobie stronę na fejsie i się promuję, może te trzy dyszki czasami wpadną. Trochę ryzykowne bo nie wiadomo czy mnie kto nie zgwałci lub poczęstuje kosą ale cóż.. Tongue


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - rachman - 01-01-2016 21:27

Za instalkę systemu informatycy biorą stówkę więc jak komuś szkoda 20 zł to lej na niego. Żaden wstyd siedzieć u kogoś - idziesz pracować, zbędne dylematy Wink

Możesz ogłaszać pomoc przy sprzątaniu np. w piwnicach, przy przeprowadzkach, w ogródku itp.


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - avrice - 01-01-2016 21:40

Uber? Pet sitting? Zawsze możesz kupić miernik lakieru albo jakiś inny sprzęt i reklamować na stronach jego wypożyczenie, a jeśli się znasz to nawet i oględziny samochodu możesz do tego dołączyć. Odśnieżanie to dobra sprawa. Nawet jak śniegu nie ma to możesz na osiedlu/klatkach wywiesić info, że przygotujesz samochód na rano (tzn. szybki plus zamki). Przy ujemnych temperaturach trzeba trochę szorowaćBig Grin Albo jak grasz w coś to pisać poradniki na różnych stronkach i za to zgarniać kasę. Korki też są dobrym pomysłem.


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - Stworkowaty - 01-01-2016 21:45

Jak masz zmienne IP to pisz PW. ^^


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - Max998 - 01-01-2016 22:41

Pomysł z transportem w moim mieście musiałem usunąć bo się okazało, że trzeba mieć licencję itp. (podobnież nawet nie można brać pieniędzy od ciotki/dziadków za podwózkę bez tego..) - kompletnie o tym nie pomyślałem..

O odśnieżaniu samochodów myślałem..
Ogólnie chciałbym coś robić dla siebie tj. bez udziału osób trzecich np. swojego szefa. Sam idę, sam dla siebie zarabiam i wracam do domu właśnie za usługi dla kogoś. No ale mało osób chce by ktoś im pomagał w zakupach itp. niestety nie żyjemy w Ameryce gdzie można jadąc rowerem rzucać gazetami na podwórka.. Big Grin

Dostałem też propozycję ulotek ale.. 100zł. na miesiąc.


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - Max998 - 03-01-2016 20:39

Chyba nie tylko ja mam problem z wymyśleniem dodatkowego zarobku (na żywo).. Tongue


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - BluesMan94 - 03-01-2016 20:45

Ile osób tyle szans, ja dorabiam głównie robiąc proste domowe czynności, a to iść godzinkę znajomemu dziecko popilnować, a to drzewo porąbać, a to iść zrobić zakupy. Wystarczy nieco się otworzyć. Nie licząc bukmacherki, to takie dorabianie to dochód nr 2 u mnie, tygodniowo jak się zepnę to 300/400 zł na miesiąc wpadnie, nie ma co ukrywać, w takim dorabianiu trzeba mieć dobre chody, bo iść rąbać drzewo za 10zł, albo zainstalować new system za 15zł, to już wolę zostać w domu i obejrzeć jakiś film.


RE: Pomysły na dodatkowy zarobek. - mamrotka - 03-01-2016 20:49

Walnij na PW swoje GG mam coś Big Grin