Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Jork - 31-12-2015 23:14

Mnie ciągle dręczy takie coś dany serwis wydając czyjeś dane np Policji powinien poinformować danego użytkownika a nie wywalone mają podadzą dane i to wszystko i takie "jajko niespodzianka" czy przyjdzie wezwanie czy nie czy wpadnie do dumu CBŚ czy nie Jerk


RE: Wezwania na policje (subsms) - Guacamoled - 31-12-2015 23:14

Święta, sylwester ale żeby w firmie generującej takie przychody nikt nie odzywał się przez 3 dni?


RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 31-12-2015 23:20

Dokładnie. Nagle podejrzana cisza. Jak byl dobry kontakt tak teraz nagle cisza. Nawet taki kiljan potrafi być na forum i udzielać się w takiej sprawie.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwania na policje (subsms) - Jork - 31-12-2015 23:25

Spokojnie może po prostu pan Arek już nie kontaktuje administracja LM też ludzie też mogą się napić impreza
Mam Racje ?

Idę zaraz odpalać 2 wyrzytnie 100 strałowe oczywiście za hajs z leadmore Big Grin Jeszcze ok 40min Big Grin

Od poniedziałku zaczynam działalność na firesubie ni chodzi już tu o ta sprawe tylko o kontakt z administracją z Kiljanem kontakt jest praktycznie 24h na dobe Big Grin A tu 3 dni temu pisałem do LM z pytaniem (nie chodzi o tą sprawe) i nadal nie ma odpowiedzi i teraz jeszcze ta sprawa
Chociaż nie ma dowodów że to akurat o Leadmore chodzi zobaczymy czas pokaże Big Grin

Można powiedzieć poprowadziłem śledztwo na własną rękę Jerk
Mogę wam tylko powiedzieć że ok. godz. 19 administracja leadmore była jeszcze trzeźwa ponieważ wstawili życzenia Jerk

[Obrazek: 02175841215096030731.png]


RE: Wezwania na policje (subsms) - Max998 - 31-12-2015 23:28

Często podczas wybuchu takich afer zastanawiam się czy zarobek internetowy ma dalej sens.
Np. taki upload, też jak zechcą to mogą się przyczepić.. Tongue


RE: Wezwania na policje (subsms) - Juhas - 31-12-2015 23:29

Hotcash afera z LM powoli też wszyscy do Firescamów uciekną Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - CHWDP - 31-12-2015 23:34

(31-12-2015 23:29)Juhas napisał(a):  Hotcash afera z LM powoli też wszyscy do Firescamów uciekną Smile

Krilanczyk zaciera ręce Jerk2


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 31-12-2015 23:38

(31-12-2015 23:14)karolla napisał(a):  Co Ty mówisz człowieku... Jeżeli jest nakaz z prokuratury bądź bodajże policji to każdy serwis udostępni dane co nawet Kiljan podkreślał ostatnio w dziale firesub: http://zarabiam.com/Temat-Firesub-Zasady-Bezpieczenstwa-WAZNE-126036 -jak coś przeskrobiesz to nieważne jaki serwis, no chyba że znajdziesz jakąś mongolską firmę Idea

Inna sprawa jeśli Userzy mają mieć lipę za treść pogramu a nie formę promocji bo serwis kontaktując sie z policją/prokuraturą nie poinformował że to on odpowiada za treść programu i zwalił na userów, to byłoby już chamskie i wtedy zgoda, że gwóźdź do trumny i to słuszny.

Chlopcze mógłbym ci wymienić kilka osób z tego forum którzy na FS maja po 20-30k miesięcznie na fake content i którzy jakoś wezwań nie dostają ? Przypadek? Nie sondze.
To leży w interesie każdej firmy. Owszem kijany dane wydadza ale napisza ze baza uległa awari bądź nie robia backupu i nie są wstanie podać nr osób poszkodowanych.
Widze że nie wiesz o czym mowisz.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Kiljan - 31-12-2015 23:44

Na razie nie ma sensu się przejmować, jedynie mogę poradzić, żeby każdy wezwany nie gadał byle czego bez zastanowienia. Pamiętajcie, że promując program działacie w dobrej wierze tj. uznajecie, że program jest w pełni zgodny z prawem, a wy jedynie promowaliście te programy partnerskie za pomocą własnych stron, reklam w internecie. Nie mieliście wpływu na to czy program jest legalny czy nie, czy nagrody są przyznawane czy to tylko fikcja. Według Waszej wiedzy wszystko było w pełni zgodne z prawem i promowaliście ponieważ nie było żadnych podejrzeń, że z programem jest coś nie tak.


RE: Wezwania na policje (subsms) - wiktor112233 - 01-01-2016 00:06

A jako świadek można odmówić składania zeznań (tego na wykładzie z prawa nie miałem Lol )?