Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - bossos - 19-12-2021 21:19

Sorry za odkop, ale jak czytam wasze relacje sprzed 3 lat to tak jakbym swoją sprawę widział z tego roku Big Grin Tylko u mnie wyższa kara. Pozdro


RE: Wezwania na policje (subsms) - Vasaki - 19-12-2021 23:08

(19-12-2021 21:19)bossos napisał(a):  Sorry za odkop, ale jak czytam wasze relacje sprzed 3 lat to tak jakbym swoją sprawę widział z tego roku Big Grin Tylko u mnie wyższa kara. Pozdro

Rozwiniesz?


RE: Wezwania na policje (subsms) - bossos - 20-12-2021 11:12

Dodałem na stronę opisy 4 kasyn z FA. Zablokowali mi serwer, potem zadzwonili, kazali stawić się na przesłuchanie. Chcieli dać 7k kary, udało się wynegocjować 4k. Zapłaciłem, przyszło pismo z sądu o dobrowolnym poddaniu się kary i koniec. Dodam, że wezwanie nie było z policji tylko na wniosek naczelnika urzędu celno - skarbowego w Opolu. (podobno Opole zajmuje się "cyberbezpieczeństwem"). Smutne było to, że jak mają dowody to Jerk ich obchodzi co masz do powiedzenia. Poprostu mają ci dowalić karę i reszta ich nie interesuje, bo próbowałem się jeszcze bronić, ale oni nie chcieli słuchać.


RE: Wezwania na policje (subsms) - xdax1 - 20-12-2021 11:43

A miałeś jakiegoś prawnika? Byłeś gdzieś?


RE: Wezwania na policje (subsms) - bossos - 20-12-2021 13:25

Nie miałem. Poddałem się karze i tyle, ale chodzi mi po głowie jedna sprawa. Oni na przesłuchaniu ciągle mi mówili (oraz przy rozmowie telefonicznej z innym facetem), żebym się poddał dobrowolnie karze, bo jak się nie poddam, to sprawę będzie rozstrzygał sąd, a wtedy nie zapłacę kary kilka k tylko kilkadziesiąt. Ciekaw jestem, czy to byłaby prawda, a może sąd by umorzył tą sprawę a oni chcą kasę wyciągnąć?


RE: Wezwania na policje (subsms) - mailProMeusz - 20-12-2021 13:30

Sąd zazwyczaj osądza wyższe kary niż te którym poddaje się ktoś dobrowolnie, ponieważ są to między innymi wyższe koszty, brak skruchy itd...


RE: Wezwania na policje (subsms) - Lajkus - 26-12-2021 01:34

(20-12-2021 13:30)mailProMeusz napisał(a):  Sąd zazwyczaj osądza wyższe kary niż te którym poddaje się ktoś dobrowolnie, ponieważ są to między innymi wyższe koszty, brak skruchy itd...

Gównoprawda, znam dużo takich spraw. Większość kończyła się karą 10 stawek dziennych po 100zł. Czyli 1k kary. Urzędasy lubią straszyć i naciagać na siano, dlatego zawsze do sądu.


RE: Wezwania na policje (subsms) - adamcio99922 - 26-12-2021 08:43

(26-12-2021 01:34)Lajkus napisał(a):  
(20-12-2021 13:30)mailProMeusz napisał(a):  Sąd zazwyczaj osądza wyższe kary niż te którym poddaje się ktoś dobrowolnie, ponieważ są to między innymi wyższe koszty, brak skruchy itd...

Gównoprawda, znam dużo takich spraw. Większość kończyła się karą 10 stawek dziennych po 100zł. Czyli 1k kary. Urzędasy lubią straszyć i naciagać na siano, dlatego zawsze do sądu.

Dokładnie! Choć wiele zależy od konkretnej sprawy. Aczkolwiek najpierw najlepiej udać się do prawnika, poznać opinię kogoś kto więcej wie o prawie i procedurach. Jak nie masz wiedzy to łatwo się zgodzić na wszystko. Traktują Cię jak śmiecia. Straszą, stawiają pod ścianą. Musisz i już.


RE: Wezwania na policje (subsms) - mailProMeusz - 26-12-2021 11:58

(26-12-2021 08:43)adamcio99922 napisał(a):  
(26-12-2021 01:34)Lajkus napisał(a):  
(20-12-2021 13:30)mailProMeusz napisał(a):  Sąd zazwyczaj osądza wyższe kary niż te którym poddaje się ktoś dobrowolnie, ponieważ są to między innymi wyższe koszty, brak skruchy itd...

Gównoprawda, znam dużo takich spraw. Większość kończyła się karą 10 stawek dziennych po 100zł. Czyli 1k kary. Urzędasy lubią straszyć i naciagać na siano, dlatego zawsze do sądu.

Dokładnie! Choć wiele zależy od konkretnej sprawy. Aczkolwiek najpierw najlepiej udać się do prawnika, poznać opinię kogoś kto więcej wie o prawie i procedurach. Jak nie masz wiedzy to łatwo się zgodzić na wszystko. Traktują Cię jak śmiecia. Straszą, stawiają pod ścianą. Musisz i już.

No dobra, po części.

Nie mówcie jeszcze tylko że brak skruchy to dla sądu nie jest powód żeby dać większą karę.