Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Mikey - 25-05-2018 08:26

Jeśli się nie pojawisz to grozi grzywna lub nawet pozbawienie wolności. Masz to też zapewne napisane na papierku z wezwaniem.


RE: Wezwania na policje (subsms) - sc120897 - 25-05-2018 09:38

musisz jechać, za drugim razem doprowadzają Cię sami, możesz również zadzwonić i przełożyć przesłuchanie. Dostaniesz propozycje albo dobrowolnie się przyznajesz i podlegasz grzywnie ( każda strona to osona sprawa ) albo jest normalny proces. W moim przypadku było to 2000 za każdą sprawę a było ich 2,a teoretycznie nie mam dochodów jestem studentem. Składasz zeznania przyznajesz się, później urząd celny po wpłacie kieruje twój wniosek o dobrowolne przyznanie się do sądu. Wszystko trwa około 3 miesięcy.

a i jeszcze jedno obyś miał wszystko zarejestrowane na prawdziwe dane, jeżeli podałeś nie swoie imię czy nazwisko to grusza sprawa, postawią Ci dodatkowe zarzuty fałszowania danych czy jakoś tak. Oni predzej czy później i tak dojdą do tego. do mnie wezwanie przyszło po 2 latach od zamknięcia strony. A trafili na mnie przez stronę oferia.pl gdzie oferowałem wykonanie stron www.


RE: Wezwania na policje (subsms) - twardy - 25-05-2018 10:00

To juz nie mozna stron internetowych robic? Xpokerface Czy podatkow zadnych nie odprowadzales?


RE: Wezwania na policje (subsms) - Assasinoo - 25-05-2018 10:27

(25-05-2018 10:00)twardy napisał(a):  To juz nie mozna stron internetowych robic? Xpokerface Czy podatkow zadnych nie odprowadzales?

No niestety nie można robić stron promujących nielegalne strony hazardowe, działające na terenie polski bez licencji Sad A o podatki (w zamyśle podatek dochodowy), to raczej nie urząd celny, tylko skarbowy..

Z oferii pewnie wzięli jego dane realne, ale dojechali go za promocję kasyna/buka :/


RE: Wezwania na policje (subsms) - Hoolig4n - 26-05-2018 01:44

(25-05-2018 10:27)Assasinoo napisał(a):  
(25-05-2018 10:00)twardy napisał(a):  To juz nie mozna stron internetowych robic? Xpokerface Czy podatkow zadnych nie odprowadzales?

No niestety nie można robić stron promujących nielegalne strony hazardowe, działające na terenie polski bez licencji Sad A o podatki (w zamyśle podatek dochodowy), to raczej nie urząd celny, tylko skarbowy..

Z oferii pewnie wzięli jego dane realne, ale dojechali go za promocję kasyna/buka :/

A gdzie on napisał, że tworzył strony hazardowe lub promował kasyna/bukmachera?


RE: Wezwania na policje (subsms) - domi11997 - 26-05-2018 05:00

Przemilczenie tematu jest tez potwierdzeniem tego co robil (str. Dot. Hazardu)


RE: Wezwania na policje (subsms) - Captain - 26-05-2018 06:19

A z ciekawości jak działa takie doprowadzenie na przesluchanie? Wyciągną go z domu siłą? A co jak ich nie wpuści? Będą próbowali wyważyć drzwi?


RE: Wezwania na policje (subsms) - domi11997 - 26-05-2018 06:58

'Komando foki' nie wpada na chate. Cierpliwie poczekaja -dzien,dwa, tydzien...itd. i sam wpadnie.


RE: Wezwania na policje (subsms) - PremAccHack - 26-05-2018 07:05

Albo przy pierwszym lepszym zatrzymaniu rutynowym wpakują Cie w kajdanki i doprowadzą tam gdzie trzeba. Poza tym będę jeździć do Ciebie codziennie i pytać sąsiadów gdzie się podziewasz. Ukrywanie/przeciąganie tylko pogarsza sprawę.


RE: Wezwania na policje (subsms) - sc120897 - 29-05-2018 17:27

(25-05-2018 10:00)twardy napisał(a):  To juz nie mozna stron internetowych robic? Xpokerface Czy podatkow zadnych nie odprowadzales?

Podatki odprowadzałem, miałem strony ze streamem. i tam były reklamy buków na jedej a na drugiej tylko jeden głupi link w komentarzu. Na oferi podałem te strony w portfolio razem z innym. Wyglądały fajnie nie takie typowe proste ze stremem, chociaż miałem też proste skierowane pod zarobek i widziałem nawet na tej stronie jak ktoś dawał linki do ksw. I moje dane wzieli chyba właśnie z oferi, chociaż nie dokońca wiem jak to było bo mi tego nie powiedzieli. Mieli ładną teczkę przygotowaną na mnie około 100 stron . Oni wszystko wiedzą, prześwietlą Cię dokładnie. Na przesłuchaniu chcą abyś zgodził się na grzywnę, dają Ci propozycje albo płacisz albo sprawa w sądzie. Lepiej z nimi współpracować, stawić się na przesłuchanie.

(26-05-2018 05:00)domi11997 napisał(a):  Przemilczenie tematu jest tez potwierdzeniem tego co robil (str. Dot. Hazardu)

Poprostu nie wchodziłem na stronę.