Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - mateusz2045 - 31-12-2015 21:26

(31-12-2015 21:22)Kiljan napisał(a):  
(31-12-2015 21:16)Jork napisał(a):  @[Kiljan] od ciebie nie chcieli ?

Nie, z nami policja się nie kontaktowała więc to na pewno nie chodzi o programy dostępne w FireSub. Z resztą sprawa jest dziwna ponieważ wyszłoby na to, że serwis nie wziął odpowiedzialności za własne programy. U nas użytkownicy mogą mieć jedynie problemy jeśli tworzą własny program lub wybitnie narusza prawo podczas promocji(np. pisanie, że wszystko jest darmowe)

Szacun 2


RE: Wezwania na policje (subsms) - Jork - 31-12-2015 21:31

@[Kiljan]

Szkoda że u was na firesubie nie zarabiam tylko na leadmore Big Grin

Ale ja zarabiam na leadmore tylko i wyłącznie na teście IQ więc raczej nie powinienem mieć problemów a jak bedzie inaczej to tak jakby serwis nie brał odpowiedzialności za własne programy tak jak mówisz
Sprawa jest kompletnie dziwna Undecided


RE: Wezwania na policje (subsms) - Guacamoled - 31-12-2015 21:37

Trochę martwi mnie nieobecność żadnego członka ekipy LM od kilku dni :/


RE: Wezwania na policje (subsms) - twardy - 31-12-2015 21:42

Pelna profeska w wykonaniu serwisu, ktory sprzedal owe dane policji. Zadnego mailu do osob zainteresowanych o tresci "spodziewajcie sie policji, pozdrawiamy XYZ"? Jerk


RE: Wezwania na policje (subsms) - mateusz2045 - 31-12-2015 21:43

Szybko!!!! jak tam usunąć konto !!!!!!!!! Jerk2


RE: Wezwania na policje (subsms) - Jork - 31-12-2015 21:50

@twardy

Masz racje owy serwis powinien poinformować chociażby na e-mail osobe która ma spodziewać się wezwania czy policji w domu wszystko po cichu nikt nic nie wie oczywiście tak najlepiej Undecided


RE: Wezwania na policje (subsms) - Kiljan - 31-12-2015 21:54

(31-12-2015 21:31)Jork napisał(a):  @[Kiljan]

Szkoda że u was na firesubie nie zarabiam tylko na leadmore Big Grin

Ale ja zarabiam na leadmore tylko i wyłącznie na teście IQ więc raczej nie powinienem mieć problemów a jak bedzie inaczej to tak jakby serwis nie brał odpowiedzialności za własne programy tak jak mówisz
Sprawa jest kompletnie dziwna Undecided

No to trzeba szukać testu IQ gdzie indziej, np. na firesub Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - Jork - 31-12-2015 21:57

Kiljan co mi po tym teraz jak okaże się że Leadmore wypuściło wszystkie dane policji i wszyscy dostaną wezwania a leadmore oczywiście milczy od kilku dni


RE: Wezwania na policje (subsms) - Guacamoled - 31-12-2015 21:58

(31-12-2015 21:57)Jork napisał(a):  Kiljan co mi po tym teraz jak okaże się że Leadmore wypuściło wszystkie dane policji i wszyscy dostaną wezwania a leadmore oczywiście milczy od kilku dni

Ja jedynie chciałbym dostać moją wypłatę na którą pracowałem dwa miesiące (700 zł) i żeby LM się odezwało...


RE: Wezwania na policje (subsms) - Raster96 - 31-12-2015 21:59

Leadmore? A to tam już nie bylo jakichś afer ze sporym przycinaniem leadów? Big Grin