Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - aero2 - 08-06-2016 16:18

@[themate0]
Kto jest winny to raczej boi się pisać tutaj, widzę pytasz co dalej, czyżbyś miał coś na sumieniu?Lol
A tak serio nie żyjesz sam w tej niepewności, ta cisza wcale nie jest taka dobra, nagle zamilkł każdy.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Huston - 15-06-2016 09:01

Słyszałem już od dwóch osób że dostali ponowne wezwanie w tej sprawie Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - themate0 - 23-06-2016 23:27

te wezwanie o którym pisałem kilka tygodniu temu było dlatego, że znajomy zlecił wypłatę na drugie konto bankowe, a jednemu naszemu znajomemu to w ogóle nie przyszło, mimo że zarabiał oraz wypłacał

krótko mówiąc to zawracanie dupy

ogólnie nie chce zaczynać tutaj nowej dyskusji na temat tej sprawy, pół roku temu jak się zapytałem policjantki która mnie przesłuchiwała: "jaki jest cel tych przesłuchań", odpowiedziała mi: "aby złapać tych którzy promowali programy w nielegalny sposób"

tylko, że jak oni nawet nie maja dostępu do informacji, kto zlecał na jakie konta wypłaty, to wątpię żeby mieli dostęp do informacji kto na jakich programach zarabiał itp. tym bardziej, że serwery pewnie nie były hostowane w Polsce, a jedyne do czego mają dostęp to do polskiego rachunku bankowego easysuba


RE: Wezwania na policje (subsms) - pekulski104 - 09-07-2016 01:29

Panowie czyli te sma subskrypcje sa karalne?zrobilem fejk konto na fb wstawilem foto innej osoby napisala prawdziwa zeby usunac jej foto przypal?


RE: Wezwania na policje (subsms) - sqmany - 09-07-2016 01:35

@[pekulski104]
#pszypal
I to nie mały, w tej chwili z racji na godzinę, jadą do Ciebie właśnie CBŚ, albo i nawet FBI, skoro popełniłeś coś tak karygodnego na FejsbókuRolleyes Radziłbym spalić cały komputer, a dla pewności dyski zmiażdżyć i spuścić w klozecie. Co do samego Ciebie, to pakuj manatki, zakup u znajomego Zbysia fałszywy dowodzik i uciekaj z kraju.


RE: Wezwania na policje (subsms) - pekulski104 - 09-07-2016 01:42

Ale wysylem tez linki z sub sms....


RE: Wezwania na policje (subsms) - sqmany - 09-07-2016 01:45

@[pekulski104]
To następnym razem wysyłaj linki do MXRewSzer.


RE: Wezwania na policje (subsms) - pekulski104 - 09-07-2016 01:46

Co to jest?


RE: Wezwania na policje (subsms) - Sahya - 09-07-2016 20:57

(09-07-2016 01:46)pekulski104 napisał(a):  Co to jest?
Tam zrobią Ci operacje plastyczne i dadzą lewy dowód na nazwisko Kowalski. Jerk


RE: Wezwania na policje (subsms) - Esbelto - 10-07-2016 13:13

A gdzie są ci wszyscy co to mieli iść na Policję? Sprawa na prawdę dziwnie ucichła. Może jesteśmy pod nadzorem służb? Smile