Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Cromiell - 09-03-2016 16:26

Myślę, że wystarczy ten wątek przeczytać żebyś znalazł odpowiedź na to pytanie. Co druga strona jest zadawane takie samo. Na pewno nie idź na ugodę itp...


RE: Wezwania na policje (subsms) - Kurpik - 09-03-2016 16:28

Właśnie przewałkowałem 40 stron tematu i wciąz nie wiem, wiekszośc postów to słowne przepychanki zwolenników i przeciwników subów..


RE: Wezwania na policje (subsms) - sqmany - 09-03-2016 17:12

@[Kurpik]
To coś nie zrozumiale czytasz, bo sam zacząłem czytać temat gdy było jakieś 30/40 stron i przeczytałem wszystko od zera, aż do tego postu i wszystko co najważniejsze, to wyciągnąłem i tak, jak kolega wcześniej napisał, dobre porady były podawany wielokrotnie co parę stron.
No, ale podsumowując, to z tego co pamiętam, to wystarczy, że pójdziesz tam i powiesz prawdę, a na trudne pytania typu co reklamowałeś i gdzie reklamowałeś, to powiedz, że nie wiesz. Tak czy siak oni nie mają tego, jak sprawdzić. Powiedz, że reklamowałeś jakieś tam programy partnerskie, a jakby się dopytywali czemu reklamowałeś jakieś oszustwa itp. to odpowiedz, że z tego co Ty wiedziałeś, to wszystko było legalne. Tyle w skrócie mogę doradzić, bo nie pamiętam dokładnie, jakie tam pytania były zadawane.
Btw. Mam nadzieję, że jesteś ostatnią osobą w tym temacie, która rzuca zdanie/pytanie typu: "Jakieś porady jak wyjść z komendy jako WOLNY człowiek"
W końcu proszę was. To nie jest żadna rozprawa w sądzie, a tym bardziej nie jest to żadne postępowanie przeciwko Tobie. Jesteś po prostu świadkiem, który ma złożyć rutynowe zeznania na komendzie. Także info dla osób, które dostaną, bądź dopiero co dostali wezwania - nie róbcie z tego wielkiej afery i nie przekładajcie swych emocji nad rozumem, bo tylko błaznów z siebie robicie, a kiedyś to i może w taki sposób Sobie krzywdę zrobicie.


RE: Wezwania na policje (subsms) - kamil312 - 09-03-2016 19:55

myślałem, że już dawno skończyli przesłuchania a tu proszę, ładnie ładnie


RE: Wezwania na policje (subsms) - Kurpik - 09-03-2016 23:13

W zasadzie nie wiem czy to ta sama sprawa, ale artykuł się zgadza, również zarabiałem na subach w tamtym czasie, na wezwaniu podali mój numer konta z prośbą o upewnienie się że należy do mnie, więc chyba nie jest to zbieg okoliczności.


RE: Wezwania na policje (subsms) - kamil312 - 09-03-2016 23:56

[@kurpik] sprawdź pw.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Kurpik - 10-03-2016 13:07

Juz po przesłuchaniu, policjant bardzo miły i ze zdrowym podejściem do całej sprawy, standardowe pytania o ATOMICADENCE POLAND i pare innych firm oraz o Pana Niedźwieckiego i pare innych osób. Co robiłeś, jak, po co, czemu, czy coś cię łączyło z wyżej wymienionymi , pytanie o ask.fm i zarabiam.com
Generalnie jak ktoś ma wezwanie to walić na komendę i się nie bać, dowiedziałem się że śledztwo dotyczy czegoś o wiele grubszego, a zarabiający byli jedynie pionkami. Jeśli ktoś nie kantował ludzi na grube pieniądze to myslę że nie ma się czego bać


RE: Wezwania na policje (subsms) - sqmany - 10-03-2016 14:03

@[Kurpik]
Gdybyś czytał ze zrozumieniem cały temat, to wiedziałbyś wcześniej, że chodzi o coś wiele grubszego Lol Mowa tu oczywiście właśnie o min. Pana Niedźwieckiego i innych właścicieli EasySub'a.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Trevor188 - 13-03-2016 19:24

Ja o ile dobrze pamiętam, to chodzi główniej o 3-4 osoby, które zarobily ( moge się mylić) 40milinów w 3 miesiące, i zwiały z PL Tongue


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 14-03-2016 11:34

(13-03-2016 19:24)Trevor188 napisał(a):  Ja o ile dobrze pamiętam, to chodzi główniej o 3-4 osoby, które zarobily ( moge się mylić) 40milinów w 3 miesiące, i zwiały z PL Tongue

skąd niby masz te informacje?