Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Jork - 03-02-2016 19:52

Administrator danego serwisu takiego delikwenta powinien od raz blokować bo tak jak piszecie znów bedzie sranie bo gaciach. Tyle razy wałkowane a tu cały czas piszą darmowe doładowania facepalm
Ale nic dziwnego jak gimby biorą się za suby beka


RE: Wezwania na policje (subsms) - morenox - 08-02-2016 17:55

Znów sie zaczyna spam g*ałtem
[Obrazek: 09020622537818280432.jpg]


RE: Wezwania na policje (subsms) - Mailowiec - 08-02-2016 18:01

(08-02-2016 17:55)morenox napisał(a):  Znów sie zaczyna spam g*ałtem
[Obrazek: 09020622537818280432.jpg]

I jak zwykle hosting wykupiony w MH Lol


RE: Wezwania na policje (subsms) - twnt22 - 09-02-2016 18:55

I jak zwykle obrazek i tekst z poradnika facepalm


RE: Wezwania na policje (subsms) - Vasaki - 09-02-2016 19:00

Nie ma to jak kreatywność Tongue
Mimo tego, fajnie ze ktos przeglada jeszcze archiwa Big Grin


RE: Wezwania na policje (subsms) - aero2 - 11-02-2016 19:59

Wzywają jeszcze czy już ucichło?


RE: Wezwania na policje (subsms) - lucass9600 - 13-02-2016 15:36

ilu to cwaniaków na facebooku było spamujących i wciskających dzieciakiom niestworzone rzeczy... A tu wezwanie na policje przyszło i "kisiel w majtach...". Nie mieliście/macie sumienia wciskając gimbusom darmowe doładowania , telefony , tablety ,bony na zakupy to skąd teraz ten płacz? beka
- to ,że zakładacie fake konta na facebooku to nie znaczy ,że w sieci jesteście anonimowi i kilka osób się o tym właśnie przekonało.

Oczywiście nie tyczy się to osób ,które oferują coś realnego (Real Content) Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - daniel42na - 13-02-2016 16:08

Przecież sam zarabiasz w ten sam sposób...
http://zarabiam.com/Temat-Ciezkie-poczatki-119785?pid=1311059#pid1311059
więc równie dobrze wezwanie mogło trafić do Ciebie. To że akurat trafiłeś na HC w 2015 a nie na Easy w 2013 to dzieło przypadku.
Real content? Heh, policjanci nawet nie myślą tymi kategoriami, ba... wzywają ludzi którzy nawet nie zarabiali na easy a na catshare.


RE: Wezwania na policje (subsms) - lucass9600 - 13-02-2016 18:03

miałem to szczęście ,że dość szybko zrezygnowałem z tej formy zarobku Smile Zresztą łatwo człowieka ocenić jak się go nie zna i nie wie co robił ,a swoje zarzuty opiera o jeden wpis na forum pokerface Metoda polegała na real content i promowaniu filmów Smile Spam jedynie na grupach tematycznych dotyczących tego Smile
dodam ,że spam przekierowywał do mojego bloga na ,którym znajdowały się filmy opisy/obsada itp. Nie oferowałem/wciskałem gwiazdki z nieba ;>

A wypowiedź była skierowana jedynie do cwaniaków ,którzy perfidnie spamowali dosłownie gdzie się da Big Grin "przecieki w maturach" i inne niestworzone rzeczy Smile
Jeśli reszta poczuła się urażona , przepraszam smutny
Ale nie spinajcie się tak ,bo jest weekend Cool


RE: Wezwania na policje (subsms) - Kurpik - 09-03-2016 16:18

Przybili coś komuś za to w końcu? Dostałem wezwanie parę dni temu, czuje się jako tako bezpiecznie ponieważ z nk nie korzystałem, a jeżeli reklamowałem to dość ostrożnie bez jakiegoś obiecywania darmówek (z tego co pamiętam bo to było z 2-3 lata temu). Jakieś porady jak wyjść z komendy jako wolny człowiek?