Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Czaq - 01-02-2016 21:27

Tak jest, nie jesteś w tym kraju bespieczny Sad

Jeżeli nie działasz zgodnie z zasadami promocji to wydawca MUSI wydać dane osobowe.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Tidus - 01-02-2016 21:35

(01-02-2016 19:20)lolitek napisał(a):  a powiedzcie mi jak sprawa dotyczy sie upania na serwery.Czy jest to 100%bespieczne czy w kazdej chwili policja moze wejsc na cat jezeli wydawca zglosi naruszenie praw autorskich i wszystkich w tedy nas maja jak na dloni?bo niewiem zabardzo jak sie to odbywa?

Sprawa dotyczy osob, ktore wyplacily pieniadze, wiec jak tylko uploadowałeś to nic ci nie grozi


RE: Wezwania na policje (subsms) - lolitek - 02-02-2016 08:06

(01-02-2016 21:35)Tidus napisał(a):  
(01-02-2016 19:20)lolitek napisał(a):  a powiedzcie mi jak sprawa dotyczy sie upania na serwery.Czy jest to 100%bespieczne czy w kazdej chwili policja moze wejsc na cat jezeli wydawca zglosi naruszenie praw autorskich i wszystkich w tedy nas maja jak na dloni?bo niewiem zabardzo jak sie to odbywa?

Sprawa dotyczy osob, ktore wyplacily pieniadze, wiec jak tylko uploadowałeś to nic ci nie grozi


no wiesz kase tez wyplacalem?


RE: Wezwania na policje (subsms) - paweuq - 02-02-2016 09:42

A przez chwile był spokój Lol A teraz znów to samo Big Grin A potem gimby beda srać po gaciach Big Grin i uciekać w Bieszczady Big Grin

[Obrazek: 156sinn.png]



RE: Wezwania na policje (subsms) - Toskan - 02-02-2016 09:46

To jest program @[leadnow] jeszcze 'golym' linkiem, a potem placz o skracacze...


RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 02-02-2016 10:39

Z tego co mi się wydaje to nie goly link tylko skracacz już Smile z długim linkiem Big Grin

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwania na policje (subsms) - lolitek - 02-02-2016 19:37

mi niechodzi o ta afere co byla tylko na przyszlosc chcialbym wiedziec jak to jest z tym upaniem bo na dzien dzisiejszy to juz nierobie tego.


RE: Wezwania na policje (subsms) - marcel_kk - 02-02-2016 20:29

(02-02-2016 09:42)paweuq napisał(a):  A przez chwile był spokój Lol A teraz znów to samo Big Grin A potem gimby beda srać po gaciach Big Grin i uciekać w Bieszczady Big Grin

Ciekaw jestem który to odstawił taki szajs? Po Puszkarzu i akcji z Zbyszkiem S. ewidentnie widać że następnemu rozum odjęło.
Tylko czekać na reakcje moherów...

[Obrazek: mvkryw.jpg]


RE: Wezwania na policje (subsms) - Krakersik - 02-02-2016 23:17

Porażka, prawie jak żebranie o kasę na ulicy... zero godności Undecided


RE: Wezwania na policje (subsms) - paweuq - 03-02-2016 09:49

Ciekawe jaka konwersja? Big Grin Marcel to jeszcze nic Big Grin co ja czasem widuje na fejsie.... to szkoda gadać