Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 08-01-2016 20:16

po co w ogole ludzi wzywają, skoro i tak wszyscy zasłaniają się amnezją? Jerk2


RE: Wezwania na policje (subsms) - twardy - 08-01-2016 20:34

(08-01-2016 20:16)szykiryki napisał(a):  po co w ogole ludzi wzywają, skoro i tak wszyscy zasłaniają się amnezją? Jerk2

Zeby mordercow nie gonic bo to niebezpieczne Lol


RE: Wezwania na policje (subsms) - themate0 - 08-01-2016 20:37

no dobra, a jak byście wyjaśnili zarabianie na easysubie tak aby to było logicznie i prawnie legalne?

nie chodzi mi akurat o doładowania i lokalizator, tylko o resztę programów.

bo takie pytanie podczas przesłuchania zapewne padnie, bo w sprawę są zamieszane chyba 4 serwisy powiązane przeszłości owo ze sobą, a akurat easysub jest jednym z najbardziej


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 08-01-2016 20:45

(08-01-2016 20:37)themate0 napisał(a):  no dobra, a jak byście wyjaśnili zarabianie na easysubie tak aby to było logicznie i prawnie legalne?

nie chodzi mi akurat o doładowania i lokalizator, tylko o resztę programów.

bo takie pytanie podczas przesłuchania zapewne padnie, bo w sprawę są zamieszane chyba 4 serwisy powiązane przeszłości owo ze sobą, a akurat easysub jest jednym z najbardziej

Nie pamietam, nie wiem, easysub zapewniał że wszystko jest legalne. Zatwierdzali to prawnicy, zarabialem na wlasnym blogu na własnej tworczosci, ludzie klikali w reklamy banery obok. na onecie tego pelno.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Brelok - 08-01-2016 23:06

Jako, że otrzymałem informację od jednego użytkowników abym opowiedział więcej o sprawie, postanowiłem podzielić się z wami : co, jak i dlaczego. Między innymi dlatego, że niedługo po pierwszym przesłuchaniu zostały postawione mi zarzuty i dobrowolnie poddałem się karze gdyż ilość dowodów które posiadała policja były zbyt oczywiste, i uznałem że będzie to najszybsze, najtańsze i najprostsze rozwiązanie.

Zostałem wezwany dużo wcześniej niż wy (sierpień 2015) zapewne dlatego, że zarobiłem na Easy ponad 90 000 zł oczywiście w charakterze świadka. Policja w większości przypadków 1 wezwanie wysyła właśnie w takim charakterze aby "Nie wystraszyć" figuranta, i żeby grzecznie współpracował myśląc, że nic mu nie grozi.

Wiecej do poczytania tutaj to akurat nic nowego.

Tak jak kilka poprzedników przekazałem wyciągi bankowe z wykazem przelewów, co jak się później okazało było tylko zagraniem z ich strony, abym później nie mógł wyprzeć się współpracy z easysub.pl

Co najważniejsze Policja posiada pełną bazę EasySub (czego dowiecie się z dokumentów w momencie gdy wasz rola zmieni się z świadka). Policja prowadzi sprawę już od 2013 roku. Posiadają pełny backup easysub oraz wszystkich programów, który został udostępniony przez OVH Sp. z o.o. wraz z opinią biegłego z CERT Polska. Opinia zawiera pełny zestaw informacji o użytkowniku Refferery, IP logowań, uczestnictwo w programach itd. Wiedza jak reklamowaliście i gdzie. I liczą że sami się przyznacie bo zaoszczędzicie im roboty.

Głównym zarzutem był współudział w przestępstwie, legalność programów easysub nie ma tutaj nic do rzeczy Panowie, noże w sklepach są legalne ale to wy odpowiadacie za to czy nosicie nóż po ulicy czy kroicie nim w domu chleb, i jakiekolwiek zapewnienia, że programy były legalne na nic się nie zda. Więc jeżeli któryś z was w jakikolwiek najmniejszy sposób kombinował i namawiał użytkowników tak aby wprowadzić go w błąd lub zwabić pisząc ze dostanie cokolwiek innego niż było to w regulaminie i nie informował od razu o koszcie SMSow prawdopodobnie skończy tak samo. A każdy program na easy sprowadzał sie do 1 i tej samej usługi czego zapewne żaden z was nie uwzględniał przy reklamie.

To wszystko co mogę powiedzieć na ten temat, mogę się zweryfikować podając nazwy spółek o które pytają na przesłuchaniach (do tych którzy już byli)

Nie dajcie się i nie pomagajcie im Smile

Pozdro


RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 08-01-2016 23:09

A ta kara dobrowolna to że tak powiem jaką była ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 08-01-2016 23:12

no to posypią się wyroki Big Grin


RE: Wezwania na policje (subsms) - wiktor112233 - 08-01-2016 23:12

To skoro tu nie chodzi o legalność programów tylko o sposób promowania to czego sprawa się tyczy tylko izisuba?


RE: Wezwania na policje (subsms) - Roro - 08-01-2016 23:17

Apropo easysub to lecą mi jakieś 7 kafli Jerk2


RE: Wezwania na policje (subsms) - themate0 - 08-01-2016 23:20

weź pod uwagę to, że ty zarobiłeś ponad 90k zł i mogli cię faktycznie o współudział posądzić, w porównaniu do innych użytkowników, gdzie ich zarobki wynosiły miedzy 100 a 2500 zł i trwały tydzień, dwa czy miesiąc.