Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 08-01-2016 16:47

(08-01-2016 16:24)milosz998 napisał(a):  Kurde, niby sprawa o nic, a jednak mogą inwigilować każdego z wezwanych. Przez głupotę, mogą wyjść wasze zarobki w innych serwisach i przyczepią się.
Ale bajkopisarstwo się odbywa ;].

Weźcie ludzie zacznijcie promować z głową i zgodnie z regulaminem, to nie będziecie mieli zmazów nocnych, że policja do Was zapuka


RE: Wezwania na policje (subsms) - sendlicz - 08-01-2016 17:02

Ale tu chodzi o to że sporo ludzi zarabiających na subach nie ma nawet 18 lat, oni się bardziej obawiają że np rodzice zobaczą taki list i się skonczy wesołe dziecinswto Lol


RE: Wezwania na policje (subsms) - timexxx - 08-01-2016 17:02

Kurde, byłem w poniedziałek i przyznałem się że promowałem usługi easy. Dziś dzwonili z komendy, powiedzieli że będą postawione mi zarzuty i będę przesłuchiwany w charakterze podejżanego.....

Pisze z innego konta żeby ktoś mi doradził co mam zrobić? Żałuje że nie zrobiłem jak doradzaliscie, ze nic nie pamietam... Przyznalem sie do promocji doladowań, ale dodałem że byłem pewny że to jest całkowicie legalne.

POMOCY!!!


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 08-01-2016 17:04

Znajdź dobrego prawnika.


RE: Wezwania na policje (subsms) - wiktor112233 - 08-01-2016 17:07

Wg. mnie to śmierdzi trolem Jerk2


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 08-01-2016 17:08

Wg mnie też, ale biednego dziecka nie chce zostawiać bez pomocy...Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - Bandaid - 08-01-2016 17:13

timexxx pokaż wezwanie a wtedy spróbujemy ci pomóc.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 08-01-2016 17:17

Haha do niczego sie nie musiales przyznawac, kazdy kto dostal wezwanie i mial przelewy od easy to wiadomo ze tam zarabial, co bys nie promowal czy doladowania czy inny program to co z tego? Ty nie odpowiadasz za programy, no chyba ze powiedziales na policji ze za darmo doladowania rozdawales.

Po za tym po 3 dniach ci zarzuty postawili? Jeden wielki trol.


RE: Wezwania na policje (subsms) - CHWDP - 08-01-2016 17:21

(08-01-2016 16:30)bialywsrh napisał(a):  ciekawe czy mają dane z paypala EASY


raczej chyba nie, jedyne co maja to konto/konta bankowe tego Niedzwieckiego i stad biorą sobie osoby.


RE: Wezwania na policje (subsms) - kukiz87 - 08-01-2016 17:22

Moje zdanie jest takie że szkoda kasy na prawnika bo i tak ze względu na wiek i niekaralność dostaniesz najniższy możliwy wyrok czyli 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata i 1000 grzywny + 560 kosztów sądowych, ja 2 takie sprawy przerabiałem w ostatnim czasie i tak się to skończyło , co prawda z innych paragrafów ale też mało szkodliwych . Ostatnią szansą jest ale to już Policja musi tak było w moim przypadku że po zeznaniach już jako podjerzany pisał w moim imieniu pismo do prokuratora o warunkowe umorzenie sprawy , jednak mimo iż byłem nie karany , pracujący legalnie z dwójką dzieci nie chciał mi tego umorzyć i jestem bandzior z wyrokiem Huh