Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - aero2 - 08-01-2016 15:19

To jak się nie spamowało na naszej klasie nigdy, to nie dostanie się żadnego wezwania?


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 08-01-2016 15:20

(08-01-2016 15:19)aero2 napisał(a):  To jak się nie spamowało, na naszej klasie nigdy, to nie dostanie żadnego wezwania?

to działa inaczej, kazdy kto dostał przelew od ATOMICADENCE POLAND może spodziewać się wezwania na komende.


RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 08-01-2016 15:21

(08-01-2016 15:19)aero2 napisał(a):  To jak się nie spamowało na naszej klasie nigdy, to nie dostanie się żadnego wezwania?
Nigdzie nie jest napisane że wszystkie wezwania w 100% są akurat przez NK..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwania na policje (subsms) - lolitek - 08-01-2016 15:26

a ja rozmawialem i wiem ze to wyglada ze na cat moga wejsc i scigac tych jak tylko jeden z wlascicieli zlozy o prawach autorskich danego filmu i juz jestes udup...i niejedni juz musieli placic wysoka grzywne wiec niewiem czemu jestescie tak wszystkiemu pewni.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 08-01-2016 15:33

(08-01-2016 12:37)Ageneal napisał(a):  WRACAM Z KOMISARIATU.

Witam ponownie.
Napisałem kilka postów na str.19-21 można wrócić i sobie poczytać.
U mnie przesłuchanie trochę trwało, bo ponad godzinę. ok 1.20h w bardzo sympatycznym towarzystwie, mówię serio. Zacznę od początku.

Dochodziła godzina 10.00 na którą miałem się stawić. Jestem w środku a serce bije jak szalone, ostatnie odczytane wiadomości sms od dziewczyny i przyszedł Pan policjant. Cały czas powtarzałem swoją wersje wydarzeń, aby nie motać się w zeznaniach. Moja wersja: Reklamowałem stronę internetową, przez co zarabiałem pieniądze. Strona wydawała się być wiarygodną, przez co podałem swoje dane i numer konta...

Czego dotyczyły pytania? (KAŻDY będzie posiadał identyczny zestaw pytań)
-Czy znam pana Niedźwieckiego i kilku innych
-Ile razy dziennie wystwiałem odnośniki do ich strony dziennie
-Czy to moje pierwsze przesłuchanie i czy byłem kiedykolwiek karany
-czy w latach 2013-14 otrzymywałem jakiekolwiek pienądze od danej firmy

I PYTAŃ jest z 50-60, które mają na kartce A4

Co daje wam wygraną już na starcie?
-od razu przyniosłem wyciągi bankowe od danej firmy
-że startowałem i bedę startować do policji ;p
-że nigdy nie byłem przesłuchiwany w takich okolicznościach

To są naprawdę ważne informacje a szczególnie wydruki z banku, wtedy wiedzą, że nic nie chcecie ukrywać.

NA WIĘKSZOŚĆ PYTAŃ odpowiadałem, że nie pamiętam, że to było bardzo dawno temu bo aż 3 lata i że moja współpraca z tą firmą trwała bardzo którko (kilka dni)

=====INFORMACJE DODATKOWE=====
W każdym rejonie są WSZYSCY co uczestniczyli z firmą EasySub, u mnie w miejscowości osób jest ok. 70 i wybierają te osoby wyrywkowo, więc na pewno nie do wszystkich przyjdzie wezwanie.

Nie interesuje ich to absolutnie czy odprowadzaliście podatek czy nie.

kropka starczy ide pa Smile

rozumiem że przelewy muszą być wydrukowane (nie na płycie np. czyli w formie płyty dvd?). Mam pytanie odnośnie tego jak zdobyli te dane. Bo ja na swoim koncie easysub nigdy nie podawałem swoich danych, tylko imie i nazwisko. Przy przelewie mam Imie/Nazwisko/Brak/Brak. Czy oni wysyłają po danych z przelewu, czy zasięgają informacji z banku? Jeśli nie jestem oskarżony, to jakim prawem łamią tajemnice bankową?


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 08-01-2016 15:38

@[lolitek], nie każdy jedzie na fejk contencie jak video.
Nikt Cie nie zmusza do zarabiania w okreslony sposób, więc nie sądze, by Twe moralizowanie na kogoś wpłynęło.
Elo Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - themate0 - 08-01-2016 15:40

nie sadzisz, ze to będzie podejrzane jak przyjdziesz z gotowymi przelewami na sprawę, mimo ze nie wiesz o co tak na prawdę chodzi?


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 08-01-2016 15:52

themate, niektórzy na wezwaniu mieli od razu, że chodzi o Easy. Z dw:

[Obrazek: mr4H2vB.png]


RE: Wezwania na policje (subsms) - milosz998 - 08-01-2016 16:24

Kurde, niby sprawa o nic, a jednak mogą inwigilować każdego z wezwanych. Przez głupotę, mogą wyjść wasze zarobki w innych serwisach i przyczepią się.

Mam nadzieję że faktycznie losowo wybierają ludzi, bo nie chce mi się fatygować znowu na komendę, w 2 różnych sprawach.


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 08-01-2016 16:30

ciekawe czy mają dane z paypala EASY