Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - themate0 - 08-01-2016 11:10

13 stycznia, a co do catshare, to tez tam mam konto, ale ani złotówki nie zarobiłem, kupiłem tylko premmium ;p


RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 08-01-2016 11:28

(08-01-2016 11:10)themate0 napisał(a):  13 stycznia, a co do catshare, to tez tam mam konto, ale ani złotówki nie zarobiłem, kupiłem tylko premmium ;p

Jeżeli masz coś o miejscu prowadzeniu sprawy to w przypadku gdy masz Łódź to easysub, a jeżeli Chełm to sprawa rajmka ( więcej info pisałem kilka postów wcześniej ).


RE: Wezwania na policje (subsms) - marcel_kk - 08-01-2016 11:49

(07-01-2016 17:57)Bandaid napisał(a):  Z tego co widzę, to wezwanie dostało kilku użytkowników a na Easy zarabiało tutaj conajmniej kilkadziesiąt/kilkaset osób. Czy się mylę?

Nie mylisz się. Zapewne mądrzejsza część wypłacała na lewe preipady i teraz z uśmiechem czytaja ten temat.
Kolejna grupa to ci co wypłacali na własne konta i dostali wezwania bądz dopiero dostaną.
Jest jeszcze jedna grupa osób (rodzice), którzy dostali wezwania i którzy nawet nie mają pojęcia o istnieniu tego forum a jedynie co zrobili to podali numer konta bankowego aby ich pociechy dorobiły sobie do kieszonkowego.


RE: Wezwania na policje (subsms) - hunterpl444 - 08-01-2016 12:23

Właśnie dziś otrzymałem wezwanie na policję w sprawie przestępstwa Gospodarczego. Też takie otrzymaliście ?


RE: Wezwania na policje (subsms) - themate0 - 08-01-2016 12:29

mam ttylko napisane, ze z komendy powiatowej z mojego miasta ;p
darmowych doładowań nie promowałem, 99% moich zarobków stanowiły inne programy Tongue


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 08-01-2016 12:36

(08-01-2016 12:29)themate0 napisał(a):  mam ttylko napisane, ze z komendy powiatowej z mojego miasta ;p
darmowych doładowań nie promowałem, 99% moich zarobków stanowiły inne programy Tongue

Dostales chociaz jeden przelew od easysub?


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 08-01-2016 12:36

@hunter, ludzie dostawali z art 286 par 1.

@themate, nie ważne co i jak promowałeś. Przelew od ES wystarczył.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ageneal - 08-01-2016 12:37

WRACAM Z KOMISARIATU.

Witam ponownie.
Napisałem kilka postów na str.19-21 można wrócić i sobie poczytać.
U mnie przesłuchanie trochę trwało, bo ponad godzinę. ok 1.20h w bardzo sympatycznym towarzystwie, mówię serio. Zacznę od początku.

Dochodziła godzina 10.00 na którą miałem się stawić. Jestem w środku a serce bije jak szalone, ostatnie odczytane wiadomości sms od dziewczyny i przyszedł Pan policjant. Cały czas powtarzałem swoją wersje wydarzeń, aby nie motać się w zeznaniach. Moja wersja: Reklamowałem stronę internetową, przez co zarabiałem pieniądze. Strona wydawała się być wiarygodną, przez co podałem swoje dane i numer konta...

Czego dotyczyły pytania? (KAŻDY będzie posiadał identyczny zestaw pytań)
-Czy znam pana Niedźwieckiego i kilku innych
-Ile razy dziennie wystwiałem odnośniki do ich strony dziennie
-Czy to moje pierwsze przesłuchanie i czy byłem kiedykolwiek karany
-czy w latach 2013-14 otrzymywałem jakiekolwiek pienądze od danej firmy

I PYTAŃ jest z 50-60, które mają na kartce A4

Co daje wam wygraną już na starcie?
-od razu przyniosłem wyciągi bankowe od danej firmy
-że startowałem i bedę startować do policji ;p
-że nigdy nie byłem przesłuchiwany w takich okolicznościach

To są naprawdę ważne informacje a szczególnie wydruki z banku, wtedy wiedzą, że nic nie chcecie ukrywać.

NA WIĘKSZOŚĆ PYTAŃ odpowiadałem, że nie pamiętam, że to było bardzo dawno temu bo aż 3 lata i że moja współpraca z tą firmą trwała bardzo którko (kilka dni)

=====INFORMACJE DODATKOWE=====
W każdym rejonie są WSZYSCY co uczestniczyli z firmą EasySub, u mnie w miejscowości osób jest ok. 70 i wybierają te osoby wyrywkowo, więc na pewno nie do wszystkich przyjdzie wezwanie.

Nie interesuje ich to absolutnie czy odprowadzaliście podatek czy nie.

kropka starczy ide pa Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ciastek - 08-01-2016 12:57

@up. powiedział Ci,że wyrywkowo? nie wierzę.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Bandaid - 08-01-2016 12:58

Bardzo konstruktywny post, dzięki. Gdybyś przypomniał sobie jeszcze jakieś pytanie to daj znać.