Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - makingmoney - 07-01-2016 16:29

...


RE: Wezwania na policje (subsms) - Huston - 07-01-2016 16:31

Pytali mnie, ale jak wspominałem myśleli że zarabiam.com to serwis z subskrypcjami sms a nie forum dyskusyjne, więc to chyba o czymś świadczy....


RE: Wezwania na policje (subsms) - DBZ - 07-01-2016 17:37

(07-01-2016 16:24)makingmoney napisał(a):  Zaczniecie zachowywać się jak dorośli faceci? Od 20 stron ta dyskusja to "ej co mam powiedzieć jak zajdę?", "ej weź powiedz, że (...)", "nie ma się czego bać", "ej trochę się cykam ;(". Wyhoduj sobie jaja i weź to na klatę, nie prowadź żałosnego dialogu o tym co zeznawać a czego nie w temacie, w którym siedzi Policja.
Nawet jeśli siedzi to i tak nie wie co piszę dana osoba nie mają podstawy do sprawdzania danych osobowych użytkowników. Dla niektórych ludzi wezwanie na komendę to obca sprawa lepiej jest wiedzieć o co będą pytać i się przygotować niż się pogrążać na komendzie


RE: Wezwania na policje (subsms) - Bandaid - 07-01-2016 17:57

Z tego co widzę, to wezwanie dostało kilku użytkowników a na Easy zarabiało tutaj conajmniej kilkadziesiąt/kilkaset osób. Czy się mylę?


RE: Wezwania na policje (subsms) - rousen - 07-01-2016 18:01

A więc tak, moja sprawa nie jest powiązana z tą easysub, tzn toczy się postępowanie karne w sprawie za sprzedaż nielegalnych suplementów diety ( na odchudzanie ) i trwa weryfikacja wszystkich przelewów przychodzących, i nie chodzi tutaj o tysiące ludzi lecz ok 500. . Jeżeli ktoś dostał wezwanie w mojej sprawie to bardzo przepraszam za zaistniałą sytuacje, i nie jestem od tego zależny.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Esbelto - 07-01-2016 18:11

Witam! Nie siedziałem na tym forum od bardzo bardzo długiego czasu i spałem spokojnie dzisiaj wszedłem już afera.
EasySub to program na którym zarobiłem całe 2 zł nie wypłacone. Żadnych danych przelewowych nie podawałem także mogę spać spokojnie.
Śmieszą mnie trochę ludzie którzy tak jak ktoś napisał boją się pytają się co powiedzieć itp hah. a nie mieli skrupułów żeby na tablicy fejkowe ogłoszenia o pracę dodawać.
Cóż Panowie i Panie wszystko z głową. Zawsze starałem się żeby promować tak żeby nikt się nie przyczepił a także zawsze starałem się siedzieć na portalach które są już w jakiś sposób zaufane (HotCash, FireSub)
Jedyny mój strzał w kolano to przygoda z Fires. Trochę pieniędzy mi tam nie wypłacili i tak myślę że za rok za dwa pewnie powstanie kolejny temat i będą chcieli głów za Fires. Szczerze nie macie ŻADNEJ ale to ŻADNEJ pewności czy strona jest legalna.
Każdy robi to co uważa i jest to tak trochę jak rosyjska ruletka albo akurat trafisz na nabój albo nie. Pamiętacie entuzjazm ludzi jak Easy Sub wchodził? Nikt nie przeczuwał że impreza tak się rozkręci i każdy jak ćma do światła leciał na bardzo łatwy zarobek.
Morał z tego taki rób tak żebyś mógł się z tego wytłumaczyć, za pieniądze zarobione nie powinieneś przepraszać czy coś bo tak jak ktoś napisał trzeba przeżyć a jeżeli u nas nie ma takich perspektyw na normalnie życie dostanie wypłaty co 1 która zapewni ci spokojne życie co miesiąc gdzie można kupić co chcesz w umiarze to się kombinuje.
Będę musiał teraz cały czas tutaj siedzieć na forum żeby znów mnie coś nie ominęło.


RE: Wezwania na policje (subsms) - siemasz - 07-01-2016 18:50

Ciekawe, co bym im dało zajęcie komputera w tej konkretnej sprawie, skoro sprawa jest sprzed 3 lat i niektórzy mogli zdążyć i 5 razy zmienić komputer albo sformatować dysk od tego czasu, co innego gdyby ewidentnie szukali haków na każdego.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 07-01-2016 19:00

(07-01-2016 18:11)Esbelto napisał(a):  (...)
Będę musiał teraz cały czas tutaj siedzieć na forum żeby znów mnie coś nie ominęło.

Warto złożyć podanie do władzy zc o abonament. Nic Cię wtedy nie ominie.
Ale zastanów się dwa razy, to miejsce ryje psyche. Na lata.
Tongue


@Bandaid, na razie dostało kilka osób, ale podejrzewam, że większa rozsyłka poszła dopiero po nowym roku, więc oczekujmy Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - wiktor112233 - 07-01-2016 19:34

(07-01-2016 18:50)siemasz napisał(a):  Ciekawe, co bym im dało zajęcie komputera w tej konkretnej sprawie, skoro sprawa jest sprzed 3 lat i niektórzy mogli zdążyć i 5 razy zmienić komputer albo sformatować dysk od tego czasu, co innego gdyby ewidentnie szukali haków na każdego.

Pewnie nic ale takie są procedury. Znam osobiście przypadek gdzie policja zabrała kompa gdzie sprawa w ogóle nie tyczyła się komputerów, internetów itd.
A jak już policja zabierze kompa to potrafi go trochę potrzymać zanim go zbadają.

Jak ktoś bardzo boi się o swój komputer i o dane na dysku to polecam zaszyfrować wszystko. I w Polsce nie mamy żadnego obowiązku podawania haseł, kluczy itd. nawet jak nas policjant straszy, że to jest utrudnianie śledztwa.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ciastek - 07-01-2016 19:41

@[szykiryki] na pewno to nie skończy się na tych paru osobach tego możesz być pewna Tongue