Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Huston - 07-01-2016 11:40

Dzięki Miłosz za podpowiedź, hmm ale oni są cwani, zaraz będą podpytywać co dokładnie robiłem i za co mi zapłacili .. muszę dobrze to rozegrać Smile

A co do postu o karze w Niemczech, ktoś napisał że za takie coś został bym srogo ukarany, to powiem tak, mieszkałem tam trzy lata i po pierwsze zacznijmy od tego, że taki serwis raczej by nie przeszedł w Niemczech, gdyż tam internet jest w ogóle zacofany, a Policja ściga już o jakieś nieznane utwory mp3 ( wielu moich znajomych nawet złapano gdy tam mieszkałem) a co dopiero o subskrypcje, więc wydaje mi się, że nie mają takich problemów. Po drugie w Niemczech jak się dobrze uczysz to masz normalną godziwą pracę, stąd jest zapotrzebowanie na informatyków, bo nikt nie musi kombinować by zarabiać na chleb, wystarczy chciećSmile!
Po trzecie w Niemczech płacisz sobie np coś koło 60 euro za ubezpieczenie prawnicze, i dostajesz od razu prawnika i adwokata pod swoje barki, więc dobrze Cię do tego przygotują, a praktycznie większość mieszkańców korzysta z takiej formy ubezpieczenia Smile!


RE: Wezwania na policje (subsms) - Hybrid1990 - 07-01-2016 12:34

(07-01-2016 11:27)DDK napisał(a):  Wszystko jasne, w sprawę jest zamieszany niejaki @[rajmek126p] - były admin refilesonic.pl Wink

[Obrazek: rajpng_snxaxwp.png]

[Obrazek: roupng_snxaxwh.png]

a więc @[rousen] masz coś ciekawego do powiedzenia na ten temat?


RE: Wezwania na policje (subsms) - Max998 - 07-01-2016 12:41

Czyli już wiadomo o co chodziło tak? I reszta może się uspokoić.. Tongue


Wezwania na policje (subsms) - damianus627 - 07-01-2016 12:53

Max998 jedni dostają wezwania w sprawie właścicieli Easysub, a inni w sprawie tego Rajmunda od kont premium/suplementów.
W sumie ciekawie się te dwie sprawy nałożyły na siebie w czasie.


RE: Wezwania na policje (subsms) - milosz998 - 07-01-2016 13:00

(07-01-2016 12:41)Max998 napisał(a):  Czyli już wiadomo o co chodziło tak? I reszta może się uspokoić.. Tongue

Uspokoić się możesz, ale to dwie osobne sprawy. W sprawie suplementów nikomu nic nie grozi, w sprawie easysub pewno też nie.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ciastek - 07-01-2016 13:47

Ci co otrzymali jakikolwiek przelew od easysub mogą się spodziewać wezwania bo wychodzi na to,że wzywają każdego jak leci Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - DBZ - 07-01-2016 14:49

Na pewno będą wzywać dużo osób ,ale tylko wybranych jeśli by wam chcieli coś zrobić to wzięli by wam komputery a nie wzywali na komendę nie ma się czego obawiać


RE: Wezwania na policje (subsms) - Huston - 07-01-2016 16:16

No w sumie racja, mój kumpel jak troszkę przeskrobał to od razu mu komputer zabrali, coś w tym jest Smile.


RE: Wezwania na policje (subsms) - makingmoney - 07-01-2016 16:24

...


RE: Wezwania na policje (subsms) - Huston - 07-01-2016 16:26

Tak policja, 7 krasnoludków i Putin -,-, a FBI jest za Twoim oknem! Moim zdaniem bardzo dobrze że jest taki wątek, są tutaj mądrzy i doświadczeni userzy którzy potrafią coś wnieść i nam pomóc. Właśnie doceniam te forum po to, że my zwykli ludzie którzy zarabiają w internetach potrafią sobie pomóc gdy jest jakiś problem.