Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - separacja - 07-01-2016 01:36

brawo sherlocku


RE: Wezwania na policje (subsms) - count765 - 07-01-2016 02:58

Cóż, suby nie są i nigdy nie były krystalicznie czystym interesem, ani pod względem moralnym, ani prawnym. Zawsze jakieś ryzyko należy w ten biznes wkalkulować. Ale pozwolę sobie przytoczyć tutaj pewien fragment książki Puzo, który jak dla mnie daje odpowiedź na wszystkie te wątpliwości i rozterki Smile

Podejmujemy wszystkie środki ostrożności, by zapobiec wpadce. Zabić każdy potrafi. Sztuka polega na tym, żeby cię nie złapali. Dać się złapać to grzech. I nigdy nie myśl o tych ludziach. Zwalniając z pracy pięćdziesiąt tysięcy robotników, dyrektor General Motors tylko wykonuje swoje zadanie. Musi to zrobić, nie może się nad nimi użalać. Papierosy zabijają tysiące ludzi, ale co z tego? Ludzie chcą palić, więc nie zamkniesz interesu, który przynosi miliardy dolarów zysku. To samo z bronią. Każdy ma pistolet, naokoło wszyscy do siebie strzelają, ale to miliardowy przemysł, trudno go zlikwidować. Nie ma wyjścia. Ludzie muszą zarabiać na utrzymanie, nie ma innego wyjścia. Tak było zawsze na całym świecie. Jeśli nie wierzysz, spróbuj żyć na ulicy.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 07-01-2016 09:41

@Milosz, ja zarabiałam na easy, wezwania jeszcze nie dostałam, ale chętnie przejdę się na komisariat w razie co. Mam miłe doświadczenia z tą instytucją Smile. Im mniej się kręci i konfabuluje przy odpowiedziach, tym lepiej.

Wypieranie się przelewów to chyba najgorsze co można zrobić Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 07-01-2016 09:55

Byłem dziś na przesłuchaniu, sprawa dotyczy niejakiego Rajmunda Św.....a który oszukał dużą ilość ludzi na suplementy diety i środki odchudzające. Śmierdzi tu trochę sprawą Kaszubskiego ( więcej w google ). Policjant oznajmił, że wysłałem temu kolesiowi KILKANAŚCIE złotych i czy mnie nie oszukał tak jak bardzo dużo innych ludzi jednak większość przesłuchiwanych pierwsze słyszy o jakichkolwiek przelewach za jakieś suplementy dla tego Pana. Pierwsze słyszałem o tym gościu i w ogóle nie przypominam sobie, że wysłałem taką kwotę komuś za suplementy jakieś etc. Sprawa dotyczy roku 2012 więc poza zakresem działania Easysuba oraz słowem nie było wspomniane na ten temat. Sądzę, że jakaś gruba machlojka za tym stoi Wink

Ogólnie policjant mówił, że przede mną był jakiś koleś co na 10krotną kwotę podobna sprawa do mojej praktycznie. Sprawa toczy się w Chełmie i to wszystko co mogę Wam powiedzieć. Lol


RE: Wezwania na policje (subsms) - jawohskyy - 07-01-2016 10:04

A ja dostałem liścik i mam się stawić 12 stycznia na komendzie w charakterze świadka. Ciekawe.......


RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 07-01-2016 10:06

Coraz więcej nowych osób. Grubo się dzieje widzę :o czyli jak narazie tylko 2 osoby od tych suplementów a większość easy :o

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwania na policje (subsms) - Huston - 07-01-2016 10:06

Jutro będę się tłumaczył, no cóż powiem prawdę że nie pamiętałem tych przelewów i że reklamowałem dla nich strone na FanPage.


RE: Wezwania na policje (subsms) - aero2 - 07-01-2016 10:55

Te potwierdzenia przelewów z EasySub chcą w formie elektronicznej czy papierowej?


RE: Wezwania na policje (subsms) - milosz998 - 07-01-2016 11:16

(07-01-2016 09:55)DDK napisał(a):  Byłem dziś na przesłuchaniu, sprawa dotyczy niejakiego Rajmunda Św.....a który oszukał dużą ilość ludzi na suplementy diety i środki odchudzające. Śmierdzi tu trochę sprawą Kaszubskiego ( więcej w google ). Policjant oznajmił, że wysłałem temu kolesiowi KILKANAŚCIE złotych i czy mnie nie oszukał tak jak bardzo dużo innych ludzi jednak większość przesłuchiwanych pierwsze słyszy o jakichkolwiek przelewach za jakieś suplementy dla tego Pana. Pierwsze słyszałem o tym gościu i w ogóle nie przypominam sobie, że wysłałem taką kwotę komuś za suplementy jakieś etc. Sprawa dotyczy roku 2012 więc poza zakresem działania Easysuba oraz słowem nie było wspomniane na ten temat. Sądzę, że jakaś gruba machlojka za tym stoi Wink

Ogólnie policjant mówił, że przede mną był jakiś koleś co na 10krotną kwotę podobna sprawa do mojej praktycznie. Sprawa toczy się w Chełmie i to wszystko co mogę Wam powiedzieć. Lol

@DDK
Wiedziałem że ty jesteś w mojej sprawie.
Ja byłem na tym przesłuchaniu 29 grudnia. Chodzi o gościa, który sprzedawał konta premium na filesonic (serwis refilesonic.pl). Zapewne kupiłeś od niego premium konto. To całkowicie inna sprawa. Mi powiedzieli że kupiłem od niego suplement za 1 zł, dopiero jak przeczytano mi jaki był TYTUŁ przelewu kapłem się o co chodzi. W tytule było "Opłata za konto premium refilesonic.pl" i wted sobie przypomniałem.

TO CAŁKOWICIE INNA SPRAWA. Jak przeczytałem że Chełm Cie wzywa to wiedziałem ze to w tej samej sprawie bo moja również toczy się w Chełmie. Ogólnie oni nie mają pojęcia o co chodzi i nawet nie sprawdzili, pisałem, w tej sprawie będzie wzywane tysiące ludzi, bo tysiące ludzi kupowało konta premium u tego gościa, a oni wiążą to z kupnem suplementów, które też widocznie sprzedawał.

(07-01-2016 10:06)Huston napisał(a):  Jutro będę się tłumaczył, no cóż powiem prawdę że nie pamiętałem tych przelewów i że reklamowałem dla nich strone na FanPage.


Powiedz że przypominasz sobie jak zajrzałeś na historię przelewów. Faktycznie dostaleś od nich przelew, ale nie miałeś pojęcia że to coś złego. Tyle Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 07-01-2016 11:27

Wszystko jasne, w sprawę jest zamieszany niejaki @[rajmek126p] - były admin refilesonic.pl Wink