Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - jamnik - 05-01-2016 18:09

No niestety tak bywa...


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 05-01-2016 18:12

(05-01-2016 17:59)szczygielek napisał(a):  ale własciceli już znają i pewnie już im zostały wytoczone zarzuty, moim zdaniem szukają tylko ludzi którzy jeszcze ich pogrążą Big Grin

Serio?

A Niedźwiecki sobie na fejsie wrzuca zdjęcia z wakacji popijając drinki Jerk

Fejsa ma na lewe dane więc po nazwisku go nie znajdziecie, nie będę udostępniał linku do jego profilu bo nie ma po co, z tego co wiem on nie poniósł większej odpowiedzialności za cokolwiek bo miał spółki Daleware w innym kraju "no name"


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczygielek - 05-01-2016 18:16

no i wiadomo dlaczego jest bezkarny Big Grin


RE: Wezwania na policje (subsms) - daniel42na - 05-01-2016 18:29

(05-01-2016 18:07)Czaq napisał(a):  Huston jak i reszta. Przyczyniliscie się do promowania serwisu więc i Was to też będzie dotyczyć, jedyne co Was moze wybronić to wiara w to, że policja szuka samych właścicieli.
Promowaliście niezgodny i wyłudzający pieniądze "projekt" lub jak zwał tak zwał serwis więc musicie się liczyć z odpowiedzialnością.
To tak jakbym ja założył nielegalną spółke, firme, organizacje czy sieć i płacił ludziom za jej promowanie i byliby oni bezkarni...

Idąc tym tropem tak samo niezgodnymi i wyłudzającymi pieniądze "projektami" są wszystkie inne serwisy subsms i wszystkie inne serwisy CPA, bo udostępniają partnerom programy partnerskie z płatnościami za akcje, jest ich przecież tysiące i działają latami.
Akcje są różne, niektóre darmowe, niektóre płatne w tym aktywowanie subskrypcji sms.

Pytanie więc, dlaczego te wszystkie serwisy działają sobie długimi latami i nikt o zadnych wezwaniach na policje nie słyszał? Otóż dlatego, że albo właściciel serwisu easysub okłamał własnych partnerów:
[Obrazek: 6BT0Qdf.png]
i programy wcale tak pięknię dopięte prawnie nie były. Odpowiedzialność partnerów w takim wypadku nie może być przecież pełna, o ile może być jakakolwiek.
To nie jest tak jak piszesz, że reklamowanie usługi to odpowiedzialność reklamującego. Firma zajmująca się marketingiem, umieszczająca fizyczne banery reklamowe lub obsługująca ulotki w Twoim mieście nie odpowiada ani za jakość ani za legalność usług firm które są na banerach, ulotkach itd...

albo byly osoby które promowały je nielegalnie i spamem depcząc na odcisk np. jakiemuś portalowi internetowemu, policja szuka więc teraz tych osób ale dysponując tylko przelewami szuka tych które same się przyznają(to brzmi dziwnie ale i tacy się pod wpływem stresu znajdą)...
....albo jedno i drugie.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczygielek - 05-01-2016 18:34

Bo przecież kogoś muszą za to zamknąć.... żeby śledztwo było udane, bo zakonczyc raczej szybko go nie zakończą.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 05-01-2016 18:49

(05-01-2016 18:07)Czaq napisał(a):  Huston jak i reszta. Przyczyniliscie się do promowania serwisu więc i Was to też będzie dotyczyć, jedyne co Was moze wybronić to wiara w to, że policja szuka samych właścicieli.
Promowaliście niezgodny i wyłudzający pieniądze "projekt" lub jak zwał tak zwał serwis więc musicie się liczyć z odpowiedzialnością.
To tak jakbym ja założył nielegalną spółke, firme, organizacje czy sieć i płacił ludziom za jej promowanie i byliby oni bezkarni...

No tak, zamkną 1000 osob bo promowali i spamowali na forach. Większość wzbogacila się o 100-300 zl, a to wszystko mialo miejsce 3 lata temu. Wierze w historię o smokach..Nikt nie zostanie nawet oskarżony, bo udowodnienie winy jest tutaj wręcz nierealne.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Huston - 05-01-2016 18:50

Zgadzam się w pełni z Danielem, takie strasznie to ja już tu czytam od kilku lat, dlatego się wcześniej nie udzielałem bo mnie aż głowa bolała od Waszych bełkotów, jednak w całej tej chmarze są tutaj na prawdę wartościowi ludzie, z którymi warto się powymieniać opiniami. Posłuchajcie w całym tym Easysub wypłaciło sobie kilkaset ludzi wypłatę, wszyscy mają być ukarani? Moim zdaniem to szukają też kogoś kto przyzna się do promowania doładowań telefonów w sposób nielegalny, a także myślą że znamy właścicieli serwisu i damy im trop. Wydaje mi się, że sami sobie już nie radzą w tej sprawie. Za parę dni mam pokazać historie banku, zobaczymy co z tego będzie. Tak na prawdę nic nie mogą nam udowodnić, gdyż cała historia serwisu została skasowana, a właściciele dorobili się grubych milionów i tak jak mówią przedmówcy popijają drinka. Znałem już podobną sprawę i po latach interpool ściągnął takich cwaniaczków do Polski, więc zobaczymy jak tu będzie, na pewno jest grubo i wiele osób jak mówiłem nawet się tu nie udziela, z tego co się dowiedziałem to są przesłuchiwani z całej Polski ^^.
Nie dość że mi wiszą grube hajsy to jeszcze muszę się przez nich ciągać po komisariatach Big Grin
Jeszcze podjechałem nową S klasą to pewnie pomyśleli że mam coś wspólnego z nimi ;D


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 05-01-2016 18:53

(05-01-2016 18:50)Huston napisał(a):  Zgadzam się w pełni z Danielem, takie strasznie to ja już tu czytam od kilku lat, dlatego się wcześniej nie udzielałem bo mnie aż głowa bolała od Waszych bełkotów, jednak w całej tej chmarze są tutaj na prawdę wartościowi ludzie, z którymi warto się powymieniać opiniami. Posłuchajcie w całym tym Easysub wypłaciło sobie kilkaset ludzi wypłatę, wszyscy mają być ukarani? Moim zdaniem to szukają też kogoś kto przyzna się do promowania doładowań telefonów w sposób nielegalny, a także myślą że znamy właścicieli serwisu i damy im trop. Wydaje mi się, że sami sobie już nie radzą w tej sprawie. Za parę dni mam pokazać historie banku, zobaczymy co z tego będzie. Tak na prawdę nic nie mogą nam udowodnić, gdyż cała historia serwisu została skasowana, a właściciele dorobili się grubych milionów i tak jak mówią przedmówcy popijają drinka. Znałem już podobną sprawę i po latach interpool ściągnął takich cwaniaczków do Polski, więc zobaczymy jak tu będzie, na pewno jest grubo i wiele osób jak mówiłem nawet się tu nie udziela, z tego co się dowiedziałem to są przesłuchiwani z całej Polski ^^.

Najlepiej np. powiedzieć że prowadzilo sie lbloga, i zarabialo na wlasnej tworczości. nie pamietasz zbyt dokladnie jak to sie dzialo, ale napewno nigdzie nie spamowales. To wystarczy


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 05-01-2016 19:09

Większość ludzi nie wie co robiła tydzień temu a co dopiero 2,5 roku temu i jak co gdziekolwiek promowała.

Jeśli nawet cokolwiek ktoś powie ze promował to sam easysub wprowadzał w błąd swoich partnerów pisząc na samym zc ze ich programy są w 100% legalne i zgodne z prawem,

Wyżej osoby pisały co nalezy mówić na przesłuchaniach, narazie są same przesłuchania jako "świadek" nie stawiają nikomu zarzutów więc zobaczymy co z tego wyniknie. Jakie wnioski wyciągnie sobie prokuratura z zeznań setek osób które zjawią się na przesłuchań tego nikt nie wie i to się dopiero okaże za jakiś czas.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Deletor - 05-01-2016 19:15

Jak by partner miał odpowiadać to trzeba by było jeszcze wszystkich oskarżyć o możliwość popełnienia gwałtu, narzędzie do tego mają. Producentów noży, bo sa przypadki że ktoś zabił takim nożem i jako producent jest wspolwinny.
Inni działają po pewnie ten sam chwyt co pobieraczek. Na stronie głównej że za free, a w regulaminie drobnym maczkiem że ileś tam dni. I taniej jest im płacić grzywny jak zmienić politykę.
Ba powiem nawet jako były pracownik telefonii mobilnej. Jak ktoś zgłaszał super rachunek i było widać że subsms. To z wielką przykrością informowało się klienta że zapłacić trzeba i mogę włączyć blokadę operatorska na usługi premium. Żadnych notatek, zakładania sprawy itd itd każdy ma to w d...
Tutaj widać może jakiś mało inteligentny funkcjonariusz czy ktoś z rodziny skorzystał z takiego 'doladowania' i postarał się aby prokuratura się tym zajęła. Po za tym nawet jak ktoś się wypapala to co najwyżej zawiasy i grzywna. Jakoś nie widzę tego jak by mieli posadzić naraz x tys ludzi. Chyba że nowe zoo by postawili. Sprawa w toku, a czy im się chce czy nie świadków muszą przesłuchać.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka