Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - tojejo - 05-01-2016 13:26

@mysc
Mogą, ale tresci szukają zapewne przez wyszukiwarki, a zamknięte działy nie są indeksowane. Poza tym nie ma sensu czytanie tego całego spamu przez byle kogo...


RE: Wezwania na policje (subsms) - wiktor112233 - 05-01-2016 13:27

Za 3 lata będa kolejne wezwania i przesłuchania.
,,Czy informował Pan 3 lata temu innych użytkowników na forum ZC o toczącym się postępowaniu w sprawie izisub, które było prowadzone 6 lat temu?" Jerk2

A to, że przydałby się oddzielny dział dla bardziej zaufanych (nie tylko w tej sprawie) to nie jest głupi pomysł.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Huston - 05-01-2016 13:27

Patrzyłem szczerze w oczy, chyba moi przedmówcy tak samo mówili, stąd brak zdziwienia. Ogólnie to wypytywali mnie jeszcze o jakieś 6-7 osób, oraz inne firmy i serwisy. Głównie siedli na doładowania do telefonu,i lokalizator i tłumaczyli że to przestępstwo i wyłudzanie pieniędzy, powiedziałem że nie miałem styczności nigdy z tymi programami,
.. a to że nie wspominali o pobieraniu plików to nie musiałem się wychylać xD

@edit

Dzięki Daniel za odpowiedź, domyślam się że tak jest, stąd paliłem głupa by się przygotować i troszkę porozumieć się z Wami, gdyż jestem nowicjuszem jeżeli chodzi o takie zarzuty Smile.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Deletor - 05-01-2016 15:29

Aj ludzie ludzie co wy macie z Tymi danymi? Ochrona danych osobowych, czy zgody marketingowe nie mówią nic o organach ścigania. Jeśli policja poprosi o dane osób to firma musi je udostępnić (dobrowolnie) jeśli nie chce dobrowolnie to przez nakaz sądowy. Jeśli sa podstawy to policja taki nakaz dostanie bez mrugniecia okiem w kilka minut.
Jeśli namierzaja tylko poprzez numery kont to jako dowód mają tylko przelew. Więc idziecie na pewniaka i mówicie że coś wam swita ta nazwa firmy i zajmujecie się SEM (marketingiem internetowym) i pewnie promowaliscie coś dla tej firmy. Starych notatek nie trzymacie, a robicie tyle kampanii internetowych że nie macie pojęcia co to mogło być. Przed zaczeciem pracy sprawdzacie produkt, bądź regulamin i zaczynające dopiero jeśli nie budzi waszych zastrzeżeń.
P.S. możecie promować np po 100kampanii rocznie dla różnych klientów? Możecie czy ktoś będzie pamiętał co robił 3lata temu, 300projektów wstecz, nascie czy set tysięcy $$? Wątpię dawno i nieprawda.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwania na policje (subsms) - Poldek - 05-01-2016 15:36

Ktoś zna inne jego wcześniejsze projekty?


RE: Wezwania na policje (subsms) - jamnik - 05-01-2016 17:51

Czy ktoś orientuje się do kiedy ten easysub działał? Próbuje ustalić z którego serwisu mogą pochodzić moje dane.

Oraz, która policja prowadzi ta akcje? Chodzi mi o miasto.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Huston - 05-01-2016 17:54

Akcje prowadzi Policja z Łodzi. Wszyscy z tego forum to tylko pionki, zapewne szukaja właścicieli EasySub i myślą że my wiemy gdzie oni są, niestety my sami zostaliśmy przez nich oszukani Smile.


RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 05-01-2016 17:58

(05-01-2016 17:51)jamnik napisał(a):  Czy ktoś orientuje się do kiedy ten easysub działał? Próbuje ustalić z którego serwisu mogą pochodzić moje dane.

Oraz, która policja prowadzi ta akcje? Chodzi mi o miasto.

Szukaj w przelewach z jesieni 2013 ( wrzesień-listopad ). U mnie w piśmie jest sprawa prokuratury rejonowej w Chełmie, ale wspominali też o Łodzi.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczygielek - 05-01-2016 17:59

ale własciceli już znają i pewnie już im zostały wytoczone zarzuty, moim zdaniem szukają tylko ludzi którzy jeszcze ich pogrążą Big Grin


RE: Wezwania na policje (subsms) - Czaq - 05-01-2016 18:07

Huston jak i reszta. Przyczyniliscie się do promowania serwisu więc i Was to też będzie dotyczyć, jedyne co Was moze wybronić to wiara w to, że policja szuka samych właścicieli.
Promowaliście niezgodny i wyłudzający pieniądze "projekt" lub jak zwał tak zwał serwis więc musicie się liczyć z odpowiedzialnością.
To tak jakbym ja założył nielegalną spółke, firme, organizacje czy sieć i płacił ludziom za jej promowanie i byliby oni bezkarni...