Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - domin_dz - 31-12-2015 16:52

Ja nie zarabiałem w easy a też dostałem. Tę możliwość można wykluczyć.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Kiljan - 31-12-2015 17:15

Nie wydaje mi się aby sprawa miała dotyczyć easysub, minęło zbyt dużo czasu, żeby szukać tych co zarabiali zważywszy na to, że operatorzy logi muszą trzymać przez 2 lata, więc wasze IP raczej już jest skasowane i nikt by do was nie dotarł...


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 31-12-2015 17:25

A nie kupowaliście czasami doładowań na allegro Big Grin ? bo ostatnio ktoś dostał wezwanie podobne i sie okazało że chodzi o to że koleś z allegro przekręty robił i to było w jego sprawie.


RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 31-12-2015 17:27

(31-12-2015 15:46)Pocket napisał(a):  DDK, jeżeli na wezwaniu masz prokuraturę, która prowadzi tą sprawe zadzwon i zapytaj o co chodzi Smile

Nie mam czasu na pierdoły Cool

(31-12-2015 17:25)szczesny napisał(a):  A nie kupowaliście czasami doładowań na allegro Big Grin ? bo ostatnio ktoś dostał wezwanie podobne i sie okazało że chodzi o to że koleś z allegro przekręty robił i to było w jego sprawie.

Wykluczone z racji tego, że pismo dostałem na adres zameldowania, a nie tu gdzie zawsze zamawiam paczki.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 31-12-2015 17:34

@[DDK] czyli drogą dedukcji chodzi raczej o Leadmore i program doładowania, pewnie to nie wezwanie z fejsbuka więc musiałbyś sięgnąć pamięcią gdzie to reklamowałeś....


RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 31-12-2015 17:37

(31-12-2015 17:34)szczesny napisał(a):  @[DDK] czyli drogą dedukcji chodzi raczej o Leadmore i program doładowania, pewnie to nie wezwanie z fejsbuka więc musiałbyś sięgnąć pamięcią gdzie to reklamowałeś....

Tak na prawdę to bardzo słabo pamiętam ten program o ile w ogóle na nim zarabiałem. Jeżeli już to tylko FB, ale to znikome kwoty rzędu kilkunastu/dziesięciu złotych TOTAL. Jeżeli już to na plikach więc dość zagadkowa sprawa Rolleyes Okaże się 7 stycznia, tymczasem lecę się napić. Ciao! impreza


RE: Wezwania na policje (subsms) - Jork - 31-12-2015 17:37

Za jakie programy dostaliście wezwania ?


RE: Wezwania na policje (subsms) - CHWDP - 31-12-2015 17:48

Znowu się jakiś serwis rozpruł?


RE: Wezwania na policje (subsms) - sheko12 - 31-12-2015 17:48

Zapomnieliście o Stonodze, który zrobił ostatnio szum? ciekawe, czy i Policja się tym tematem nie zainteresowała, przecież Z.Stonoga jest pod ostrzałem mediów.

Poza tym suby to zło, te serwisy to zło, sama rejestracja konta już rodzi ryzyko, a szczególnie w nowym serwisie, nie wiece, co właściciel serwisu może robić z waszymi danymi Smile a jeszcze dobrzy są Ci, co podają swoje pesele w kontach. Właściciele mydlą oczy i lecą na cwaniaka, że niby waszych danych nie mają prawa udostępnić, a jak się do nich przyczepi ktoś z wyższej rangi, to już jest ciepło w majtach bo dobrze wiedza, jaki biznes prowadzą, a szczególnie nowi właściciele.
Wcale nie dziwota, że idą wezwania, być może któryś z serwisów dał ciala, przestraszył się i udostępnił dane, kto wie Smile

ja np na easy podalem falszywe dane, miałem inne konto bankowe, przelewy wpływały na malo popularny bank w Polsce, zaraz po tym, jak zrobił się szum, konto w banku formalnie zamknąłem, chwile po tym jakoś serwis zniknął i nie interesowała mnie ta kas.a

Natomiast jakieś 3 miesiące temu, otrzymałem wezwanie, że jako rozprowadzam linki z subów, i też w tajemniczy sposób mnie znaleźli, oczywiście oczywiście nie będę wymawiał serwisu, w którym jako JEDYNY mialem podany rachunek bankowy z którego korzystam normalnie, na co dzień.

Tak więc ja się przejechałem na tym niby zaufaniu Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - Damkofr - 31-12-2015 18:09

DDK dostał to wezwanie i kto jeszcze?