Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 04-01-2016 21:35

Według mnie możemy spać spokojnie. Mówienie o tych którzy zarabiali na easysub poprzez zarówno doładowania jak i inne landing page. Udowodnienie nam, że popełniliśmy przestępstwo/oszustwo z Art 286 kk. jest wręcz nierealne. Po pierwsze usługe świadczył easysub - to oni konstruowali formę prawną regulaminu, stopkę, jak i usługi. Nie tak jak dzisiaj - możesz to robić samemu. Po drugie - forma promocji, spam na nk- to jedyne wasze wykroczenie chyba, bo np. w moim przypadku, jak ktoś mógłbymi udowodnić zarabianie na transmisjach live? Te LP już dawno nie istnieją, żeby komuś udowodnić oszustwo musi być też strona poszkodowana. Czyli osoba wyruchana na 10 pln. To wszystko jest strasznie zagmatwane i wątpię żeby chodziło o zarabiających/raczej chodzi o właściciela. Wątpię że komuś postawią zarzuty.


RE: Wezwania na policje (subsms) - domin_dz - 04-01-2016 21:35

(04-01-2016 21:28)light napisał(a):  
(04-01-2016 21:27)domin_dz napisał(a):  Ja mam na jutro, wiec zdam relacje. Śmieszne jest to, że z Catshare wypłaciłem tylko 52 złote. Big Grin

Widocznie administracja Catshare ma na muszce z policją skoro wzywają jako świadków i chcą danych przelewowych, może nie rozliczali się z podatków, nie wiadomo.

Tu nie chodzi o Catshare z tego co wiem, tu chodzi o firmę ATOMICADENCE POLAND LLC. Na początku pisałem, że raczej to nie jest związane z Easysub, ponieważ tam nie zarabiałem. Okazuje się, że Catshare prowadziła ta sama spółka co Easysub, stąd dostałem wezwanie również ja. Na pewno to nie jest związane z podatkami, spółka nie była zarejestrowana w naszym kraju.

(04-01-2016 21:29)RollerCoster napisał(a):  
(04-01-2016 21:27)domin_dz napisał(a):  Ja mam na jutro, wiec zdam relacje. Śmieszne jest to, że z Catshare wypłaciłem tylko 52 złote. Big Grin
A masz w historii przelewów od kogo to było? Jak od tej firmy to się nie ma co dziwić, kiedy to dokładnie było?

Tak, to było ATOMICADENCE POLAND LLC. Nie mam na wezwaniu napisane, że mam coś zabrać ze sobą, więc idę z gołymi rękoma. Tytuł przelewu to WYPŁATA - CATSHARE, więc mam dowód, że nie zarabiałem na Easy.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Leos - 04-01-2016 21:37

Co jeśli żadnej wypłaty nie otrzymałem od nich lecz w dniu scamu akurat! wypłaciłem 2000 zł i pisało, że wypłata zrealizowana, a tak naprawdę do mnie nie doszła są może szanse, że jeszcze odzyskam te pieniądze? oO


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ciastek - 04-01-2016 21:38

@up. chcą jego potwierdzenia,że faktycznie takowy przelew otrzymał czyli tam zarabiał... Nie popadajcie w paranoje


RE: Wezwania na policje (subsms) - RollerCoster - 04-01-2016 21:38

(04-01-2016 21:35)domin_dz napisał(a):  
(04-01-2016 21:28)light napisał(a):  
(04-01-2016 21:27)domin_dz napisał(a):  Ja mam na jutro, wiec zdam relacje. Śmieszne jest to, że z Catshare wypłaciłem tylko 52 złote. Big Grin

Widocznie administracja Catshare ma na muszce z policją skoro wzywają jako świadków i chcą danych przelewowych, może nie rozliczali się z podatków, nie wiadomo.

Tu nie chodzi o Catshare z tego co wiem, tu chodzi o firmę ATOMICADENCE POLAND LLC. Na początku pisałem, że raczej to nie jest związane z Easysub, ponieważ tam nie zarabiałem. Okazuje się, że Catshare prowadziła ta sama spółka co Easysub, stąd dostałem wezwanie również ja. Na pewno to nie jest związane z podatkami, spółka nie była zarejestrowana w naszym kraju.
Dokładnie, po prostu catshare prowadziła ta sama firma co Easysub i przelewy szły z tego samego konta bankowego, przynajmniej tak ludzie piszą na necie, policja nie rozróżnia tych dwóch grup i wysyła do wszystkich wezwania. Tu chodzi o easysub i aleklik za te oszustwa na fb, nk i fotce.


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 04-01-2016 21:43

takie pytanie, te wypłaty dostaliście prosto od ATOMICADENCE czy przez bluecash od ATOMICADENCE?


RE: Wezwania na policje (subsms) - light - 04-01-2016 21:45

Dane o firmie :

[Obrazek: hrJCYMQ.png]


RE: Wezwania na policje (subsms) - Mauorycy - 04-01-2016 21:47

Odbiegając lekko od tematu, chociaż to w sumie potwierdza, że chodzi o tą firmę, a nie inną.
http://dziecko-info.rodzice.pl/forum/przyszli-rodzice/oczekuj%C4%85c-na-dziecko/125596-pomoc-ankieta-badania


Takich spamów na NK były tysiące...niekiedy nawet "gorsze".


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 04-01-2016 21:48

A to bardziej szczegółowo:


[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: Wezwania na policje (subsms) - light - 04-01-2016 21:49

Czyli firma sama Sobie Polskę ma tylko z nazwy... ogólnie zarejestrowana w USA.