Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Ciastek - 04-01-2016 17:15

(04-01-2016 17:12)Ageneal napisał(a):  Nie jestem żadnym trollem. Piszę to co od niej usłyszałem. Jak nie wierzycie to mogę wstawić zdjęcie wezwania i kwoty jaką dostałem od easysubb.
Ludzie, jaki ja mam kur wa interes w tym żeby was okłamywać?
To ty w końcu byłeś na komendzie na rozmowie czy tylko rozmowa telefoniczna?


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 04-01-2016 17:17

Teraz pytanie czy wszystkie osoby które dostały wezwania reklamowały coś na NK bo jeśli tak to chodzi o ten serwis, jeśli nie to wyłapują wszystkich Rolleyes


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ageneal - 04-01-2016 17:20

Wow. Posty.... nie zajmuje się tym codziennie żeby mieć ich tysiąc.


A jeśli to nk zgłosiło, to co dalej?

(04-01-2016 17:15)Ciastek napisał(a):  
(04-01-2016 17:12)Ageneal napisał(a):  Nie jestem żadnym trollem. Piszę to co od niej usłyszałem. Jak nie wierzycie to mogę wstawić zdjęcie wezwania i kwoty jaką dostałem od easysubb.
Ludzie, jaki ja mam kur wa interes w tym żeby was okłamywać?
To ty w końcu byłeś na komendzie na rozmowie czy tylko rozmowa telefoniczna?

Pisałem kilka razy że telefonicznie. Wezwanie mam na 08.01


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 04-01-2016 17:22

Obczajcie sobie temat

https://darkwarez.pl/forum/poradniki/3848192-zarabianie-na-uplaudowaniu-catshare-net-402.html

Ludzie opisują że podostawali wezwania i byli na policji przez firme która miała easysuba.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 04-01-2016 17:27

Ageneal, idź na przesłuchanie, weź te przelewy i tyle.
Nie produkuj się zbyt wiele, mów, że działałeś w dobrej wierze- współpracujesz z wieloma programi partnerskimi promując ICH usługi i tak też było w tym przypadku.
Z tego co czytałam u konkurencji- po prostu wysyłane do losowych osób, może setek, zapewne nie do wszystkich.


RE: Wezwania na policje (subsms) - milosz998 - 04-01-2016 17:27

No z tego co piszą na dw to nic wam nie grozi.


RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 04-01-2016 17:31

Pewnym jest ze nie chodzi o NK bo ja tam w ogóle ma subach nic nie robiłem, a wezwanie dostałem. Z mojego punktu chodzi o Facebook bo tam promowalem easysuba. Z resztą od początku mówiłem ze prawdopodobnie oni stoją za tym Wink Albo ktoś komu leżeli pieniądze się zdenerwował, albo bardziej prawdopodobne jest ze komuś pociagnelo dużo kasy i sprawa poszła do prokuratury ( znam osobę która dostała rachunek telefoniczny na 80 TYSIECY ZLOTUCH, jednak sprawę w sądzie przegrała i rachunek zapłaciła. Jednak w tamtym przypadku nie chodziło o suby ).

Ja nawet nie pamiętam co jadłem tydzień temu na obiad, a co dopiero mówić co pisałem na fejsie 3 lata temu. Zobaczymy jak to się potoczy Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - Pasza dla konia - 04-01-2016 17:32

(04-01-2016 17:27)milosz998 napisał(a):  No z tego co piszą na dw to nic wam nie grozi.

Ludzie z DW to prawnicy, prawda?Idea


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ageneal - 04-01-2016 17:48

(04-01-2016 17:27)szykiryki napisał(a):  Ageneal, idź na przesłuchanie, weź te przelewy i tyle.
Nie produkuj się zbyt wiele, mów, że działałeś w dobrej wierze- współpracujesz z wieloma programi partnerskimi promując ICH usługi i tak też było w tym przypadku.
Z tego co czytałam u konkurencji- po prostu wysyłane do losowych osób, może setek, zapewne nie do wszystkich.

Uff.. Zobaczymy co mi powiedzą


Wezwania na policje (subsms) - light - 04-01-2016 18:16

Ciekawe czy cos za instanter bedzie przychodzilo... bo tam tez ladnie w ciula przelecial ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk