Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Ciastek - 04-01-2016 16:53

Na Easysub nigdy nie promowałem programu doładowania. Więc dziwne ; d


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 04-01-2016 16:54

Mam to samo co Piotruś.
Przelewy w listopadzie od ww nadawcy.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Admin - 04-01-2016 16:55

(04-01-2016 15:59)Pocket napisał(a):  Easysub czasem nie był Kaszubskiego?

Nie, icharge był kaszubskiego a easysub właściciela (nie pierwszego) http://forum.lockerz.com.pl (jego dane tez są na forum w roznych watkach).


RE: Wezwania na policje (subsms) - milosz998 - 04-01-2016 16:57

Oj tam, dziś easysub, jutro icharge, pojutrze fires, a potem reszta. Każdego tak czy siak dojadą prędzej czy później, za rok, dwa czy 5. Także nacieszcie się kasą, bo potem trzeba będzie odpowiadać za to tak czy siak.


A no i też wam się wydaje że ten informator to może być troll? Już widzę jak babka mówi że promował na fb, nk i fotka. Jasne.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ciastek - 04-01-2016 17:00

delete


RE: Wezwania na policje (subsms) - CHWDP - 04-01-2016 17:00

A co do osób co dostały wezwania liczba się ciągle powiększa? dostał ktoś np dzisiaj jakieś zawiadomienie?

czy jest to tylko te 5-10 osób czy ile tam.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 04-01-2016 17:00

milosz998

to bardzo możliwe

Gdyby chodziło o NK to jak ludzie mieli wezwanie na policje za SPAM to policja byla w posiadaniu treści jaką ktoś wrzucał, wiec to by do NK jak najbardziej pasowało

Co innego np fotka a już Facebook to w ogóle raczej niemożliwe.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ageneal - 04-01-2016 17:12

Nie jestem żadnym trollem. Piszę to co od niej usłyszałem. Jak nie wierzycie to mogę wstawić zdjęcie wezwania i kwoty jaką dostałem od easysubb.
Ludzie, jaki ja mam kur wa interes w tym żeby was okłamywać?


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 04-01-2016 17:13

Też poczekam na relację DDK, bo jak na razie to info z trzeciej ręki, telefonicznej Tongue.
Jesli easysub, Ciastku, to pewnie większość z nas dostanie wezwania. Akurat wysyłane w okresie świąteczno-noworocznym, więc lawina może posypać się teraz- w styczniu Smile.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 04-01-2016 17:14

Obczajcie sobie wpis z forum DW koleś dostał to samo co kilka osób


[Obrazek: 54124193250369428230.png]


Bardzo możliwe że jak NK zgłaszało ludzi za spam linkami z easysuba zgłosiło również wszystkie osoby reklamujące te programy jako oszustwo

Bo to na policje poleciało pewnie za sprawką jakiegoś serwisu a nie osób prywatnych.