Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 04-01-2016 16:33

(04-01-2016 16:17)JustinTime napisał(a):  Jesteście pewni że chodzi o fires? przecież to nie był scam, o ile pamiętam na 99% fires nie był kaszubskiego... bo nawet gdy upadł to wypłacaly, a kaszubski nie wypłacił kasy ludziom których oszukał Smile

po 1 kto napisał ze chodzi o kaszubskiego, po 2 mowa jest o easysub a po 3 albo fires albo icharge był kaszuby, ale wydaje mi sie, że fires bo swego czasu zarobiłem pare groszy tam


RE: Wezwania na policje (subsms) - Majka - 04-01-2016 16:34

Ageneal; zarabiałeś tylko na "darmowych" doładowaniach czy promowałeś też jakieś inne programy?
Co ma kwota zarobiona do rzeczy? 274 zł mogłeś zarobić promując w sposób legalny.


PS: Icharge był Kaszubskiego


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 04-01-2016 16:34

Weź wydruki z konta i staw się w wyznaczonym dniu.
Powiedz, zgodnie z prawdą, że reklamowałeś program partnerski tejże firmy.


RE: Wezwania na policje (subsms) - aero2 - 04-01-2016 16:35

@[Ageneal]
Policji chodzi o to że promowałeś coś u nich jako "darmowe" czy że w ogóle działałeś na EasySub?


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 04-01-2016 16:35

@[siemasz] to jest artykuł 286kk tu nawet jak na 1 zł kogoś oszukasz to bez znaczenia.


RE: Wezwania na policje (subsms) - JustinTime - 04-01-2016 16:38

(04-01-2016 16:33)asiorek napisał(a):  
(04-01-2016 16:17)JustinTime napisał(a):  Jesteście pewni że chodzi o fires? przecież to nie był scam, o ile pamiętam na 99% fires nie był kaszubskiego... bo nawet gdy upadł to wypłacaly, a kaszubski nie wypłacił kasy ludziom których oszukał Smile

po 1 kto napisał ze chodzi o kaszubskiego, po 2 mowa jest o easysub a po 3 albo fires albo icharge był kaszuby, ale wydaje mi sie, że fires bo swego czasu zarobiłem pare groszy tam





(04-01-2016 16:02)asiorek napisał(a):  
(04-01-2016 15:59)Pocket napisał(a):  Easysub czasem nie był Kaszubskiego?

Kaszubski miał fires Smile

(04-01-2016 15:59)CHWDP napisał(a):  na easysub byl paypal bo nie pamietam juz?

nie wiem. Ale z tego co pamiętam na początku można były wypłacać bez danych. A później chcieli dane



RE: Wezwania na policje (subsms) - daniel42na - 04-01-2016 16:39

(04-01-2016 16:33)siemasz napisał(a):  Nawet, jeśli mieliby zarzuty przeciwko tobie np. o oszustwo, to przy takiej kwocie to tylko wykroczenie, czyli dostaniesz grzywnę. Przestępstwo zaczyna się od 420zł.

Nie mieszaj ludziom w głowach, oszustwo to nie kradzież. Oszustwo jest ważne nawet od 1 grosza... a nawet bez grosza, bo samo usiłowanie oszustwa bez jego popełnienia jest już przestępstwem.


RE: Wezwania na policje (subsms) - szczesny - 04-01-2016 16:41

Z tym że to jest zgłoszenie sprawy przez jakiś serwis a nie osoby prywatne więc nie są to zgłoszenia od poszkodowanych tylko od serwisu który jest jedynie poszkodowany przez SPAM za co ludzie dostawali wezwania jeśli chodzi o NK.

Więc ciekawe jak sprawa wygląda


RE: Wezwania na policje (subsms) - JustinTime - 04-01-2016 16:42

(04-01-2016 16:35)aero2 napisał(a):  @[Ageneal]
Policji chodzi o to że promowałeś coś u nich jako "darmowe" czy że w ogóle działałeś na EasySub?


W sumie dużo zależy od tego jak ten program wyglądał, jak im udowodni że było u nich napisane że doładowania są darmowe, to może powiedzieć że on nie wiedział że to oszustwo bo przecież było napisane "Darmowe doładowania"


RE: Wezwania na policje (subsms) - milosz998 - 04-01-2016 16:45

Też wypłaciłem u nich 20 zł. Nie wiem co promowałem. CHyba doładowania...
To byłby chyba żart gdyby przysłali mi wezwanie o 20 zł, gdzie ludzie zarabiają setki tysięcy na subach.

Tak nawiasem, czemu biorą się za osoby z tejże strony? Przecież to nie istnieje od dawna, jakim cudem nagle wynaleźli te osoby i je wzywają? Ktoś się zgłosił? Niemożliwe.