Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - mateusz2045 - 02-01-2016 12:57

Wiesz może jak promował i co promował ?


RE: Wezwania na policje (subsms) - light - 02-01-2016 13:01

cos tam gadal ze spamil na forach na facebooku wszedzie gdzie sie dalo


RE: Wezwania na policje (subsms) - mateusz2045 - 02-01-2016 13:04

Ciekawe czy spamił darmowym Rolleyes


RE: Wezwania na policje (subsms) - ClassAxion - 02-01-2016 13:07

(02-01-2016 13:04)mateusz2045 napisał(a):  Ciekawe czy spamił darmowym Rolleyes
Prawdopodobnie tak.

[Obrazek: J0BjRZP.png]


RE: Wezwania na policje (subsms) - Ciastek - 02-01-2016 13:08

(02-01-2016 12:22)milosz998 napisał(a):  Słuchajcie. Ja ostatnio dostałem wezwanie na policję, również jako świadek. Policjant przyszedł do mnie, nie było mnie, więc mama dała mu nr telefonu do mnie i byłem zeznawać 29 grudnia. Początkowo chodziło niby o kupno jakichś środków na odchudzanie, ostatecznie wyszło że kupowałem kiedyś KONTO PREMIUM od jakiegoś gościa (z dawnego refilesonic - takie forum), który potem komuś opchnął leki na odchudzanie i ten ktoś się struł. Oczywiście policja nie umie ogarnać o co chodzi i myśleli że kupiłem za 1 zł lek na odchudzanie. Podejrzewam że w tej sprawie będzie tysiące wezwań, sprawa była sprzed 4 lat, mnóstwo ludzi kupowało takie konta premium np na filesonic czy fileserve od jakiegoś "dostawcy" kont. Możliwe że o to chodzi.

no ja konta premium kupuję stale do jakiś serwisów Tongue


RE: Wezwania na policje (subsms) - mateusz2045 - 02-01-2016 13:10

Inni dostali też w sprawie tego samego artykułu ?


RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 02-01-2016 13:15

Konta premium to i ja kupowałem, ale jakim cudem Policja by wiedziała, że na adres zameldowania wysłać, a nie tam gdzie podaje adres korespondencyjny ( od 14 lat mieszkam poza miejscem meldunku ). Chyba, że kontaktowali się z bankiem. Dziwna sprawa, wszystkiego dowiecie się 7 stycznia bo póki co to tylko spekulacje które nic za bardzo nie wnoszą. Nie srajcie po gaciach Undecided


RE: Wezwania na policje (subsms) - milosz998 - 02-01-2016 13:17

Ja wam mówię że brzmi to mało prawdopodobnie, ale bardzo bardzo prawdopodobne ze chodzi o te "leki na odchudzanie". Pomyślcie czy kupowaliście kiedykolwiek premki np na filesonic czy fileserve. Ja byłem 29/12 na policji, terminy przybliżone, wezwania dostanie tysiące osób Być może znaleźliście się wśród nich. Jeśli to tylko to to nie macie się czego obawiać. Tak nawiasem, wzywają was jako świadków, wiec nie ma się zupełnie czego obawiać.


RE: Wezwania na policje (subsms) - kamillowad - 02-01-2016 13:17

a te wezwania to przychodzą poczta czy przynosi ktoś?


RE: Wezwania na policje (subsms) - DDK - 02-01-2016 13:19

(02-01-2016 13:17)kamillowad napisał(a):  a te wezwania to przychodzą poczta czy przynosi ktoś?

Policja przynosi do domu. U mnie to w ogóle zostawili list w drzwiach, a równie dobrze mógłby polecieć w pi*du w kałuże albo nie wiem gdzie Jerk