Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - Kryspin - 02-01-2016 11:04

(02-01-2016 00:00)Karczu napisał(a):  
(01-01-2016 23:27)gift256 napisał(a):  Chodzi o aferę z darmowymi doładowaniami.
Jedna osoba się mi wygadała że dostała wezwanie właśnie w tej sprawie (Prawdopodobnie HotCash).

Dementuję. Żadne służby się do nas nie zwracały w ostatnim czasie, nigdy u nas nie było tematu problemu z doładowaniami.

od Was szary Kowalski dostanie dane Big Grin jeżeli dla Stonogi podaliscie to uj Was wie


RE: Wezwania na policje (subsms) - Madroxx - 02-01-2016 11:14

14 stron gadki i ZERO konkretów - proponuje poczekać te 5 dni i będzie wiadomo.impreza


RE: Wezwania na policje (subsms) - AnnaKa - 02-01-2016 11:49

U mnie powiedział jasno ,,chodzi o strone z doładowaniami". Nie był to dzielnicowy ponieważ z dzielnocowym rozmawiałem aby sprawę wyjaśnić.
Sprawdziłem moje notatki w zeszycie i program doładowania promowałem w serisach (EasySub i LeadMore) z pierwszego nie dostałem wypłaty.

Nie wiem czego dotyczy sprawa napisałem Wam co tylko wiem. Jednakże Dzielnicowy poinformował mnie że gdybym był w coś zamieszany lub oskarżany policja by nie przyszła i pytała o mnie. Prawdopodobnie powiedział mi że jestem świadkiem w jakiejś sprawie inaczej by mnie zatrzymano.

Poczekajmy aż się wyjaśni nim zaczną padać kolejne pseudo zarzuty ze strony użytkowników. FireSub ani HotCash nie są ze sprawą związane także dyskusja i przebijanie się przypuszczeniami nie jest na miejscu. Osoby które chcą spekulować niech sto razy przemyślą nim coś napiszą. Nie ukrywam że męczy mnie myśl że muszę stawoć się na Policję, jednakże nie ukrywam że chcę to teraz jak najszybciej załatwić.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Roxi5017 - 02-01-2016 11:59

Proponuje aby jeden z modow zamknal watek do czasu pierwszego wezwania. Bo gownoburza nic tutaj nie pomoze. Ostatnie kilka stron nie wnosi nic do tematu, jest tylko wszystko powielane w innych slowach. Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - Kiljan - 02-01-2016 12:00

(02-01-2016 11:49)AnnaKa napisał(a):  U mnie powiedział jasno ,,chodzi o strone z doładowaniami". Nie był to dzielnicowy ponieważ z dzielnocowym rozmawiałem aby sprawę wyjaśnić.
Sprawdziłem moje notatki w zeszycie i program doładowania promowałem w serisach (EasySub i LeadMore) z pierwszego nie dostałem wypłaty.

Nie wiem czego dotyczy sprawa napisałem Wam co tylko wiem. Jednakże Dzielnicowy poinformował mnie że gdybym był w coś zamieszany lub oskarżany policja by nie przyszła i pytała o mnie. Prawdopodobnie powiedział mi że jestem świadkiem w jakiejś sprawie inaczej by mnie zatrzymano.

Poczekajmy aż się wyjaśni nim zaczną padać kolejne pseudo zarzuty ze strony użytkowników. FireSub ani HotCash nie są ze sprawą związane także dyskusja i przebijanie się przypuszczeniami nie jest na miejscu. Osoby które chcą spekulować niech sto razy przemyślą nim coś napiszą. Nie ukrywam że męczy mnie myśl że muszę stawoć się na Policję, jednakże nie ukrywam że chcę to teraz jak najszybciej załatwić.
Gdybyś był podejrzewany o coś to nikt by cie nie zatrzymywał, dostałbyś wezwanie właśnie jako świadek, ponieważ jako świadek nie możesz kłamać, a jako oskarżony możesz. Na pewno nikt by cie nie zatrzymywał bo to nie jest sprawa o morderstwo gdzie ktoś znalazł twój dowód osobisty przy zwłokach.
Tak czy siak najlepiej jest poczekać bez zbędnego denerwowania się bo wezwanie jeszcze niczego nie zwiastuje Smile


RE: Wezwania na policje (subsms) - milosz998 - 02-01-2016 12:22

Słuchajcie. Ja ostatnio dostałem wezwanie na policję, również jako świadek. Policjant przyszedł do mnie, nie było mnie, więc mama dała mu nr telefonu do mnie i byłem zeznawać 29 grudnia. Początkowo chodziło niby o kupno jakichś środków na odchudzanie, ostatecznie wyszło że kupowałem kiedyś KONTO PREMIUM od jakiegoś gościa (z dawnego refilesonic - takie forum), który potem komuś opchnął leki na odchudzanie i ten ktoś się struł. Oczywiście policja nie umie ogarnać o co chodzi i myśleli że kupiłem za 1 zł lek na odchudzanie. Podejrzewam że w tej sprawie będzie tysiące wezwań, sprawa była sprzed 4 lat, mnóstwo ludzi kupowało takie konta premium np na filesonic czy fileserve od jakiegoś "dostawcy" kont. Możliwe że o to chodzi.


RE: Wezwania na policje (subsms) - CHWDP - 02-01-2016 12:34

Czym bliżej terminu sprawy i ludzi którzy maja się zgłosić tym bardziej powątpiewam ze tutaj chodzi w ogóle o LM.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Jork - 02-01-2016 12:45

@CHWDP

Właśnie o to chodzi nic jeszcze nie wiadomo dlatego trzeba czekać do 7 stycznia tak jak jest te pierwsze wezwanie ale wątpie żeby to chodziło o leadmore


RE: Wezwania na policje (subsms) - light - 02-01-2016 12:51

No to mamy kolejnego aniołka... kolega mi pisze że dostał wezwanie właśnie na policję, mówił mi że wcześniej na lm zarabiał ale zaprzestał po tym jak mu nie szło no i dzisiaj właśnie otrzymał wezwanie, chłopak już zestresowany jest, żałuje że na suby lm w ogóle się rejestrował, nie wie co robić, a jak mu mówiłem żeby na firesubie się z mojego refa rejestrował to nie chciał -_- to teraz ma.

[Obrazek: hAAB8wl.jpg]


RE: Wezwania na policje (subsms) - PremAccHack - 02-01-2016 12:54

Ło coś poważnego jak mnie policja wezwala w sprawie pobrania filmu to nawet papieru żadnego nie widziałem tylko dzwonił do mnie Big Grin Będą zamykać coś czuję Big Grin

A lm jak zwykle podobnie jak hotcash ręce umywa od tego. Witajcie w świecie subow Smile