Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Kompletny praktyczny poradnik zarabiania na FIVERR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK] Kompletny praktyczny poradnik zarabiania na FIVERR (/Temat-PORADNIK-Kompletny-praktyczny-poradnik-zarabiania-na-FIVERR-126450)



[PORADNIK] Kompletny praktyczny poradnik zarabiania na FIVERR - kamil0071 - 30-12-2015 13:01

1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży:

Kompletny praktyczny poradnik zarabiania na FIVERR


2. O mnie:

Na forum jestem już ponad 2 lata. Zdążyłem przez ten czas wypróbować już kilka rzeczy w które włożyłem łącznie niemałą sumkę. Na każdej prędzej czy później wychodziłem słabo (ojooo,bukmacherka,matomy itd). Fiverr jest serwisem, w którym zacząłem w końcu zarabiać dobre kieszonkowe przy bardzo małym nakładzie pracy, będąc pewnym, że serwis wypłaci i nie padnie za miesiąc. Co więcej, kupiłem kilka poradników na tym forum, jednych lepszych drugich gorszych i myślę, że wiem czego w nich brakowało, widziałem z czym mieli problem kupujący. Dlatego starałem się nie pominąć żadnej kwestii

3. Opis

Poradnik, który oferuję, zawiera 17 stron konkretnej wiedzy, w tym wiele praktycznych przykładów, wskazówek, obsługi strony od A do Z i przede wszystkim kilka gotowych opisanych nisz na których sam zarabiam i metody ich promowania. Starałem się nie lać wody, tylko omawiać wszystkie aspekty przejrzyście punkt po punkcie, żeby po przeczytaniu kupujący od razu mógł przystąpić do pracy. Został napisany w taki sposób, żeby osoba, która nigdy nie miała styczności z serwisem mogła od razu przystąpić do zarabiania.

4. Nakład pracy:

Nakład pracy sprowadza się do przeznaczenia kilku godzin na stworzenie swoich ofert, ewentualnie trochę promowania i czekania na efekty. Przy każdym zamówieniu potrzeba do 5-15 minut w zależności od oferty, żeby dokończyć zamówienie.

5. Zarobki: Punkt nr 7.

6. Wkład finansowy: Nie jest wymagany

7. Zdjęcia/screeny:

Używane tylko sposoby z poradnika:

[Obrazek: Clipboard01.jpg]


[Obrazek: Clipboard01.jpg]


8. Konkurencja:

Nisze które podaje są wszechstronne, ponieważ każdy może wykorzystać je na swój sposób i powielenie ich przez drugiego kupującego jest bardzo mało prawdopodobne. Z jednej strony nisze są konkretne, z drugiej mamy dużą dowolność tego jak z nich skorzystamy. Ciężko mi coś więcej powiedzieć, żeby nie zdradzić metod.

9. Cena: 39zł


10. Kontakt:

PW lub gg: 6094101. Po zakupie poradnika możecie liczyć na moją pomoc, chętnie odpowiem na pytania, doradzę.

11. Angielski:

Jako, że jest to serwis zagraniczny i nasi kupujący posługują się angielskim, to dobrze byłoby, żeby nasz angielski byłby na poziomie przynajmniej A2. Nie musimy mówić piękną angielszczyzną, bo sami kupujący z całego świata też popełniają czasami błędy w pisowni. Jak nie zrozumiesz jakiegoś zwrotu to wrzucasz go w translator i voila! Zawsze też możemy tą osobę poprosić, żeby wyjaśniła nam to w innych słowach. Sam jestem w średni w angielskim więc z doświadczenia wiem, że język nie jest problemem, tym bardziej, że w poradniku wrzucam wiele przydatnych zwrotów i gotowych tekstów do użycia. W razie czego służę pomocą.


P.S. Poradnik wysłany do recenzji tutorom. W razie pytań zapraszam na PW lub GG.


[PORADNIK] Kompletny praktyczny poradnik zarabiania na FIVERR - piotrekprorok - 30-12-2015 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.