Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
angielski metodą Krebsa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: angielski metodą Krebsa (/Temat-angielski-metoda-Krebsa-126448)



angielski metodą Krebsa - karolla - 30-12-2015 12:38

Cześć, szukam jakiegoś przyspieszonego kursu angielskiego i natknęłam się w necie na osławioną metodę Emila Krebsa, który podobno władał 48 językami.

Oczywiście nie wierzę w możliwość nauczenia się języka w 10 dni, ale może ktoś z Was miał z tym do czynienia i może się wypowiedzieć na temat skuteczności? Smile


RE: angielski metodą Krebsa - mixelektronix - 30-12-2015 23:32

Szczerze to wątpię żeby coś takiego działało. Sam nie próbowałem. Możesz spróbować i powiedzieć. Lecz według mnie jeśli ktoś systematycznie się uczy to w końcu i tak to osiągnie ;P


RE: angielski metodą Krebsa - osk4rr - 30-12-2015 23:38

Raczej w to watpie ale sprobowac mozna .

Btw to ten pan co opisal tzw cykl krebsa? Xd


RE: angielski metodą Krebsa - karolla - 30-12-2015 23:39

pewnie masz rację, ale postanowiłam się przekonać i kupiłam Wink jak to mówią- tonący brzytwy się chwyta Wink

nieee, to nie ten Krebs Big Grin

podobno metoda wykorzystuje "triki pamięci krótkiej" i przypomina naukę języka dziecka, które dopiero uczy się mówić.

Podzielę się efektami (o ile będą), jak się za to zabiorę Big Grin


RE: angielski metodą Krebsa - xOceanFirex - 05-04-2016 18:12

I co ? Próbowałeś ?