Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dezaktywowane konto fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dezaktywowane konto fb (/Temat-Dezaktywowane-konto-fb-126432)



Dezaktywowane konto fb - Zaperr44 - 29-12-2015 23:31

"Konto dezaktywowane
Twoje konto jest uszkodzone. Jeżeli masz jakieś pytania lub problemy, wejdź na stronę często zadawanych pytań Body of an error/warning message. Title is: Account Disabled"

j/w jaki jest powód takiej blokady? Nic nie postowałem a czym bardziej łamiącego regulamin.Da się jeszcze te konto odzyskać? Sad


RE: Dezaktywowane konto fb - dirtr - 30-12-2015 21:47

Dokładnie 14 moich kont, które miały prawie pół roku stażu, nie spamowane, wyglądające na realne także poszły do piachu. Nie mam pojęcia jakim cudem wszystkie fejki... Inne konta prawdziwe na serio działają bez zarzutów (5 kont)


RE: Dezaktywowane konto fb - jamroczik - 03-01-2016 21:33

Właśnie jest to dziwne - bo nawet nie ma opcji weryfikacji przy tym żadnej.


RE: Dezaktywowane konto fb - xJAmaTOx - 03-01-2016 21:42

To samo z kontami które miały po 5 lat Angry


RE: Dezaktywowane konto fb - T@JEMNICZY - 09-01-2016 09:15

Empty.


RE: Dezaktywowane konto fb - Mecenas - 09-01-2016 09:53

Widze, że nie tylko ja mam taki problem :/ Najlepsze jest to że poleciały mi konta, którymi nie spamowałem. Czysto zrobione, zweryfikowane leżały sobie ... A te którymi spamuję mają się cudownie. Ktoś rozumie coś z tego?