Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostatni mój dziennik. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ostatni mój dziennik. (/Temat-Ostatni-moj-dziennik-126423)



Ostatni mój dziennik. - LordBeaK - 29-12-2015 21:00

Witam. Na tym forum prowadziłem już od ***** dzienników. Jednak nie chciało mi się ich aktualizować, więc poszły się... ekhem. Będę opisywał różne metody zarobku. Najsampierw będzie to Textbookers oraz bukmacherka. W okolicach lutego dodam do tego Opcje Binarne oraz być może Forex. Potem jeszcze planuje zająć się RevShare ale nie mówmy o tym teraz.


TextBookers:
Posiadam 9,58 pkt ze sprzedanych tekstów. Moim celem jest napisanie jutro ok 50 kolejnych.

Bukmacher:

Będę grał niskimi stawkami (2-10zł). Typy kupuję od pewnego człowieka z FB. Jestem narazie zadowolony. Na potrzeby dziennika wpłaciłem równe 50 zł na buka.


RE: Ostatni mój dziennik. - Kolgent12 - 29-12-2015 21:17

Również gram takimi stawkami, więc pewnie kupony komponujesz, jaka skuteczność tego "pewnego człowieka" na facebooku ?


RE: Ostatni mój dziennik. - LordBeaK - 29-12-2015 22:13

Pewny człowiek w sensie... no wiecie w jakim Wink skuteczność... wczoraj 3/4 dzisiaj 3/4... myśle że w porządku Smile


RE: Ostatni mój dziennik. - LordBeaK - 01-01-2016 10:16

Kolejny dzień.


Wszystko się bardzo powoli rozkręca. Na textbookers napisałem niestety tylko 20 tekstów. Na chwilę obecną stan konta to 13 pkt. Na bukmacherse jestem 8 zł na +++ ( 58zł) jak dobije do 100 to zwiększę stawki. Pozdrawiam


RE: Ostatni mój dziennik. - plewa89 - 01-01-2016 11:44

podasz mi nazwe tego człowieka na priv?


RE: Ostatni mój dziennik. - LordBeaK - 01-01-2016 12:15

Wyslalem


RE: Ostatni mój dziennik. - Dragonoss - 01-01-2016 14:43

też mógłbym prosić na PW ??


Ostatni mój dziennik. - Hybrid1990 - 12-02-2017 19:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.