Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs - FireMedia rozdaje upominki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Konkurs - FireMedia rozdaje upominki! (/Temat-Konkurs-FireMedia-rozdaje-upominki-126419)

Strony: 1 2 3 4


RE: Konkurs - FireMedia rozdaje upominki! - Mecenas - 05-01-2016 23:29

Rok 2015

Ubiegły już rok był dla mnie udany i minął bardzo spokojnie, wręcz nudnie, jedynie końcówka sprawiła lekkie zawirowania w moim życiu. Z ważniejszych faktów 2015 roku mogę wymienić zrealizowanie kilku celów - wylot do rodziny do Szwecji, pierwszy raz odwiedziłem bliską rodzinę, której nie widziałem aż 5 lat! Takie spotkania bywają mocno emocjonalne ... no ale to nie miejsca na takie rozważania. Kolejnym celem który postawiłem sobie na rok 2015 była zmiana pracy, które mi się udała w kwietniu, niestety jak to się mówi "zamienił stryjek siekierkę na kijek" i z pracy w której panowała super atmosfera, poszedłem do takiej, że nie nawet szkoda mi klawiatury na komentarz. Rewolucja związana z zarobkiem internetowym nastąpiła pod koniec kwietnia, zacząłem rozmyślać nad wejściem w rynek shorte.st, jednak brak odpowiedniego podłoża do działania + małe zarobki, skutecznie mnie zniechęciły.
Temat zarobku w sieci odłożyłem, więc na bok. Wrócił on na przełomie listopada i grudnia, dokładnie wtedy gdy Facebook przeżywał mocne zmiany (miałem szczęście, wiem!) no ale nie można się poddawać. Z pomocą znajomego wszedłem na rynek sub/premium sms, polecił mi od razu bez zastanowienia FireSuba, ręcząc za rzetelność firmy i świetny support ... z biegiem czasu, bez wazeliny, mogę powiedzieć że miał rację. Po przepracowanym miesiącu, poznaniu wielu świetnych ludzi, którzy żyją z zarobku internetowego, zacząłem sam się nad tym zastanawiać. Kto wie może wszystkie pokłady sił przełoże właśnie na ten interes?

Plany na 2015? Zarobkowych w sieci, brak. Nie spodziewałem się, że uderzę w ten interes. Pozostałe cele zrealizowane.

Plany na 2016? Rok 2016 to już konkretne cele zarobkowe, przede wszystkim ponowny wylot do Szwecji oraz zakup auta, na który chce zarobić w pełni z pieniędzy zgromadzonych na FireSubie. Szkoda, że Kiljan nie rozdaje Lexusów tak jak FM Group, Mercedesy Jerk2


Na deser przedstawiam krótką infografikę Smile Która prezentuję przebieg tego roku i najważniejsze momenty. Tworzona była na touchpadzie, a prace w Photoshopie z wykorzystaniem laptopa 13,3' to katorga, więc proszę o wyrozumiałość Rolleyes

Pozdrawiam impreza

[Obrazek: 4r5ie8.jpg]



RE: Konkurs - FireMedia rozdaje upominki! - FireMedia - 06-01-2016 01:46

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, moderatora poproszę o zamknięcie tematu.
Lista zwycięzców zostanie udostępniona za 2-3 dni!


Konkurs - FireMedia rozdaje upominki! - piotrekprorok - 06-01-2016 07:58

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


RE: Konkurs - FireMedia rozdaje upominki! - Majka - 07-01-2016 18:49

Otwieram temat i zapraszam do wyników w pierwszym poście impreza



@[GaCeL] Jerk


RE: Konkurs - FireMedia rozdaje upominki! - GaCeL - 07-01-2016 20:41

Crespo się postarał, piękna grafika Smile I nawet ja się załapałem do zwycięzców impreza
Gratuluje zwycięzcom, oraz dziękuje Firemedia za konkursik Smile

@[GaCeL] Tylko za cholere nie wiem czemu nie da się mnie oznaczyć xD


RE: Konkurs - FireMedia rozdaje upominki! - Mecenas - 07-01-2016 22:47

(07-01-2016 20:41)GaCeL napisał(a):  Crespo się postarał, piękna grafika Smile

Dzięki Gacel Smile Miło ze strony Firemedia, że zorganizowali konkurs Smile Pozostaje czekać na listonosza Lol


RE: Konkurs - FireMedia rozdaje upominki! - ZAGUBIONY - 07-01-2016 23:18

Gratulacje wszystkim wygranym! Fajnie tak zaczynać nowy rok Smile


RE: Konkurs - FireMedia rozdaje upominki! - Majka - 08-01-2016 18:02

Przypominam o wysyłce danych osób, które brały udział w konkursie. (patrz 1 post)

Firemedia - Dziękujemy i liczymy na więcej Lol

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.