Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 Beta Keye Do gry Paladins (1 warty 6zł) za coinsy do csgodouble - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 2 Beta Keye Do gry Paladins (1 warty 6zł) za coinsy do csgodouble (/Temat-2-Beta-Keye-Do-gry-Paladins-1-warty-6zl-za-coinsy-do-csgodouble-126412)



2 Beta Keye Do gry Paladins (1 warty 6zł) za coinsy do csgodouble - Dk2RR - 29-12-2015 19:46

Siema.
Ostatnimi czasy pogrywam sobie na csgodouble. Niestety skończyły mi się coinsy, a nie mogę doładować swojego konta do soboty (steamguard).
Oferuję więc wymianę: 1 klucz do gry Paladins hi-rezu (warty ok 6zł) za 1420 coinsów lub 2 klucze za 2800.
Przy okazji; gdyby kogoś zainteresowało csgodobuble, może napisać do mnie na pw - dam mu kodzik dzięki któremu dostanie na początek 500 coinsów Smile


2 Beta Keye Do gry Paladins (1 warty 6zł) za coinsy do csgodouble - yazir - 17-02-2016 01:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.