Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników (/Temat-Traffic-Monsoon-pytania-do-uzytkownikow-126402)

Strony: 1 2 3


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - todek78 - 31-12-2015 16:54

Za dużo pytań, które były już poruszane w innym wątku, więc wszystko można znaleźć na tym forum. W taki sposób jak będziemy 'rozmawiać' to może nam to zająć kilka dni, bo ja tu nie siedzę non stop Wink Na skype lub tel. odpowiem na wszystkie pytania, a pewnie i więcej powiem w kilka minut Wink Jeśli ktoś ma pytania, i nie ważne czy już jest w TM czy jeszcze nie, może spokojnie do mnie pisać na skype lub tu na priv i możemy się umówić na rozmowę. Myślę, ze tak jest po1 prościej i szybciej, a po2 profesjonalniej Wink


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - matii1111 - 31-12-2015 19:30

o co chodzi w tym tm ze wszyscy sa tacy pomocni Big Grin ? kazdy kazedmu pomaga Big Grin itp


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - twardy - 31-12-2015 19:33

(31-12-2015 19:30)[email protected] napisał(a):  o co chodzi w tym tm ze wszyscy sa tacy pomocni Big Grin ? kazdy kazedmu pomaga Big Grin itp

Pieniadze.


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - matii1111 - 31-12-2015 20:21

no ale nawet jak ktos nie ma zwiazku z osoba ktora jej pomaga to po co jej pomaga jak nic z tego nie ma xD


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - twardy - 31-12-2015 20:34

Jak nie ma? Przeciez tego programu by nie bylo bez ludzi. Masz z tego kase? To chodzisz, zachwalasz, pomagasz. Oko panskie konia tuczy Smile Kazdy wrzucony grosik w program przedluza jego zycie.


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - todek78 - 01-01-2016 11:09

Jeśli chodzi o to że napisałem, że nawet jak ktoś nie jest ode mnie to niech się zgłasza w razie problemów, bo też i jemu pomogę jak będę mógł, to jak widać wcale mi nie da pieniędzy Wink
chodzi o to, że czasem mamy przypadkowego sponsora, który nam nie pomoże bo jest albo z innego kraju, albo sam nie ma zielonego pojęcia o co chodzi w programie, nie potrafi podpowiedzieć strategii, pomóć w najmniejszych problemach... I przez takie coś niejedna osoba rezygnuje z programu a czasem wg z zarabiania w Internecie. Ja tego doświadczyłem, jak błądziłem sam po programach i traciłem kasę i zniechęcałem się... Aż w końcu osoba, u której nie byłem w żadnym programie pomogła mi zrozumieć o co w tym chodzi i powoli sam zacząłem się uczyć, bo wiedziałem na co zwracać uwagę, jak inwestować itp.
Ja poza tym jestem już taki, ze lubię pomagać, daje mi to satysfakcję i tyle Smile
Jest taka życiowa zasada - dobro powraca ze zdwojoną siłą(tak samo jak zło) Wink pomożesz komuś zarobić raz, nawet jak sam z tego nic nie masz, to ten ktoś Ci zaufa i będzie z Tobą współpracować, sam się przy Tobie czegoś nauczy i będzie dalej to przekazywał. I tak ktoś musi na Tobie zarobić, bo pod kogoś się musisz zarejestrować, więc lepiej wybrać kogoś, kto ma doświadczenie i wiesz, ze pomoze Ci. Każdy zaczynał od zera i nie miał na początku poleconych, ale już od niego zależy czy i ile czasu poświęci na naukę, pracę co na pewno się przełoży na zarabianie Smile
Rok temu nie wierzyłem ze będę umiał kogoś pokierować i ktoś zechce ze mną współpracować. Dziś jest kilkanaście osób, które mnie pytają o poradę, są ze mną w kilku programach, a drugie tyle, które nie są ze mną też ze mną się kontaktują w razie pytań i problemów Wink
Warto poczytać, przeglądać forum, zobaczyć kto ma widzę o programie, a widać to w postach, kto ma jakie osiągnięcia i wybrać odpowiednią osobę, która na pewno pomoże a nie tylko zgarnie prowizje, które jak by nie było są wynagrodzeniem za pomoc.
I nie zgodzę się ze w TM tylko inwestujesz i liczysz $. Dobra strategia pozwoli zarobić więcej, bezpieczniej... A w razie problemów z programem często interwencja sponsora przyspiesza ich rozwiązanie Smile
Pozdrawiam z nowym rokiem i życzę samych dobrych chwil przez kolejne 366 dni Smile


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - cezar78 - 11-01-2016 13:07

Kto mi powie o co chodzi z tymi ad packami, kupuje sobie adpacka za 50$ i po 55 dniach mogę wypłacić 55$ tak? Czy to jest gwarantowany zarobek czy coś może pójść nie tak?


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - averegen - 12-01-2016 00:09

@[cezar78] mowoac krotko zeby ci sie oplacalo to musisz miec min 500$


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - jamroczik - 12-01-2016 02:50

A czy jak mamy te paczki to możemy codziennie wypłacać to co zarabiają, czy dopiero po miesiącu jak wyrobi zysk?


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - Majka - 12-01-2016 05:26

(12-01-2016 02:50)jamroczik napisał(a):  A czy jak mamy te paczki to możemy codziennie wypłacać to co zarabiają, czy dopiero po miesiącu jak wyrobi zysk?

Możesz codziennie wypłacać