Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników (/Temat-Traffic-Monsoon-pytania-do-uzytkownikow-126402)

Strony: 1 2 3


Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - jamroczik - 29-12-2015 17:08

99% tematów Traffic Monsoon to polecanie i linki do rejestracji. W temacie chciałbym więc zapytać Was, którzy macie aktywne adpacki o kilka kwestii:

1. Adpacki kosztują chyba 50$, jaki jest ich rzeczywisty koszt? Tzn. płacąc paypalem. Można je kupić z samych zarobków?

2. Dostajemy rozumiem 10% za adpacka który leży 2 miesiące, czy w praktyce by wyjść na zero system musi sie utrzymać co najmniej 1,5 roku. Ale rozumiem, że adpack moze nam się zwrócić w formie sprzedaży - jaka jest konwersja z promocji - prosiłbym Was o jakieś konkretne liczby, co w nich reklamujecie i jak to się ma (konwersja) np. do zapostowania na facebooku które jest znacznie tańsze.

3. Czy adpack który uzyjemy do reklamy przestaje dla nas generować 10% co 2 miesiące?

4. Czy jest jakiś górny limit ile może adpack zarobić - głównie pytanie do tych którzy są tutaj około 2 lat.

Czekam na Wasze opinie, dawajcie refy, bo cały czas rozważam ten program, ale nie jestem przekonany do niego.


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - twardy - 29-12-2015 17:21

Kazdy adpack zarabia 55$ w 55 dni, czyli kolo 1$ dziennie pod warunkiem, ze obejrzysz reklamy aktywacyjne. Program mial niedawno rocznice, ciezko zeby ktos w nim byl 2 lata... Czytales w ogole cos o tym programie?Smile Mam jakies wrazenie, ze piszesz o czyms zupelnie innym Tongue


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - jamroczik - 29-12-2015 17:55

Czytałem, ale właśnie jest mało konkretów, stąd ten temat.


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - hypocrisy - 29-12-2015 18:09

Koszt zakupu adpacka to 50$, z tym że do tego dochodzi jeszcze prowizja ~2$ (zakładając że nie musisz jeszcze robić przewalutowania, które swoją drogą ze strony paypala jest zwykłym oskubaniem z kasy). Zarobki możecz oczywiście reinwestować i kupować za nie kolejne adpacki, przy tym już nie ma żadnej prowizji, bo wszystko odbywa się "wewnątrz: programu
Adpack jest aktywny aż wypracuje 55$, po tym czasie się zamyka i przestaje zarabiać, więc pytania 3 i 4 można pominąć...Za każdy adpack dostajesz credity wymiany ruchu itp, możesz je spokojnie wykorzystać kiedy tylo chcesz, nie wpłynie to na naliczanie
A co do samej reklamy, wygląda to jak w każdym innym programie wymiany ruchu, buxie, surfie, itp, skuteczność zależy od tego co promujesz i jakie będzie grono odbiorców, większość reklam to oklepane reflinki i można przypuszczać że ich skuteczność oscyluje w granicach zera. Osobiście promowałem mojego bloga z geotargetingiem na Polskę, nabiłem sobie tyle wyświetleń ile mi się należało, ale to akurat słaby przykład, bo nie można tu mówić o żadnej konwersji...
Najlepiej to wejdź w główny temat o TM http://zarabiam.com/Temat-trafficmonsoon-com-RevShare-99379 i ogarnij sobie kogoś, kto Ci wszystko wytłumaczy (swoją drogą pewnie otrzymasz sporo propozycji na PW z propozycją "współpracy", będziesz miał w czym wybierać), albo jeszcze lepiej to poszukaj kogoś, kto oprócz pomocy zaoferuje też refback, popularna praktyka na której można dodatkowo zyskać parę dolców


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - osk4rr - 29-12-2015 18:28

Odpowiadając na pytania Smile

1. Koszt kupna Adpaka przez paypala to dokładnie 52,34$, później kupując Adpaki z wypracowanych w programie pieniędzy kosztują dokładnie 50$.

2. Dzięki reinwestycji zarobków nie trzeba wcale czekać 1.5 roku, wystarczy ci 120-160 dni i będziesz na plusie.
Ja np w TM promuje inny program MPA i kliknięć w baner jest sporo.

3. Nie, bo żeby kupić Adpaka musisz mieć najpierw co reklamować i dopiero kupujesz do tej reklamy Adpaka który zaczyna zarabiać.
Jeżeli nie masz co promować to po prostu wrzucasz baner z TM i do niego kupujesz Adpaki.

4. Adpak zarabia zawsze 55$


Jeżeli ktokolwiek ma jakieś pytania odnośnie TM to proszę pisać priv lub GG 6913447 a każdemu pomogę Smile


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - jamroczik - 31-12-2015 14:09

OK - będę kontynuował w tamtym temacie, ale takie podstawy nie będę zaśmiecał w nim, bo jeszcze pytanie mam - jaki jest zarobek z poleconych i czy podstawą naliczania % jest to ze musimy posiadać w danym momencie adpacki?


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - K239TURBO - 31-12-2015 14:21

(31-12-2015 14:09)jamroczik napisał(a):  OK - będę kontynuował w tamtym temacie, ale takie podstawy nie będę zaśmiecał w nim, bo jeszcze pytanie mam - jaki jest zarobek z poleconych i czy podstawą naliczania % jest to ze musimy posiadać w danym momencie adpacki?

Nie trzeba mieć adpack-ów aby dostawać premie od poleconych, ale trzeba obejrzeć 10 reklam na 24h (start surfing). Na poleconych zarabiamy 100% ich cashlink-ów i 10% od kupionych adpack-ów (Jeśli polecony kupi adpack-a za 50$ to dostajemy 5$).


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - jamroczik - 31-12-2015 15:47

OK, a jest tu jakiś limit ile jeden ref może nam przynieść?


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - todek78 - 31-12-2015 15:56

@jamroczik
napisałem priv. Jak masz skype to zapraszam - niemyjskit, jak nie to daj nr tel na priv, zadzwonię i odpowiem na Twoje pytania Wink


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - jamroczik - 31-12-2015 16:49

Daj znać tutaj, może się komuś innemu też przydać.