Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieramy na ferię - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Zbieramy na ferię (/Temat-Zbieramy-na-ferie-126394)

Strony: 1 2


RE: Zbieramy na ferię - Kolgent12 - 30-12-2015 10:32

(30-12-2015 10:24)kiepasa napisał(a):  Albo źle patrze, albo coś jest nie tak bo widzę 4 mecze tylko.

Atletico dzisiaj masówka, ale z handi -0.75 też gram Smile

Tak jak pisałem reszta wzięta z nikąd, po bardzo niskich kursach ale podam je tutaj :

Esperance - Sportive Zarzis - mecz typ 1 kurs 1.30
Bizertin - US Ben Guerdane - mecz typ 1 kurs 1.60 (po analizy tego meczu powątpiewam trochę)
Oklahoma - Milwaukee - zwycięstwo typ 1 kurs 1.05
Getafe - La Coruna typ obie drużyny strzelą kurs 1.90
Enppi Club - Ismaily SC obie druzyny strzelą po kursie 1.80
Rayo Vallecano - Atl. Madryt typ 2 kurs 1.57
Emirates Ras Al-Khaimah - Al Ahli typ 2 kurs 1.35

Tak wygląda mój cały kupon, jakieś szanse są jeżeli bizertin nie zawiedzie i Atletico nie przełamie passy Tongue


RE: Zbieramy na ferię - kiepasa - 30-12-2015 20:27

(30-12-2015 10:24)kiepasa napisał(a):  Albo źle patrze, albo coś jest nie tak bo widzę 4 mecze tylko.

Atletico dzisiaj masówka, ale z handi -0.75 też gram Smile


0:2 Atletico Smile ale fart Smile


RE: Zbieramy na ferię - Kolgent12 - 30-12-2015 22:57

Jak narazie na typach na ferie nie uzbieram, bilans -4 zł, silna wola musi być więc będę zbierał teraz na SUB-SMS, następnie obstawiał single, ponieważ z własnego doświadczenia widze że te AKO nie mają sensu, 2 mecze z 3 które analizowałem nie siadłem, jakby tak mecz każdy analizować dogłębnie to czasu braknie, temat odświeże jak będą fundusze, dzięki wszystkim za rady, pozdrawiam!


RE: Zbieramy na ferię - Obamakiller - 23-01-2016 19:01

Pozdrowienia z Raciborza pewnie kojarzysz Big Grin


RE: Zbieramy na ferię - maxkolanko - 25-01-2016 12:53

Jest jeszcze możliwość korzystania z gotowych kuponów, mają bardzo duże % wchodzenia.
Tylko koszt to zazwyczaj 10-30zł, ale przy fajnej stawce można zgarną spoko kasę. Smile

Jak chcesz zacząć w subach to możesz napisać do mnie, wzamian za pomoc chcę żebyś tylko działa z mojego refa. Wink